Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz nem érdekel!azt hittem h 17es
nekem van 21" felnim ha érdekel! tökéletes! vagy ha nagy van 19" is!
nincs sajnos
Hali!
Nem tudja valaki hogy a 95 utáni rxek tankja mekkora(ami nekem van)? 8.5 litert írnak elvileg, ha igaz, akkor ebből mennyi a tartalék?
Köszi előre is!
Értem. És nincs véletlenül km spirálod?
Hello. Más nemérdekel... De ha elpostáznád nekem a 2fogaskereket megköszönném. email-be írom a címet!
Heló 21 colos de sajnos 8 küllőt cserélni kell
Heló!hány colos a felni?
Heló!képet tudsz a rezóról mutatni?
Természetesen ugyan olyan jó!
Köszönöm az ajánlatodat nagyon rendes vagy hogy segítesz!Elvinném szívesen csak nagyon messze vagyunk egymástól!(250km)De ha nem lesz meg a hiba lehet marad a pneumatikus power!A hatásfoka egyébkén ugyanolyan jó mint az elektromosé?!

Üdv!

Köszi még 1x!
jó a gyorsasági elktorinikálya is
Esetleg ha gondolod szivesen segitek az elektromos power hiba kideritésében is, hogyha eltudod hozni a motort.
A pneumatikus power nem hogy olyan jó, hanem sokkal jobb , örökélet +1nap a élettartama, mig az elektromossal lehet sokat nyüglödeni! Ha érdekel tudok egy komplett pneuatikus power szelep szettet! Adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz!
Néztem már ezen a rajz alapján de sajnos ez nem az enyémhez való!Látni is a rajzon amit mondtál hogy a fesszabból megy a kék vezeték testre!Enyémen nincs ilyen!Ez a te motorodhoz jó sztem,de mint ahogy mondtad az újabb is!Remélem majd valaki akinek 90-91-es Rx-e van erre jár és megsegít egy fotóval hogy neki hogy van bekötve működő képes powernál a fesszabja!?Addig keresgélek neten hátha találok valami rajzot vagy képet ami jó nekem!Vagy azon gondolkodtam mi lenne ha raknák rá egy pneumatikus powert?!Az nem olyan jó?!Mert menni így is megy csak alacsony fordulaton nagyon kicsi a nyomaték és mindig pörgetni kell
Azt kéne!
kers a környkeden 1 apriliát és tegyétek át! és kiderül
Mágnes sztem jó mert ha direktbe adok neki 12voltot akkor behúz rendesen és erős is!Vagy el van valami kötve vagy szar a vezérlése vagy nem tudom de majd rájövök!
igen az vezérli vagy a kis fekete doboz a szar vagy a mágnes!
A power vezérlődre rá van írva egy 4 jegyű szám, ami mutatja mikor nyit ki (nekem pl 7800), innen tudod meg hogy az e a vezérlőd. Régebben még beillesztettél egy kapcsolási rajzot, az alapján nem próbáltad még bekötni? Ott az összes helyre van vezeték, de ha jól nézem, 2 hely egymásba van kötve. Ha a fesz. szabályzód, és a power motor jól van bekötve, akkor nézz körül a gyújtás és a power elektronikád közötti vezetékezésre. Jónak kell már lennie
Töltés az van minden lámpa működik,akku új!Ezért gondoltam hogy valami nem jól van bekötve!De így találgatva normális rajz nélkül elég nehéz rájönni!Lehet az a fekete dobozka a rossz ami a fesszab mögött van?!Nem az vezérli a power mágnest?!
elaktromos pover?
annak ha jó a kebelezés! akkor 1 jó aksi kel neki! ha nincs töltésed akkor feszabot kel cserélni! ha kel nekem van 6e
amugy ha nicns jol bekötve a fesazb akkor sem tölt!
Akkor te biztos tudod miért nem jó a powerem?!
nem, 123as! a szürke köztes blokk
a tied rotax 122