Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva pwerhez akksi kell és elekrtronika stb ha akksid van segítek a bekötében!
Szevasz van egy komplett berúgótengely + kar ,fogaskerekek rugó stb(egybe eladó csak) 25 ezer! Ja, és nem lerúgták mindig úgy törik le, h eldől a moci és sajna nehéz neki, és nem bírja a tengely a moci súlyát! Talán ez a legkeresetteb cucc az rotax 122eshez! 1 éven keresztül kerestem énb is anno, van egy pluszban olcsóbban nem adom mert ennyi az ára! Én egy komplett blokkot is vettem miatta!
Hello mindenkinek. Ez lenne az én kis mocim! Ha minden igaz 96os évjárat.. annyi lenne a problémám hogy az ülés alatt nincsennek bekötve a vezetékek... így nincs se világításom se powerem, mivel ugye a power elektromos! Ha vki tudna nekem ebbe segíteni nagyon megköszönném. További Szép Napot.
http://www.myscooterparts.co.u...

Állítható fúvóka,nincs többé gond!Csak kicsit drága!
Én úgy olvastam hogy a főfúvóka hatása csak teljes gáznál érvényesül,addig meg a gyorsító fúvóka határozza meg a dolgokat!Akkor vagy a gyorsító fúvókám is nagyobb vagy csak sokat nyelezem!Most már utána járok hogy hova mekkora fúvóka kell és megcsinálom rendesen,ne szopja nekem itt a drága benzint feleslegesen!Mondjuk ha túl sokat kapna akkor sztem nem menne rendesen,de azzal nincs gond megy mint állat! Még egy power szelepet is be kell szereznem mert az nincs benne!Gondolom előző
tulaj kiszedte mert minek az bele!Csak így kis fordulaton nagyon kevés a nyomatékom,lehet azért is többet fogyaszt mert állandóan nyitva van,esetleg a fúvókát is azért cserélték nagyobbra mert nincs benne a power szelep?!Lassan majd csak össze áll a gép!Kíváncsi vagyok tiedbe miért van a sok olaj?!

Üdv.
Hát nem tudom, ebay-en 68-145ig ír fúvókákat ( http://www.ebay.co.uk/itm/Dell... )
Amúgy itt a fórumban visszakerestem, és az ideális méretek 145-150 között írják. Mondjuk nem tudom érdemes-e hozzányúlni, mert akkor utána kell állítani az egészet. Ja és nekem is 34esem van.
http://www.youtube.com/watch?v...

Ebbe pl:165 main jet-et ír!
Én is nagynak találtam!De külföldi fórumokat nézegettem ott is 160 írnak stocknak!A 160-as az 1,6mm furat ha jól tudom?!De ha valaki tudja mi a gyári méret az megmondhatná!Akkor lehet azért eszik annyit az enyém?! Neked mekkora a karbid?Az enyémen 34mm van.

Üdv.
160-as fúvóka? Nem sok az egy kicsit egy 125ös hengerhez?
Ezt végállásig "le rugták" már nem egyszer... Mostanra meg elfáradt.
Nekem 160-as van benne,a membránom is úgy néz ki mint a tied tehát jó!

Üdv.
Berúgás közbe letört:S,még sosem láttam ilyet..:D..Valakinek van eladó berúgó tengely 122es rotax?
Hát nem tudom. Kimostam a karbit, abban volt szutyok rendesen... Szóval most már félig összeraktam, és majd tesztelek. Amúgy 135-ös főfúvóka van benne, nem tudod véletlenül mekkorák a gyári fúvókái?
Ez tényleg teljesen jónak tűnik!Csak akkor hogy kerül a sok olaj a légszűrőbe?!
Sziasztok bocsi a zavarásért AF1 REPLICAMAT CSERÉLNÉM RENDSZÁMOS VAGY RENDSZÁMOZHATO MOTORRA MUIVEL MOST RAKOM LE A NAGYRA A JOGSIT RÁFIZETEK SOKAT
http://www.kepesmotor.hu/april...
Jelentem a membrán teljesen jó, sehol sincs rés, nem gyenge...
Szóval esetleg még karbi lehet, szűkölet esetleg, vagy valami ami akadályozza a megfelelő működést.
felnéztem a kipunyiláson a hdugó nem lehet rági mert még rajtas vak az oldalán azok a pici gyürük is!
szia itt vank a képek! adom vele a povert is!
Szia !Engem a szivocsonk érdekelne & meg a membrán ha megvan még meg ha van irsz egy elérhetőséget köszi!
Valamint vannak 122-es blokk (rx),de (rs-mx-sx-be is jók) a alkatrészei csak főtengely hiányzik!
rotax 122-es hez való a henger, és a dugó! Ez lemaradt de fontos!
Sziasztok van egy eladó ,vadiúj nicasilos gyári aprilia gilardoni hengerem új dugóval A-s henger, A-s dugó 99.9%os csak ki lett próbálva ! 65 ezer!
küldj képet!
ugy kéne számolmi hogy 25-30ml 1 liter bezinbe!
A membránnal meg a többivel majd csak pár nap múlva tudok foglalkozni, mert épp kint vannak a telói, szimeringet cserélek, de másfajta ("füles") seiger gyűrűt fogok visszatenni, mert olyan van benne gyárilag, ami csak egy sima gyűrű, (nagy szopás kiszedni), és épp a fal mellé van téve a gép, nem férek hozzá.
Képeket majd teszek fel, ha sikerül eljutni odáig.
Üdv.