Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Tudok elvileg mindegyikben segíteni, ha érdekel keress meg
patvaros87@gmail.com
Hello! nekem még mindíg kéne sürgősen rx 125 be első teleszkóp és hátsó lengővilla! Esetleg ha van valakinek sport dobja az is érdekelne!
igen, így már értem:) köszönöm a választ.
hát most ez mit takar h elé? kezdjük ott h neked mi az eleje:) Szelepház és a rugó közé a szimmering felől
hello hová kell az O gyűrű a szimering elé?
50esnél bal oldalt van a kihajtás 125nél meg jobb oldalt
SZiasztok Segítsetek legyetek szivesek!
Egy haverommal azon vitatkozunk már egy jó ideje, hogy az 50 es vázba bele lehet e tenni a 125 ös blokkot? Hogy kibírja e a váz ?
A segítséget előre ios köszönöm!
Üdv!
sziasztok power rugó kellene, vagy a méretei.csak a rugó!
köszönöm szépen a gyors segítséget csütörtökön ha hazaérek megnézem hogy mit lehet tenni de ahogy így nézem a képet a féken más a tartókonzol amin csúszik a nyereg mert nekem az egy darabból van amin két gumiharangos rúdon csúszik a nyereg.De ki lehet venni és a furatok megvannak ehhez a módszerhez csak akkor szereznem kell ezt a fajta konzolt.
Az nagyon jó lenne:)
Akkor már nem gyártottak Rx-et.
De ha kell csinálok képet az enyémről, állítható első teló, és ugyanilyen szürke Brembo fék van rajta.
Valaki tudna küldeni jó minőségű képeket 2002-2006 közötti RX 125-ről ami marzocchi villával és a szürke brembo fékkel van?Vagy hogy van felfogatva?Mert nekem 2006-os MX-em van de ha kiveszem az adaptert nem stimmel a lyukkiosztás.Ha valakinek valami ötlete lenne az nagyon megköszönném!Cserébe küldök a 320-as tárcsához való gyári adapterről képeket méretekkel!

Előre is kösz!
email:pilu23@hotmail.com
30-435-1769

orozoli2002@yahoo.com
erre az e-mail címre küld már el a telószámod! dextre20@fremail.hu És meg van a bloknak az oldala is?
hali!

a gyújtás már nincsen meg , Kecskemét mellett lakom.

így 30ba adom a blokkot
Sziasztok! Nem apriliával kapcsolatos a kérdésem remélem nme baj... Valaki tud nekem arra válaszolni,hogyha ki van véve egy 250ccm3 2-t crossból a powernyelv,az miben befolyásolja a motort? Fogyasztás mennyivel nő? teljesítmény mennyivel csökken esetleg nő?
Üdv. Misi
merre van helyileg ez a blok
helló engem érdekelne a blok hol van helyileg ?
Hello!
Ha valaki tud RX 125 első kereket SZÜRKE aggyal az szóljon!Megveszem és a postát én állom vagy van cserébe van egy piros aggyal fűzött tökélestes állapotban lévő felnim Mitas enduro gumival zsir új csapágyakkal és szimeringekkel!

pilu23@hotmail.com
tel:+36 30 374 7304
Hello!
Nincs valakinek egy jó állapotú eladó APRILIA RX 125 hátsó teleszkópja

E-mail:boston123@citromail.hu
nekem ne magyarázkodj
heló nekem van!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Eladó Amal sem alaplap, tökéletes állapotú!
Érdeklődni lehet:
patvaros87@gmail.com
06303207630
Sziasztok!
Komplett gázkart keresnék az rx-emhez.