Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah meg a ráf is másabb, nem olyan vastag, mind1 ezt meg nem tudom leírni...szval jah...
a kerékagy is kisebb.....nyomi, kedvem lenne téged bedarálni bunkókám, szereted te egyáltalán a pinát?
okoska, hiába volt csapágycsere, nem ugyanakkora csapágy van benne mint az enyémbe.....enyémnek a külső átmérője is nagyobb.....de te ne okoskodj, látni kell.....
belemegy az bármibe...csapágy csere,okoska
Van eladó Aprilia RX első kerekem gumi nélkül! Szerintem Aprilia RX 50-re mehet fel, mert 125-öshöz vettem de annak a tengelye nem ment bele mert nagyobb volt. Tehát a csapágy belső átmérője ahova a tengely belemegy 15mm. A felni és a kerékagy sérülésmentes, nincsen rajta repedés.Postát állom! Akit érdekel írjon!
89 es rx-hez keresek oldalidomot jobb hátsót
bal oldali lábtartó érdekelne.
Érdekelne Első teleszkóp és hátsó lengővilla központi rugóval ha esetleg van valakinek az írjon!
emailon keress meg:
patvaros87@gmail.com
engem érdekelne a power elektronika menyibe kerüL?
Csak mer most vettem, úgy hogy egy hónolás kell neki és megy.
Viszont esztergályos is megdicsért hogy jó üzletet csináltam, mert szar az egész.
Szerintem nem, az ott már a tiszta alu szerintem
Sajnos nekem is hengert kell cserélnem kikopott a power helye, és egyfolytában tördeli a nyelveket.
Szerintetek hónolással még javítható?
Helló!

Van Rotax 123-hoz henger szettem stb...
70/6231473

http://www.kepesmotor.hu/motor...
sziasztok! 160-as polini hengerhez hányas karburátor fúvóka kell?
új alkatrészek érkeztek!
van minden!
van rotax 123-hoz gyújtás( sem amal) lendkerék,főtengely,kuplung,blokk felek,deknik,olajpumpák,stb
akkor van még pár cuccom rotax 127-hoz is olcsón!
akkor van még aprilia af1 sport pro és af1 sintesi alkatrészeim is!
van sport pro idomgarnitúrám is!
van sintesi is! felnik is vannak lengőkarok hátsó lengéscsillapító is ! van még feszűltségszabályzóm is ! kábelkötegek!af1 gyári és arrow sport kipufogórendszer is végdobok is!af1 hűtő,ellső fék szívócsonkok is vannak membránok is rotax 123-as blokkhoz zsír új elő fogaskerekem is van ! af1 hátsó fogaskerkek gumiágy,műszerfalak olcsón!
stb.
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Az már egy kicsit bonyolultabb, elvileg az állórész körül van 3 csavar, és azok fellazítása után tudod elforgatni azt, és így változik a gyújtásérték. Ehhez viszont kell egy indikátoróra is, amivel méred hogy a felső holtpont elött hány mm-el következik be a szikraképzés.
Ez az érték gyárilag meg van szerintem adva, de ezt sajnos én sem tudom. Illetve az állórészen van egy jeladó és a lendkeréken egy jelölés, ennek a kettőnek kell egy vonalba esnie, a megadott előgyújtás értéknél.
Elég bonyolult így leírni.
Sőt lehet hogy nem is telejsen így van de majd kíjavít valaki. Én eddig csak simsonon állítottam gyújtást, az alapján írtam ezeket.
Szerencsére az én Rx-emen már nem állítható Nippondenso gyújtás van.
Igen amal sem! Valószínű ez lesz a gond mert most olyan a sűrítési arány hogy magától gyúllad az üzemanyag...:S Amúgy már kérdeztem ezt de igen a gyújtás sincs megfelelően beállítva mert az előző dugóm teteje kilyukadt, ugyan 125 ös hengeren 160 as hengerfej volt de azt mondják attól nem lyukad ki a dugó...nem tudom....vagy lehet? de azis lehet hogy a gyújtás volt elállítva! Azt hogy tudom beállítani?Üdv! Köszi!
Esetleg még a gyújtás lehet, ha rosszul van beállítva.
Amal Sem gyújtás van rajta?
Igen a hengerfej is 160 as!Köszönöm szépen a segítségedet holnap nap folyamán meg lesz mérve a rés, ha nem lesz jobb akkor írokk!Köszönöm tényleg!
A hengerfej is 160-as?
Présrést meg úgy kell mérni hogy a gyertya helyére dugsz egy meghajlított forrasztóón huzal darabot. Úgy hogy a dugó széléig elérjen, majd átforgatód a főtengelyt.
Megméred hogy mennyire préselte össze.
1,5-2 mm a jó.
értem, de viszont nem pörög ki rendesen és nem tudjuk h mi okozza és a hengerfej felöl jön a kopogás sztetoszkóppal megnéztük :S
Viszont az előző dugattyúmnak a teteje kilyukadt, igaz aki összetette 125 hengerre 160 as hengerfejet tett!Szóval foggalmam sincs :(és nem tom mihez kezdjek azért köszi a választ!
és ezt valahogy meg tudom nézni?Köszi a választ!Sürítési arányról tudsz valamit?
Irj rám emailon ott a többit!
patvaros87@gmail.com
ÜDv
Azért sztem azt ne felejtsük el h a 160-as hengerrel alapból kopogós...