Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

figyelj adok egy pár linket itt nézz szét.
http://motoroswebaruhaz.hu
http://italmondo.hu
http://www.nag
yvas.hu

Sok sikert !
hello

lenne még egy kérdésem hol érdemest alkatrész venni rx 125 (rotax 122) kisebb felújításra szántam el magam:
dugattyu komplett
kuplunglamella komplet
bowdenek
elsö fogaskerek
meg még ami majd jön

köszi
hello

azt szeretném megtudni hogy a rotax 123 önindito (rs125) felszerelhetö e a rotax 122 re(rx125). valaki csinált már ilyet mi kell még hozzá?
mennyibe fájna ez nekem
válaszokat köszönöm
ez a motor jól megy .
Az alap hogy bemelegíted....csak nekem úgy jött le hogy mindha a hideg fognád hogy nem megy jól motor
Fú Ez alatt azt értem, hogy még hideg a motor addig nem megy úgy.Részletezem hogy világos legyen.
A hideg hengerre kicsapódik az üzemanyag, Nem tökéletes az égés. a Váltóban az olaj még nem meleg nem működik úgy a váltó sem.
De ha bemelegszik akkor jó sőt nagyon jó hidegben motorozni mégpedig mert a motor több oxigénhez jut. Mert hidegebb a levegő ugyan azonos levegő menyiségben nyáron vagy télen nem azonos oxigén van. Mert hidegben minden zsugorodik .
Remélem már világos és mindenki érti mire gondoltam.
mi az hogy hidegben nem megy úgy? ez alatt mit értesz?
Hát te tudod de még most hideg nem úgy megy... Akkor holnap?
Ááá, nem akarom én annyira kipróbálni, hogy el kellje7n menni ki tudja milyen messze. Elég, ha ott az utcában megyek vele vagy 500 métert és kész. Összehasonlítási alapom úgy se nagyon van. :)
Sziaszok kuplung kiemelő kart nem tud valaki 122-es blokkhoz, az újabb 123(szürke blokkos) is jó lenne az ugyanolyan!
Nekem jó. Annyi hogy kipróbálni nem tudom hogy lesz, mert a másik alatt még nincs kerék, de majd megyek a Simsonnal :) . Vagy elkérem a szomszédtól a CRF-et
Adok egy telefon számot ezen majd hívj fel és mond meg mikor jönnél pontosan.
+3630 2136467
Ok!
Mondjuk most szombaton délelőtt valamikor?
Ha kitaláltad mikor néznéd meg. írj előtte egyeztetünk időpontot stb ...
Rendben, akkor majd beszélhetjük és hamarosan sort kerítünk rá. Hátha egyezik majd az elképzelésünk...
Ha valóban érdekel gyere el nézd meg elmegyünk kipróbáljuk. Megegyezünk valahogy. csak bele kell rakni az aksit és mehetünk is... Most az ára 215000 Ft
Értem, akkor most már tényleg le is tettem erről a motorról, nézek másikat. Valószínűleg tényleg megéri drágábban venni olyat, ami valóban fasza.
Helló!

Évjárata 1990 vagy 1991!
Akksi kell bele, ahogy már előttem írták!
2020-ban az ilyen motorokat már 2000 évjárat fölött fogják hirdetni?! Vicc
Köszi a segítséget, akkor még nézelődöm.
Hát akkor azt a gépet amit linkeltem ki is lövöm.
Egyébként ha mondanál egy jó árat a motorodra, lehet, hogy meg tudnánk egyezni, nem is laksz olyan messze tőlem.
Ja igen és akkor sem üzemel a power ha kicsit levan merülve az aksi. ahogy húzod a gázt úgy halványul a lámpa stb . De jól feltöltött aksi nélkül ne járj szerintem... Drága buli lehet...
Azt kifelejtettem, hogy amit belinkeltél RX az tuti nem 96os, max 94-es vagy előtti. Karbiba is bele van öntve az évjárat, ha tüzetesebben megnézed majd, meg talán a felnikbe.
Ha tényleg elektronikus power-os akkor nem működik a power csak szólók, sőt ha huzamosabb ideig aksi nélkül van használva akkor megöli az elektronikáját a power vezérlőnek, cirka 20 rugó használtan. Erre mindenképp figyelj oda.

Tuti hogy aksi nélkül amúgy nem működik, mert nekem meg volt törve az aksi kábelem és néha éreztem hogy nem akar nagyon menni, megigazítottam a kábelt és meglódult, ahogy kell neki.

Ajánlom ezeket a gépeket, mert ilyen árkategóriában nem találsz jobb erősebb komolyabb gépet ebben a 125 ccm enduró kategóriában.
Sok sikert!
Üdv.
Hát nem tudom menyiért akarod olcsóbban venni mint ahogy én eladnám, de pl ha kell rá egy power elektronika és bovden vagy akármi. Akkumulátor stb simán ott leszel ahogy én adnám és még szerelgetheted is javába. Sokan úgy vannak hogy olcsót veszek és a végére sokkal többe kerül az olcsó mint ami drága volt...
Nem érdemes elkapkodni szêp idomok csak egy dolog motorikusan legyen tuti a vas! Powert kipróbálni én már megszívtam az elkapkodott vásárlással! Inkább legyen drágább de jó !