Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló nincs valakinek olcsón eladó fesszabályzója?
hali!

az mitől lehet hogy power nyitás előtt bedadog a motor? amikor elérné a fordulatot hogy nyisson csak akkor csinálja. (elektromos power)
szevasztok az érdekele mekkora tűgörgőt vegyek a himbába mert az előző kicsit szét porladt :S nem az én hibámból így vettem
Én 0.5 mm-re szoktam beállítani és jól pörög, semmi probléma nincs vele. A szervíz könyvében is ez az érték van megadva. NGK B10EGV-s gyertyát használok. Télre mondjuk nem ajánlom akkor 9-es kell
Ja és múltkor sikerült elállítanom a hézagot, biztos úgy tettem le a gyertyát, túl kicsi lett a hézag, olyan 0.4 körül volt, és kb 9000 rpm-nél ledadogott a motor. Szóval ha lehet, minél pontosabban állítsd be!
Attól függ mi a száma. Ha nincs külön jelölés rajta a hézagnak, akkor az alap értéket .025-.030 (hüvelyk azt hiszem), átszámítva 0.66mm.
Szevasz az elektróda távolság 0.5 mm
Sziasztok olyan kérdésem lenne h valaki esetleg tudja-e h rotax 123-ba gyertyahézagnak mekkorának kell lennie,Vagy csak amit vettem uj gyertyát ne álligassak semmit?Köszi várom az infokat
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem az Rx-em rendszámoztatásával kapcsolatban, mégpedig az lenne hogy nekem meg van az eredeti német TÜV papírja, forgalmija, illetve az ideiglenes kivonásáról szóló papírja, de úgy tudom ezeken felül kéne az adásvételi lánca a gépnek, hogy le tudjam magyar forgalmisra papíroztatni. Szóval akkor a kérdés az, hogy az adásvételik nélkül is meg lehetne oldani ezt valahogy? A német forgalmiban benne van a német, utolsó tulajnak a neve, címe, szóval azt is meg lehetne oldani, hogy pl csinálok egy adásvételit, amin az ő adatai vannak? Vagy ezeknek komolyabban utána néznek, és akkor kiderül a turpisság..?!?! Valakinek van ezzel kapcsolatban ötlete, tapasztalata?
Előre is köszönöm a választ!
Üdv.:B. Péter
valaki járt már igy,
ha valakinek van telóalja meg gyújtáskapcsolója szóljon esetleg kékszínű tankidomok
Rotax123-as blokkhoz Amal Sem trafó-gyujtáselektronika eladó. Vadonat újak, sokkal megbizhatóbbak és stabilabbak mint a gyári, 6 hónap csere garancia, bekötése gyerek játék ugyanugy szint-szin szerint kell mint a gyárinál. Kedvező áron eladóak!
érdeklődni itt lehet:
patvaros87@gmail.com
Nincs valakinek egy eladó himbarendszere aprilia rx125-re 93-as
remélem van
Csapágy és szimering csere. És újra jó (egy darabig)
Zsírzóról én nem tudok. De ha van egy kis barkács tehetséged simán belehet rakni egy zsírzó szemet. Ezt hiányolom én is gyárilag.
Sziasztok.Az lenne a kerdesem hogy honnan tudom hogy nicasilos a hehgerem?!
Szetszedtem mert gyuru toresem lett!Van bene egy persely!Gondolom akkor nem az?!Es egyebkent mennyi idonken kell felujitani a dugot hengert ha sima vagy ha nicasilos?!

Koszonom!
szevasztok olyan kérdésem lenne hogy elkezdett nyikorogni a himba azt szétszedjem vagy vigyem szervizbe vagy van valami zsírzó gomb?
km óra spirál valakinek van eladóba?
Szia!
Ha érdekel tudok hibátlan állapotú Nicasilos hengert, illetve egy másikat ami perselyes de furni kell. ha érdekel emailon irj rám:
patvaros87@gmail.com
Üdv
Keresel vagy kínálsz? Csak mert ha van eladó, akkor érdekelhet ha jó árban van.
Valakinek esetleg rx hátsó lámpa/vagy csak búra?
Az az igazság hogy egybe szeretném megvenni úgy olcsóbban is kijövök és a postaköltség is barátságosabb.
van kipufogom , blokfeleim, deknik , olajszivatyu
adatlapomon le van irva minden
Üdv, Komplett blokkot keresek 123,122 Akinek van jelezze.
Akár szétszedve darabokban is érdekel.

Leírom mikre van szükségem:
Henger, főtengely,komplett szívórendszer és kipufogó, gyújtás minden tartozékával, komplett power, blokkházak kivéve a kuplung dekni.

Magyarul egy komplett műkodőképes blokk váltó, berugószerkezet és kuplung nélkül.
nem ugy értettem:D
hanem h hol tudlak elérni (telo msn email stb)
Hali ! Az RX a gyári gumikkal levizsgázhat ? (pirelli mt21) Vagy ha kell rá venni enduro gumit, akkor mi a legnagyobb szélesség hátul, ami elfér ? Esetleg egy 140es ? Azért kérdezem, mert most fogok venni egy rx125r-t. Előre is köszi a választ ! mellékeltem egy linket az mt21-ről.

http://www.az-pneu.cz/pics/pne...