Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tuti? és gondolom száranként írtad.
5w, 4,5dl
Hali!
125-ös RX-be az első teleszkópba mennyi olaj kell és milyen?
köszönöm szépen.de leszedtem az idomokat a mociról,és ami az állórészről jön 3 vezeték a trafóba azok voltak leszakadva.csak az a problémám,hogy ad szikrát csak olyan gyengét hogy simán megfogom a gyertyát és csak kicsit ráz meg.veszek 1 másik gyertyát hátha.de ha van esetleg ötletetek hogy mi lehet a baja az jó lenne.elöre is kösz
Hello! Megvenném a powert. Egy e-mail címet tudnál mondani?
hello nekem van 8000ért kipróbált jól működő
Üdv. Sürgősen kellene pneumatikus power rotax 123-hoz!

Akinek van ide írjon: c.david97@freemail.hu
Cs3r vegyél fel msn-re ha leakarod festeni a motorodat. Itt hosszú lenne elmondani
moloh@hotmail.hu
Üdv! Az a problémám lenne, hogy kimentem ma megnéztem a motort. Elakartam indítani semmi. Próbáltam szivatóval is semmi. Tegnap még pöpecül indult első rugásra. Mi lehet a gondja? Lehet, hogy a hidegtől?
(nem fűtött garázsban tárolom)
Csáó-csáó, lenne rotax122-höz behúzómágnes, power elektrónika,fesszabályzó!egy 10-esért megválok a cuccoktól, de külön-külön is eladó!
Ám köszi a segítséget:)
Ti lefestettétek már az RX-eteket? Én leszeretném, de azt mondják hogy ne, felesleges, meg le fog jönni róla mert nem lesz olyan mint a gyári, hiába csiszolom le előtte meg minden. Szerintetek érdemes?:) mert én csak ilyen spray-re gondoltam....
Jah már köszi a választ, de tegnap megcsináltuk, igazad volt amúgy, ne tudd meg hogyan be volt rozsdásodva, annyit már ráköltöttem erre a motorra de most megint kell, de nem baj, remélem meghálálja, az előző gazdái soha nem szedték szét és nem is gondozták, nagyon nehezen lehetett kiütni, a menet már szétment, nem volt más megoldás:D majd megcsináltatom. A hátsó villát is leszedtem ott is rozsdás volt, szóval ott minden nehezen jött. A lengőkar tűgörgős csapágy is rozsdás volt, a hátsó kerék csapágyai is naon koszosak voltak, fhuuu mi volt ott. Most már tuti nem adom el, de lesz egy jó gépem:):):)
Köszi Zsolt!
vagy még ha nem lazítottad ki azt amivel a láncfeszességed kell állítani azt ugye gondolom fellazítottad,mert ugye még azt feszítheti
Helló!
szerintem be van rozsdálva a tengelyed énis jártam már iyg mondjuk nem rx-el.
nem volt köünnyű kiütnöm de valahogy sikerült.
szerintem ide oda ütögesd locsold valami rozsdaoldó szerrel azt csak kell engednie.
vigyázz a tengely végére nehogy elkurd a menetet,!
most szedtem ki pont ilyen villából mint a tiéd de más nem tartja a tengelycsavaron kivül szóval szerintem a tengely rozsdás, ha majd kijön csiszold meg és jó zsirozva jön össze.
valami bronzal próbáld ütni a tengelyt
ha még valami kérdésed lenne akkor irj szivesen segítek
bocs elírtam: van aki 40x52x5-öst rak bele 2-2-t
csá
gyárilag: 40x52×10/10,5

De van aki úgy csinálja hogy 40x54x5-öst rak bele 2-2-t
Most én is így fogom, csak majd hétfőn érkeznek meg a szimeringek :)

Remélem tudtam segíteni.

Üdv: Zsolt
hello rotax 123 blokk 160 polini hegnerrel dugo kellene valki tud valmi aránylag olcso helyet?
Keress meg adatlapomon lévő elérhetőségen elérsz, mindenem van!
Üdv
Sziasztok!

Tartalék alkatrészeimből, már csak ezek a dolgok maradtak, aki gondolja mazsolázgasson belőle,

Az alkatrészek kompatibilisek: RX125, Tuareg Rally 125, és Tuareg 125 el !

AKCIÓS áron vihetőek, csak ne álljanak itt.

Tehát :
- VHSB 34-es karbi - 6500
-Rotax 123 blokkfél : közép és jobb oldali - 2000/db
-Szívócsonk - 1990
-Szívómembrán - 1990
- Komplett kuplung - 6990
-Kipufogó és henger közti, közbetét amire a rezonátor illeszkedik
-Hengerfej - 1990
- Víztérfedél -1990
- Vízpumpa - 2800 vízpumpameghajtó fogaskerék - 1000
- Komplett váltó, váltótengely, váltókar - 7990
-Power elektronikák, 2féle is van 2500/ db
- Hátsó villán lévő láncvezető - 1000
- Hátsó fékkar, hátsó fékmunkahenger-fékcsövel-hátsó féknyereggel+olajtartály - 5000
- Első fékkar, első fékmunkahenger-fékcsövel-első féknyereggel - 5000
- Km csigakihajtás a keréknél elől – 1000Ft
- Baloldali komplett világításkapcsoló kezelőszerv, hibátlan állapotban – 2000 Ft

Keress meg és megbeszéljük!

Itt vagy emailben : insane5@freemail.hu
Köszi!
szia
kiszeded a telószimeringet és megnézed a méretet ami rajta van...
amugy azt ajánlom hogy hívj fgel egy aprilia szervizt és ott elmondanak mindent még azt is hogy mennyi és myilen olaj kell és hogy emmynibe veheted azt meg pl náluk ha úgy van....
Hello!
Egy kis segítséget szeretnék kérni,ugyanis szeretném kicseréltetni az rx-embe az első telo szimeringeket és nem tudom hogy milyen méretű kellene bele,illetve hogy milyen és mennyi olajat kellene beletölteni.
Előre is köszönöm.
heló nekem van hátso telom ugy tünik az a köcsög gyerek akinek elküldtem utánvételle nem veszi át
az ára 10 ezer tökéletes
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232