Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

figyu ha fel veszel msn-re segítek egy csomó dologban
amúgy meg az én RX-em is érdekelt annó
MSN: attila00@citromail.hu
89-90 körüli bár ettől még lehet jó, csak minél idősebb egy motor annál több lesz a hibalehetőség is. Persze vannak kivételek.
Nekem van, emailon keress meg:
patvaros87@gmail.com
Üdv
Sziasztok valakinek nincs esetleg tökéletes állapotú lendkereke rotax 123 ra berúgós!?Köszi szépen remélem akad!
Sziasztok!
Tervezem hogy a Suzuki RG-met elcserélem Aprilia RX-re, mert kategóriájában ez a legerősebb, és nagyon az endurokhoz húz a szívem. http://www.kepesmotor.hu/april... Erről lenne szó. 94-esnek írja a tulaj, de szerintem annál öregebb a gép. Nincs meg a műszerfala, csak a gyújtáskapcsoló, viszont az az oldalidom megvan, ami nincs rajta a képen. Úgy tudom hogy Rotax 123 blokk van benne, ami osztrák, szóval panasz nem lehet rá.
Na az lenne a kérdésem, hogy most akkor mi a helyzet ezzel a motorral? Mert sok jót hallottam róla, viszont találtam egy-két elégedetlen tulajdonost is. Leginkább a típushibáira lennék kíváncsi. Szerintetek megéri az árát?
Ha valaki tudna értelmes választ adni, azt nagyon megköszönném, mert itt a szezon, aztán még a végén a nyakamon marad ez a köcsög gyorsasági....
Köszönöm!
Az idomokból is meglehet mondani.
köszi,honnan tudod h 89-es?akkor jött ki ilyen szinösszeállításban vagy mi?
alktrészek eladók,
érdeklődni: palacsinta@citromail.hu
Egész szép állapot ahhoz képest hogy 89-es, mennyiért sikerült venni?
Sziasztok,beújítottam nemrég egy rx-el,úgyhogy csatlakozok hozzátok
Hello! Ha még aktuális nekem van gumicsonkom a henger és a karbi közé, 34mm-es karbihoz. Ha érdekel ott van az elérhetőség az adatlapomon.
sziasztok
engem az érdekelne hogy a vázon hova kell akasztani a sztender tartó rugót lehetne kérnem fényképet ja és ez a dupla lábusztender :D
Hellosztok!

Ha valakinek van aprilia rx 125-höz kábelköteg,km óra,gyújtáskapcsoló,visszajelzők(komplett műszerfal) érdekelne!
Új indexek eladók a képeken látható választékban Postai úton is.Debrecen.06 70 459-6036
komplett főtengelyt adok 8000-ért.még jó használható.vagy van külön hajtó karom 2000ft.
Hali, a tél alatt elkezdetett a kipufogóm megrozsdásodni (a hengerből ahol kijön ott), mit ajánlanátok a rozsdátalanításra? esek neki csiszoló papírral aztán újra lefújni?
köszii
Üdv. Nekem egy vízforgatóhoz való fogaskerékre lenne szükségem 16 fogas. Van valakinek külön vagy egyben? És még a karburátor és a henger közötti gumi csonk érdekelne 34-es beömlőhöz. rotax 122cc blokkhoz.
Sziasztok!
Segítség kellene! Meg szívattak eléggé. Egy aprilia AF1 127ccmes fekete rotaxblokkos hajtókar kellene,használt is jó.. A tőrténet,hogy a meg fúrt hengerhez adott dugattyú szett, csapszeg RS 125 höz való volt és így 15mm .Ehhez 16mm-es csapszeg dukál.Mivel nem figyeltem összeraktam így..Gondolhatjátok leszakadt a hajtókar feje és őssze őrölte a dugattyút tűgőrgő kosarat.. ha tudtok valami kedvező áron nagyon örülnék! Köszi mindenkinek elősre is!
diákként meg tudnám keresni a 80-90et nettoba, de sajna én nem tudok minden nap menni szóval 55-65 körül hozok haza.
atya isten.... eddig kb 600km et mentem a mocival:D
Én rendesen dolgozok és még én sem keresek csak jó esetben 80 nettó-t.
Ha tudnátok valami jól fizetős melót én legyek már az első akinek szóltok!
rotax 123 as blokk van benne én hülye az nem írtam le:S Igen amal gyújtásos olyan hangja van mint egy traktornak úgyhogy fogalmam sincs h kéne beállítani vagy mi ennek a módja Ha valaki tudna segíteni Nagyon nagyon meg köszönném!160 as henger van rajta nem tudom ez mit változtat!Üdv!
Nekem új dugóval és friss persellyel azt mondták hogy 1000km.
az lenne a kérdésem h mennyi ideig kell járatni a motort ha uj dugo meg frissen van nikacilozva a henger?
Milyen blokk? 122-es blokkba már Nippondenso gyújtás van az nem állítható.
123-asban Amal Sem van az állítható de ahhoz nem értek