Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem ha piano 6, ha terep 8, ha fogyatékoskodás 10-11 liter, de akkor üveg 1 kerék fal stb....
helló mindenki.Új vagyok még nállatok.Segítség kellene.Rotax 123 -as 160-as pollini hengerrel mennyit fogyaszt?
heló nekem vanak alkatrészeim blokjaim!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Sziasztok
új vagyok még itt..... azt szeretném kérdezni h menyibe kerülne egy komplett blokk aprlia rx 125.... Haveromnak meg halt az egész
szia engem érdekelne a henger és a dugó meg a többi lécci írj egy mail: pliska@citromail.hu
rx 125 94-es-hez kapcsolási rajz kellene! e-mail: surnew@citromail.hu köszi!
Helló!

Berúgó karom az nincs!
Hello erdekelne berugokar rx 125,milyen ara van?
Helló!
csak dugattyúd nincs véletlenül?
Sziasztok !
keresek dugattyút rxbe 53.98 as méretűt kb
Üdv!

Eladó Rotax 123 hibátlan nikacilos henger asso verke dugóval gyűrűvel, csapszeggel és tűgörgővel. 30eFt
Van még hengerfej, víztérfedél, főtengely, váltó, kuplung, stb
70/6231473
hali mindenkinek ! kelene kép rotax 123 -as gyúlytásalaplap és az szabályzó bekőtéséről
Heló
Szükségem lenne Rx-hez Hátsó lengéscsillapítóra...
E-mail : m_ricsi199@windowslive.com
csapszegem az van de a tügörgőt azt nem tudom ma megnézem!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hello nincs valkinek egy eladó jo állapotú csapszeg tügörgöje?
rotax 123 és 127-es alkatrészek eladók!
van blokkfelek váltók kuplungok rotax 123 főtengely deknik stb. van 1 zsír új dellorto 28-as karbim is olcson!
van valamennyi 127-es blokcuc is olcsón!
akkor vannak még vázallaktrészeim is!
felnik hátcsóvilla bovdenek,müszerfalak kipufogók,
idomok ! vannak sintesit idomok és van 1 komplet sport pro idomgarniturám is futura fejidom is lámpák fék stb.
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
köszönöm
Igen úgy működik, egyik rugózik másik csilapít.
Megoszlanak a vélemények hogy mennyi kell bele, de kb. száranként 4-5 dl.
Köszönöm!
És mennyiségre mennyi olaj kell bele?
Még annyi,hogy amikor szétszedtük a telókat,nagyon meglepődtünk,mert csak az egyik telóban van rugó,a másikban meg csak egy ilyen cső a csőben megoldás.Ez úgy müködik,h az egyik feszít a másik meg csillapít? Érdekes egy megoldás.
Első telóba 5-ös vagy 10-es olajat tegyél szerintem, attól függően hogy neked hogy tetszik ha keményebb egy kicsit vagy nem.
A hátsó teló gáz töltésű, bonyolult szerkezet, bízd szakértőre.
Sziasztok.

Tudna valaki segíteni abban,hogy pontosan mennyi olaj,és milyen kell az első telókba?Ja 125ös rx-em van.A központi telót hogyan lehet feltölteni,és mivel?Én gázasnak nézem,de nem vagyok tisztába a működési elvével.

Előre is köszi a segítséget.
imádom ezt az országot, a nyugatias felfogást! kellet egy power nyelv szár, mivel a bovden beakasztó kitört.a power nyelv kompletten 5000 Ft bontottan én szétcsavartam és szelep anyagból esztergáltattam 500 ft-ért (2 sörért) . aztán kellett power rugó na arra írtak az italmondon 2500 Ft körül én kiszettem egyik rokonomét, elmentem egy rugógyárba és 300 ft.-ért csinéltak ugyan olyat mint a gyári, még mérővel az erősségét is megmérték, meg, hogy hány mentes! a magyart mindenki hülyének nézi? fújjj
sziasztok rx hez érdekelne berugokar,milyen árban van?
Hali!

Írj neki: KATT IDE

Itt van első teleszkóp meg lengővilla is. Nekem meg van sportdob.