Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hát, nekünk nem volt
Tényleg jó bele az ATF olaj. Amúgy 10W-40 MOTORBA való MOTOROLJAT (anno én Repsol Sintetico (4t 10W-40)-t raktam bele). Persze nekem sem volt még RX-em
jó hát akkor tegyél bele valami szart. aztán baszhatod a féléves munkádat. fsznak kérdezel,ha nem érdekel a válasz?
és azért ennyi idő, mert nem mindig volt idő csinálni, plusz diákmelóval lassan gyűlik azért a pénz....ezt azért mondom mielőtt még vki mondaná hogy miért ilyen sok idő alatt készült el.
most van felújítva a moci, már féléve szét van szedve, első és hátsó kerék, teleszkóp, blokkba minden ki vna cserélve, hajtókar dugyattú minden, új persely, ezért nem fogok minden szart belerakni....vicc nélkül.
automata váltóolajat rakjál bele...vicc nélkül.
Milyen váltóolajat raktok az RX-etekbe?
Fú egyre színvonalasabb ez a fórum . Tisztelet a kivételnek.
Ha értelmesen kulturáltan nem megy az írás inkább hagynátok az egészet.
de miért?,


te vagy Mr.BLŐŐŐőŐŐ
AZ ÚJ CELEB
cumiz le
Blőőőőőőőő
De kurvajó...
Vettem egy új powernyelvet, mert már elegem lett a szívásból a sok szarral, kb fél óra használat után széttört, ott ahol a bowdenvég fészke van...
Pedig normálisan be volt állítva ahogy kell, és új szimering is volt benne.
sziasztok vki tudna olyanban segíteni hogy lefényképezi a sztender rugójának a csatlakozóit?
elöre is kösz
oldatámaszt keresek 125 RX re 92 körüli
Gondoltam rakok fel a gépről képet ,hogy büszkélkedjek vele. Na meg mert sosem volt még tán ennyire tiszta:D
Nekem nem kopott a szár.
Rendes teleszkóp szimeringet raktam bele, annyi hogy 39×52×11-est "Athena" Dupla élű szimering.
A gyári ha jól emlékszek meg 40×52×10
Bele is ment frankón k-rva jó passzos. És csak jön belőle pedig a szár nem sérült. Azt sem lehet mondani hogy szét vertem , mert esztergán direkt csináltam hozzá benyomatót.
köszi a válaszokat, én végül csak egy szimeringgel rakom össze mert pont az én évjáratú motoromba kell a 41x53x10,5 és ebből nem találtam 5-ös vastagságút.
Castrol olajat kap, 4000Ft az 1l, remélem jó lesz :D.
Végül kettő 5-ös sima szimeringet tettél bele?
Enyém is eresztett a szimeringcsere után viszonylag hamar, de nekem kopott egy nagy helyen a króm a becsúszószárról
Pont ma raktam össze próbából két sima szimeringgel, kiváncsi leszek hogy meddig bírja.
Én is nem rég újítottam fel az enyémet.
Az hogy te 5W vagy 10W teszel bele az attól függ mit szeretsz és hol használod. Keményebbet vagy puhábbat.
A gyári katalógus adat 4,6 dl én is annyit raktam bele.
Csak nekem annyi a gondom hogy enged kicsit pedig vaci új szimeringet kapott és por lehúzót szakszerűen belet rakva most arra gondolok hogy a felesleget préseli ki magából ha nem áll meg újra szét kell majd szedni megnézni mi van.
Meg annyi hogy én 15W raktam bele mert az 5W-vel párszor lekoppant. De lehet az a gond hogy 15W
okés, köszi ;)
Igen annyi kell bele, kb. befelezed az 1 liter olajat és kész.
jólvan, csak gyári adat-e....mert az aprilia szervíz 10 viszkozitásút írt.
hellósztok
most cserélek teleszkóp szimeringet, és egy úttal olaj csere is lesz, csak nem tudom hogy mennyi olaj kell száranként.
Néztem is a fórumon már rengeteg variációt egészem 3dl-től 5dl-ig.
Csak azért furcsálom mert az enyémen max 1,5dl volt, gondolom csak nem folyt el annyira, vagy mégis xD
Szóval akkor az a 4,6dl az a gyári adata?
csá
engem is érdekelne a festés téma, mert én is abba fogtam bele pont :)
nem,nem tuti... hisz még rxem sem volt, soha.. -.-