Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van, nézd meg a hirdetéseimet!
Rendszámos Rx 125 sürőgsen eladó, képek azadatlapomon, Fx ár 250 000 Ft!
Köszi!
Ha állíthatós akkor 4.6 deci!
Hali!
Nem tudja vki h menyi olaj kell az első tellóba?
Párba
párba kellene vagy csak 1 db?
Hali!
nincs vkinek eladó kézvédője?
a kulcsot nem jobbra fogditot hanem valra ! ja és valamjk irányba el kel forgatni a kormányt!
lehet csak ugy lehet balra forgatni a kulcsot ha lenyomod a kulcsot
Sziasztok!
Szeretnék venni egy Aprilia RX125-t!
Szeretnélek Titeket megkérni,hogy mondjátok el a véleményeteket,hogy mennyire megbízható,normális karbantartás mellett,mik a típushibák,üzemórás motor-e, és a ROTAX122,vagy a ROTAX123 a jobb blokk?
hello!

tudnak valaki segiteni hogy lehet lezárni a kormányzárat?

köszönöm!
Szódával, ezek szerint....
Hát mit is mondjak elmegy...
Köszi!

Jól világít vele egyébként? A fényerő biztos nagy a superlight halogénnel, de ara gondolok, hogy jól teríti a fényt, szépen világít?
szia az égő 12V35/35W B35 ös Superlight Halogén.
Remélem tudtam segíteni...
Helló srácok!

Az RX, első lámpájába milyen típusú az égő, ill. a foglalat?
Az enyém eladó csak nem rendszámos...
Hello mindenki!

nincs valakinek eladó rendszámos Rx 125? fontos lenne

köszönöm!
Köszi szépen,az lesz! :D :D Te is nyelezd az RX-et ! :P ;-)
Na örülök Akkor jó motorozást, és csapassad neki
Sziasztok esetleg valakinek van 34 es karbihoz szivócsonkja?
Sikerült megcsinálni! :) Valamelyik fuvóka volt eldugulva,kifujattuk az összeset,összetettük,és megy mint újkorában! ;)
Köszi a tippeket! ;)
2napja vettem bele zsír új NGK gyertyát ,hézag elég jónak tűnik ,nem túl nagy,de nem is kicsi! Holnap szétszedjük a karbit,megnézzük az összes fuvókát,hátha valami kosz került esetleg. Különolajzású a gép igen.Azt is akkor majd megnézzük még esetleg ha a karbival nem jutunk semmire! Amúgy az anyagot szépen égeti,látszik a gyertyán! Szép barnás,nem fekete koxos! Na majd hnap kiderül! ;) Köszi szépen! :D
Értem. Akkor tippnek mondanám a gyertyahézagot, égésképet, esetleg karbi tömítéseit (fals levegő), ezeket mindenképp nézd meg. Illetve nem tudom hogy te kevered az olajat a benyába, mert ha túl sok az olaj, akkor sem tud kipörögni (ha különolajozásos akkor állítsd jelre az olajozót), gyertyakép elárulja ha ez a hiba. Hirtelen ennyi jutott eszembe, sok sikert!
Üdv.