Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az ajánlatod, már néztem ezt a motort és tetszene is, csak hát az ár az kicsit sok nekem. Nem szántam ennyit rá, meg nincs is ennyim, bár igaz ami igaz, ez tényleg egyben van. Tuti kis gép lehet, engem biztos sokáig kiszolgálna és így pont meg is felelne ahogy most van.
Szevasz az enyém is még mindig eladó 123-as blokkal van és működik rajta minden aksi is van nézd meg az eladó holmim közt.
Sziasztok!
Érdekelne rx 125 93-as évj.-hoz eladó(komplett olajtartály,jobb oldali idom,berugókar,tanksapka)ha tud valaki kérem jelezze email-be erre a címre:tergabor@citromail.hu
na az még a jobbik eset olcsobb bele az alkatrész!
nlam találz is ha kel majd akármi!
Ok, köszi a választ.
Amikor néztem könnyen indult, nem csörgött-zörgött semmi. Sem a blokkban, sem egyéb helyeken. Nemrég lett kompletten újra festve, első telók felújítva. Szépen járt, bár nem próbáltam ki, az eladó elmondása szerint működik az elektromos power, bár akksi az nincs benne. Általános állapota szép, nem egy leharcolt gépnek néz ki. Rotax 123-as blokk van benne.
azt nézd meg hogy a blokja rendbe legyen ne zörögjön meg semmi! lengéscsilapito szokot még hátul kimeni! ja és mijen blok van ebbe? mert nem nagyon látok ki belőle semmit! rotax 123 vagy 122-ne kel benne lenni!
Sziasztok.
Erősen gondolkozom egy ilyen nagyszerű paripa vásárlásán (RX 125).
Néztem is ma egyet, ő lenne az:

RX 125

Ki mit javasol, mit nézzek meg nagyon a motoron, ha megyek még nézni másikat is? Mik lehetnek a típus hibák, vagy amik jobban zsebbe nyúlósak?
Amit ma néztem igazából tetszik, mondjuk akksi az nincs benne, de elektronikus a power. Ez számít valamit? Attól még működhet, nem?
Köszi a válaszokat előre is.
heló jobb hátsó idomot keresek 98-as rx 125-höz, aki tud hozzá írna egy e-mailt: gary15@freemail.hu
Rotax 122höz keresek berúgó tengelyt!
neked is!
Boldog Karácsonyt mindenkinek !
Tudok benne segiteni, jó állapotú, de kompletten tudom adni. Ha érdekel emailon keress meg!
patvaros87@gmail.com
Üdv
17" feni van kompleten akár gumival is gumival együtt 10e
Szevasztok . Kéne nekem egy 18"-os hátsó felni...
akár küllők nélkül agy nélkül... vagy akárhogy SOS. !
hát nincs leszedve de azt tudom hogy 2 szálas .aprilia rx 80 as minarelli blokkos
nekem van!csak mérd eg a hosszát!
aprilia rx gázbowden érdekel jo állapotu
Na ez kell nekem ! Küldök E-mailt a címemmel és akkor postázd.
ime par kep rola, tokeletesen mukodik.

attila.hunter@gmail.com

irj ide aztan egyeztetjuk a reszleteket a tovabbiakrol. :)
Na az fasza küldj róla képet vagy itt vagy privibe és meg üzleteljük...
hello

nekem van ilyen kapcsolom. 2500 ft-ert.
ez nem RX-en volt... Nekem nem ez a fajta kell .. Mert ha jól veszem ki ez 2 kapcsoló jobbra balra... Amit küldtem linket nekem olyan kell...
1 lámpa kapcsolo
2 öninditó kapcsolo
3 vészleálitó
4 index
5 duda
6 országuti kapcsoló
és még van a fénykürt amit nem jelöltem
Hát nem azért, de akkor hol van róla pl a fényváltó kapcsoló? ha ugyan az? Az én RX emen is ilyen narancssárgás van ez jó. És a mostani GAS Gas ra kéne nekem ...
ugyan az csak az enyém 1 kicsit ujabb de ugyan azt tudja