Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

122-es blokk főtengely nélkül eladó! gyújtás, lendkerék,kuplung fogaskerekek stb!
Rx kerekek is eladók 19,21es szinte ú tárcsákkal+ új Mitas gumival!125ös mociba!
Gyári Giilardoni 2/2-es (Aprilia) Nikaszilos A-s! nem utángyártott, hanem eredeti boltban 129ezer+ dugó! Most 50e Ezt garantáltan nem kell újítgatni egy darabig
Helló!menyiért?
Zsir új 122 es henger dugóval eladó!
20 ért odadom a tengelyt komplett berúgókarral fogaskerekekkel rugóval ha komolyan érdekel! Én 25 ért vettem!
Szia 122 es blokkod véletlen nincs! Mennyiért szokott menni? mert itt 50ért blokkközepet 100ért komplett blokkot árulnak, pedig se papír se próba!szerintem sok!
csáó!

nekem van zsír jó, illetve bontott alkatrészek minden van!

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Rotax 123 blokra keresek mechanikus powert kompletten normális jó állapotút,normális áron!

Üdv!
Üdv 14-51 es áttétel van Rx emen rotax 122 es és szeretnék új láncszettet rá csak nem tudom hány csapos a lánc. valaki esetleg vett már láncszettet ebben az áttételben?
Üdv a az 1. fogaskerék ricniszáma megegyezik a ROTAX 123-122 között?
Szia van berúgótengely komplett 25ért! Már csak ez az 1van!
adatlaopon az elérhetőség van 1 toreg telom csak ösze kelne hasonlitani! odadom 7 ezerbe
Valakinek esetleg van rx-hez központi teloja ?
Sziasztok!Rotax 122höz keresek berúgó tengelyt.
A képen lévő alkatrészek eladók
furni kel a dugóhoz hogy jó legeyn az ilesztése de utána tökéletes lesz!
köszi, ha nyélbe ütöttem hívlak.Milyen álapotban van?
nekem van 1 az ára 15e
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
SziasztokHasznált hengert, dugót keresek. Nagyjábol tudtok árakat mondani? Most akarok cserélni egy RX 125 - re és henger dugó cserére szorul. Mit nézzek még?
tőlem kérdezted az előbb is
ha megfuratom akkor 20e lesz az ára
azért kel furatni mert valmi ügyes szerelő volt ezelőt és a dugónak az ilesztéde nem jó!
mármint ahoz a dugóhoz amit adsz hozzá.