Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dugóhoz kell furatni?
szia csak érdeklődnék hogy menyiért adod a az rx hengert meg a dugót?
szia oda adom 13-ba ugy hogy a henger vasperselyes és fúratni kel rajta 0,05mm-t hogy jó legyen a dugó illesztése
szia! menyiért adod a hengert meg a dugót?
Köszi a választ! De sok neki. Most nézett egyet, http://www.kepesmotor.hu/april... esetleg ismeri valaki?
Udv!nem tudja valaki hogy milyen fuvoka a gyari,vagy milyen fofuvoka az ajanlott 28 as es 34es dellorto karbiba?rotax 123,aprilia.af1 sp.koszonom
Az enyém eladó igaz az ára 280
nagy kiárusitást tartok! kinek mi kel? vigyétek olcsón!
rengeteg minden van tuareghez! és pegassohoz!
sem aml gyujtás is!
rotax 123 hoz is van minden!
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Heló!
Egy ismerősöm szeretne venni RX 125-öt olyan 200e FT körül. Amik a neten vannak nem nagyon tetszenek neki. Esetleg valaki tud eladót ismerős körbe vagy gondolkodik h eladja sajátját? Választ előre is köszönöm!
Köszi nem :)
Hali! Ha már senki se tudta/mondta el hány literes a tankja, így megmértem magam. Neten és service manual szerint 8.5 literes. Ennek ellenére 7 liter jött ki a normál nyitott csapnál, a tartaléknál pontosan 3 liter, és most jön a meglepi, tartalék állás után is volt még benne benzin, a tank jobb nyúlványába, nem is kevés, 1.5 liter... Persze a motort meg kellett dönteni szinte a földig hogy átfolyjon!
Azért az olaszok kitalálhattak volna a tankba egy járatot, amin átfolyik a benya, vagy egy átkötést külsőleg. Bár nézzük a jó oldalát, ha már a tartalék is kifogyott, akkor is el tudsz vergődni 1.5 literből egy darabig
hátso van 17 kell akkor?
Milyen figurát rakot ez xDxD
de h is csak 17es kell :)
nem kel a 18" tegyél bele előre 19"
hátra 17"-t
Kevés :)
köszönöm a választ b péternek és thomas mc
van 1 jó continental 130/70/17 ne érdkel sm szetnek hátra?
miért nem elég ez a 4db felni? nem tucc közüle választani?
azt hittem több van:)
17 az pegasso és tuareg!
az egyijnek gumiágyon fekszik a fogaskerék a másiknak pedig csak fel van csavarozva simán!
19" és 21" van előskerékbe a 19" a tuareg ha jól emlékszek
17-18" megh melyik milyen motoron volt
van 1 continental 130/70/17 utcai vagy sm szetre gumim is!
itt van pár kép!
irtam e-mailt