Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hajdubihar megye komádi de posta is megoldható
jo de hol?
nekem lesz nem olyan soká!
irj rám a hétvégén !
Érthetően RENDSZÁMOS RX ÉRDEKEL !
én adok érte 1 aprilia sr 150-t ha érdekel!
tel:06307316232
esetleg facebookon is megtanálsz!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

ÜDv ! RENDSZÁMOS RX CSERE ÉRDEKEL ÉRTÉKEGYEZTETÉSSEL !
maradék alkatrészeim eladók
van valakinek rotax 123-as hengere?
Én évente ha 1000-1500km beletekerek utcai körülmények között, és így minden szezon előtt cserélem le...
Rotax 123-as blokkos az enyém.
És ti milyen idönként cserélitek a váltoba és a blokkba az olajakat? Űzemóra vagy 5-10 tankonként?
Igen Rotax 122-es blokk
Szasztok!

Van egy 40-es Dell orto karbim, 160-as polini hengerhez tökéletes, 32-34-es szívótorokba belefér, csak kicsit fel kell bővíteni. Valakit érdekel? Csere érdekel!
a blokk és a válto ugyan az veszel 1 litert és adig öntöd mig meg nem csppen kb 7-8 dl
ha rotax 122! akkor 6dl kell bele de ott a csavar miat kitekersz éppen folynia kell akkor van meg a szint
Oylan adattal tudok szolgálni hgy a blokkba mennyi olaj kell neki?és a váltoba is?.
én repsolt hazsnálok mind áltoba mind különolajzásba!
váltova repsol 10w40
full sintetic legyen!
THX Uram
én Castrol power 1 raceinget használok 14,5E res fordulatig jó kenést biztosít ára 3800-4200 között mozog de megéri...a blokkba meg motorex gear oil-t teszek 10w 30 as kimondottan 2T motorokba való annak ára 3-4E/l
És milyen olajat ajánlanál?Mik a tapasztalataid ezen téren.Váltoja külön olajzásu vagy nem?
a blokjára kel nagyon figyelni!
csak full sintetikus olajat kel beletenni!
váltoba is cserélni kel olajat minden motor vásárlásnál!
mugy jó teljesitményüek!
ha kel aalkatrész hozzá nálam van!
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
segitek bármibe ha kel!
Sziasztok!

Ha valakit érdekel facebook-on építünk egy közösséget az Aprilia rs rx sm 50-125ccm-es és hasonló típusú motorokhoz.

http://www.facebook.com/groups...
Azért ilyen sok segitség nem kell Apriliások :)
Üdv megvan még a povernyelv.ha megvan érdekel.köszi üdv.
Sziasztok.Pár kérdésem lenne Rx125 ügyileg akinek van az meg osztaná a véleményét a Motorral kapcsolatban?Most jutottam hozzá egy 125Rx-hez és tapasztalatok infok kellenének rola.


THX: