Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy túl kicsi a présrés (magyarán jobban feljön a dugó a hengerben mint kéne).
Tegyél alá egy vastagabb talptömítést.
Nos Japán motorba 14-es is van a kompresszió ez hülyeség szerintem, hogy azért kopog valami el lett cseszve összerakásnál, de hallani kellene a kopogást..
Sziasztok lenne egy kérdésem, az a helyzet hogy vettem egy 160 as szettet a motorra és nagyon kopog minden új benne a hajtókartól kezdve a csapágyakig dugó is még járatós megnéztük a kompresszió 13 bár benne azt mondják az túl nagy és öngyullad tehát kérdésem az lenne hogy kompresszió terén egy 160 asban mekkora kéne? Illetve egy sűrítési arányt ha tud valaki mondani gyári adat akármi jöhet! Kérlek segítsetek mert sosem fogok már motorozni:( Üdv!
Zolko a lendkereket, meg a gyújtótekercset mennyiért adod külön-külön?
Hali skacok!

Aprilia Tuareghez keresek lendkereket, mert az enyémben összetört a mágnes. Axeltgsi@gmail.com
Üdv
Amal sem gyujtások, és power elektronikák eladóak. Van több darab is, lepróbáltak 100%-asan müködnek.
érdeklődni lehet:
patvaros87@gmail.com
Ha érdekel tudok 125ccm és 160 polini hengerszettet is!
Emailon keress meg:
patvaros87@gmail.com
heló

a sem amal alaplap(tekercs)
az 13 ezer
tökéletes!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
SOS
Aprilia Rx 125-re kellene jó állapotú henger (Rotax 123-as blokkra).
Sziasztok van bontatlan Igol sts-r olajam akit érdeke írjon vagy hívjon(0620/224-7629)
szia az a baj. mennyibe kerülne?
amineked van azis Sem?
Hello! Ezekre a dolgokra lenne szükségem: Hátsó villa, első teleszkóp pneumatikus power, km óra (kopletten) aprilia rx 125-höz kellene 93-as évjárat. előre is köszönöm!
oké megnézem.
Elöre is köszönöm.
Kompresszió? Lehet érdemes lenne lehúzni a hengert róla...
nekem van is ha az!
mérjétek ki!
heló
takaricsd ki a karbit!
ha akor sem megy akor cserélj gyertyát
ha akor sem akor tekercs lesz!
Sziasztok segitsetek nekem.
Vettem egy rxet.
Van szikra kap benzint de nemindul csak néha pöffen eggyet
Köszi. Nagyobb, négyütemű endurot szeretnék venni.
Nagyon szép állapotban van! Irigyellek:) mért adod el?
Eladóóó!

Ha esetleg érdekel valakit
275k, 93-as, rendszámos, csak úton használt.
A szimering az már új.
Meg a szimeringet se ártana kicserélni az is sokat jelent annyi még h a szimeringre kell egy kevés szilikonzsír de máshova nem szabad mert ráég esetleg h könnyebb legyen berakni a nyelvet fújd meg egy kis wd40-nel
Kösz
Kell bele egy 13,3x2,4-es O gyűrő és akkor már nem fogja törni.
125ccm aprilia tuareg rally-ról származik, de felrakható az rx-re is én ugy gondolom, komplett arrow rendszer, sürgősen eladó 10000Ft az ára