Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sem amal trafó eladó
tel:06307316232
óóóó most nézem 2009
nekm van 1 tökéletes blokom! 06307316232
akár már ma föl is tudom adni 2 ig!
ha jó árat ajánlasz lehet h eladnám
Helló!km spirálod nincs?
az lesz de ha azt akarod hogy segiteni tugyak akkor szombatig cseréld ki mert utána megyek dolgozni és 1 holnap múlva leszek netnél !
vagy 06307316232
Gyertyacserén átesett.. nemhasznált.. következő lépés a szimering csere :)
Sziasztok 122es blokkhoz aprilia 125ös újhenger újdugóval, eladó 45ezer -ért valamint 122blokk alkatrészek 1999rx-ből főtengely hibás!
nem nagy munka kicserélni a zsimeringet max 1 ora és kész a indulásra
Ha szimeringes, azt lehet érezni a gyertyán. Büdös olaj szaga van, nem a normális keverék szag. Illetve kevesebb olaj van benne.
Igen én is a főtengely szimeringre tippelek.. bár nagyon remélem nem az lesz.. egyébként NGK B10EG gyárilag előírt gyertya van benne.. de szerintem kicserélem és megpróbálom újjal..
nézd meg a váltoolajat fogyot e vagy van e még bene egyáltalán met az akkor főtengely szimering lesz!
ja bocsi most nézem hogy fél deci-t irtál
amugy gyertya mijen van benne?
De hisz akkor az még több mint amennyit én rakok bele "1 literhez 25 ml" akkor ügyebár két literhez 50 ml... és én 2,5 literhez rakok 50 ml-t
az regeteg 1 liter benzinbe csak 25 ml-t tegyél!
magyarul 2,5liter benzinbe 65-70ml-t tegyél
Igen én keverem az olajat 2.5 literhez fél deci full szintetikus racing olaj.. nagyon füstöl, a kipufogó nyílás is csurom fekete olaj.
akkor még nem volt rotax 122
nem inkáb 123?
amikor jár a motor füstöl nagyon? vagy elégé? te kevered az olajat vagy magának keveri?
Hellosztok.
Olyan problémám lenne, hogy van egy 92-es RX 125-öm Rotax 122-es blokkal. 3 napja hoztam el. eleinte ment semmi gond nem volt vele, de mostanra folyton beköpi a gyertyát.. kiveszem, megpucolom pöccre beindul szépen ketyeg, megyek vele, de egy kis idő után újra elkezd fúlni és megáll, újra kiveszem a gyertyát megpucolom.. indul.. és ezt játsza velem.. Remélem valaki tud segíteni. Előre is köszi.
Üdv.:Somatcs
Eladó a motorom ha netán érdekel valakit 260 Rugó az ára...
eladó sem amal trafó ! rotax 123 alkatrészek
ducati feszabályzó
felnik gumik idomok stb.
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
Már rá jöttem mia baja megtört a benzincső (elvolt öregedve és nem ment át elég kaja)
Szia berógótengely komplett 20ezer berúgókarral rugókkal,fogaskerekekkel! csak 6.ban fullad be?
Üdv valaki megtudja mondani az 1. lánckerék mögött mekkora gumigyűrű van?
Üdv rotax 122 es RX em dellorto 34 es karbival olyat csinál h 120-125 nél befullad olyan mintha elfogynak karbiból benzin szivatóra nem reagál .
Üdv berúgótengely mennyi?