Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
VEttem tőle egy kuplungbowdent, elég jó állapotban volt, semmi baja. Hengert is vettem valóban és igen semmi baja nem volt, és tényleg meg volt hónolva, elmontdta h megragadt benne a dugó és azért kellett, de semmi baja, már bent dübörög a mocimban. Adott mellé egy hengerfejet de 160ccm-es volt és elég ratyi állapotban, mondtam is neki mert msnre felvettem. Ő megnézte van e másik meg alapban 125ccmet akartam rávenni mert az égéstér más úgy. Volt neki és elküldte én meg a másikat visszaküldtem, na az már elég jó állapotú, semmi baja. Szóval megbízható, nyugodtan lehet neki előre utalni is, másnapra itt a cuccos. Meg tényleg kicserélte a hengerfejet is másra. Kérj tőle képet, csinál az adott alkatrészről is ha kell és eltudod dönteni h kell-e. Ennyi, remélem kielégítő választ kaptál.
Köszi, még nézelődök kicsit, elsősorban belevalót szeretnék. Ha sehol nem találok normálisat, mindenképpen kereslek!

Köszi,
Alf
komádi
hajdubihar megye!
de ha kel tudom postázni
ha ma megirod 1 oráig vagy ott körül
2 ig lehet feledni a postásn és2000ft az utánvétel! péntekre ott lene! vagy ha utalod csak 1000 ft a psota!
Sziasztok! Van egy aprilia rx50 motorom. Tökéletesen lehet vele váltani, csak valamiért a 3. -ban kattog. Amugy 6 sebességes, ha valaki tudja mitől lehet ez, és hogy mit kell kicserélni az írjon, előre is köszi. Üdv:Pisti
Hmm... merrefelé vagy helyileg?
5 e
minde bane van
az utolso ki viszajelzötöl minden tökéletes nincs semi ütése sem smi!
szia!
Bocsi, csak annyit szeretnék kérdezni hogy multkor itt a forumrol vettél egy hengert zsolt-tól, azt szeretném megkérdezni hogy hibátlannak állitotta, valóban az volt? Mert lehet vennék tőle néhány apróságot de nem tudom mennyire lehet benne bizni, mivel rs meg af1 fórumon eléggé össze-vissza beszél.
Üdv
Köszi, de azt nem tudom hogyan passzírozzam be a gyári helyre... ha más nem lesz, lehet, hogy érdekelne. Mennyi lenne az az olcsó?
Parancsolj http://www.oemmotorparts.com/o... válaszd ki melyik évjárat kell, és itt mindenről van. Blokk,váz, kerék minden.
mejk részere vagy kiváncsi a 123-asnak?
tudok feltölteni képet! de amugy beirod hogy rotax 123 a google.hu -ba és kiadja öket!
de ha nem boldogulsz a szerelésel én szoktam válani felujitásokat és öszerakásokat!
ha érdkle van rengeteg alkatrészem is a motorhoz
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
heló nekem van af1 125 müszefalam!
olcson! abol ha kel ki is lehet szedni a km orát is!4 de tökéletes a öszes része a fordulatszámérő is
van hozá deknim is és fordulatszámérős lesz a motor
1 kis tuning
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
te:06307316232
vagy e-mail címemre is jó lenne! surnew@citromail.hu
valaki nem tud rotax123 robbantott rajzot, mert ez http://www.easyparts.nl/ rotax122 ! egy link nagyon jó lenne! köszi!
Sziasztok,

Esetleg van valakinek kilométerórája '94 körüli 125-ös vagy 50-es RX-hez épkézláb áron?
enyém 10 ezer de az én motormbol lett kiszedve amit most bntok ! evel a motoral jártem és azért merek rá adni garanciát!
az enyém tuti hogy jo garanciát adok rá!
Rotax123-ba komplett kuplung eladó!
Kevesett futott lamelákkal, kitünő állapotú, minden ami a képeken van!
érdeklődni:
patvaros87@gmail.com
06303207630
Üdv. mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, motor vásárlás előtt állok.
Aprilia RX 50-es (1997), 3 sebességes változat. Hideg indítás után nem volt alapjárata, melegen viszont már igen, valamint melegen egy rúgásra indul.
A hidegen alapjárat hiányát lehet karburátor beállítással orvosolni? Valamint hidegen nem pörgött fel olyan szépen, mint melegen, megtorpant olyan 7000-nél, de gondolom ez természetes.

Az igazi kérdőjel benne a kuplung, ugyanis csak nagyon rövid úton fog a kar. Ennek következtében vagy lefulladás, vagy nagy gáz és eléggé megugrik, nem lehet szépen, finoman elindulni vele. Ez milyen hibára/kopásra utalhat?

Nincs még tapasztalatom ebben, ezért előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat! :)
Ha gondolod tudok egy olyat ami saját fejlesztésű fesz.szab jobb mint a gyári és 3 hónap garit adok rá! Teljesen új, a gyárinak az aluminium házában van benne. ha érdekel keress meg emailon:
patvaros87@gmail.com
Hát kelleni kellene de nemtudom hogy jó e mert már egyet vettem vaterán az nem működik és kidobtam rá 5000 ft-ot :S
heló
ducati feszab kel bele! ha kel nekem van is eladó!
msN:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
valaki megtudná mondani 1990 körüli rx 125-höz milyen fesszabályzó kell? esetleg ha valaki tudna képet megköszönném! előre is köszönöm!
ja és cserélném motorom ( felújított telók, új gumik, olajcsere, krossz szett stb.) vagy vennék hasonló állapotú és kinézetű 125-ös rx-et!
rx 125-be az rx 50-es felnijei jók?
elérhetőség:06309553382 vagy geza9494@citromail.hu de inkább telefon