Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Eladnám a képen látható hangerszettemet dugattyuval kompletten most vettem bele uj tömitéseket szoval csak fel kell rakni HA érdekel irj vagy hivj megegyezünk!I.Ár:17000-ft
100% hogy feszab! nekem van az ára 5e
adatlapomon az elérhetőségeim!
a gumiágyas a pegasson a másik a tuaregen!
Rossz a feszültség szabályzód, ha érdekel tudok hibátlan bontottat!
Üdv
*Milyen
Mien motoron voltak?
Sziasztok!Szeretnék segítséget kérni mert valamiért túltöltés van a motoromon!Mi lehet a gond?!Ha valaki találkozott már ilyen problémával és orvosolta,legyen szíves velem megosztani a receptet!

Köszönöm!

Üdv!
e-mail: czegledizsolt@freemail.hu
itt megbeszéljük!
hello engem érdekelne a fogaskerék !
Esetleg valakinek 49-es hátsó fegaskereke van e eladó?
helló! nem veted át a fogaskereket! isszakaptam
3000ft munuszom lett
persze itt a kép!
van 2 fajata agykezepű felnim az első 2 képen a gumiányon ülő és az utolso képen csak simán fel van csavarozva a fogaskerék! a fogaskerék már nicns meg! az ára 5e nem lazák a kaülők meg semmi!
Tudnál képet mutatni róla?
Giannelli végdob eladó, keveset futott,bilincsel együtt.

ár. 16000 Ft
atta916@freemail.hu
Üdv keresek Rx 125 öt rotax 122 es blokkal érdeklődni vagy itt vagy emailen mano_96_wow@windowslive.com
Szóval akkor valaki nem tudja pontosan a tartalék hány liter?
Hengerfej maradjat a 122-123-as hengeren lévő, csak egy esztergályoshoz kell elvinni, 5 perc munkàra, de tudok adni hozzá.
Dugattyút meg a Pink motorsnál lehet kapni, vagy a city bike-nál, kb 23000Ft
essetleg szetben is van?:O
Sziasztok srácok! Lenne eladásra egy hibátlan GILARDONI1-es segédkipunyílásos (erősebbik fajta) ROTAX 123 hengerem!
2000KM van a dugóban meg a gyűrűben... nemrég vettem bele... hihetetlenül jó erőben van! vagy beszámíttatnám egy szintén hibátlan állapotú poweres 160as hengerbe,vagy eladnám!
az árát üzenetben megbeszéljük,vagy telefonon :)
email: kicsitoth2@freemail.hu
telefonszám: 06303609124

Vagyha van valakinek hibátlan állapotú 160as hengerszettje az ÍRJON! fontos lenne! köszi! Üdv
rotax 123 alkatrészek eladó! van minden!
és még vannak felnijeim gumival vagy anélkül olcson! feszab is van stb.
tel:06307316232
emaIL:czegledizsolt@freemail.hu
az már nincs sajnos
17" csak hátso van
keresek Rx 125 Rotax 122 es blokkal képeket ajánlattal emailra kérem mano_96_wow@windowslive.com előre is kösz
de ha km spirálod van rx-hez az lehet h érdekelne