Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! valaki megtudná mondani h kié ez a hirdetés? http://www.kepesmotor.hu/motor...
oké! Köszönöm az infokat.
Nem üzemórás, de azért dugócsere 10 15000-nél, hajtókar+csapágyak meg 20-25000-kmnél sedékesek. Persze ez függ a használat módjától is.
Fogyasztás 5-10 liter használattól függően.
Szerintem megbízható, ha nincs összegányolva, persze akadnak vele kisebb problémák, de ezek se azért vannak mert olasz motor, hanem mert már elég öreg gépek (pl. szétrepedt szívócsonk), sok tulajdonossal a hátuk mögött.
De használt alkatrész is kapható hozzá bőven ha kell valami.
Ha Rx-et veszel mindenképp törekedj az újabb évjáratokra, és ne dőlj be a hirdetőknek, sokszor hazudnak a motor korát illetően.
Szevasztok! Érdeklődni szeretnék mi a véleményetek az rx.ről. Üzemórás? Menyit fogyaszt? Megbizható? Válaszotokat előreis köszönöm.
Hello!
Ha érdekel nekem van, hozzá mindenem, adatlapomon lévő elérhetőség elérsz!
heló nekem van!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tal:06307316232
eladó alkatrészeim:
sport pro idomgarnitúra! van futura is ha kel valkinek kell több féle szinbe is vannak idomok! lámpák! !
akkor vannak még felnik főváz segédváz, kipufogórendszerek,takaróidomok,fék kar váltókar rs hátsó fogaskerék is van! akkor vannak még rotax 123-as és rotax 127-es alkatrészeim is
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
telón hívhac egész nap!
Hali. Engem 2 műanyag fogaskerék érdekelne 1-ik a vízszivattyúé (16fogas) a másik ami ezt hajtja meg dupla fogaskerék. MSN: papamaci@live.com
Sziasztok az aluminium öntvény el van benne törve azt szeretnék venni cagiva mito felni lenne rx 125ösön van.
140-150 körüli fúvóka kell bele, a környezet hőmérsékletétől függően.
Enyémbe most 140-es van, télen 145-ös volt.
sziasztok az a kérdésem lenne,hogy 34-es karbiba hanyas a főfuvoka gyárilag?pneumatikus powerhez lehet-e külön powergumit kapni?elöre is köszönöm
Rendben, köszönöm
Dörzspapír 100-120as vagy finom drótkorong utána rozsdamaró, nitro, hőálló fekete vagy ezüst...
Hello
Kipufogó rozsdátlanítására mit ajánlanátok? dörzspapír?
Rotax 127 cuccok!

orozoli2002@yahoo.com

30/435-1769
Keress meg tudok segiteni!
patvaros87@gmail.com emailon vagy telón
06303207630
Sziasztok RX 125re első kereket keresek nagyon fontos lenne!
Köszi
Pilu
Helló!
láttam h van kezelőszerved azt szeretném kérdezni h van-e rajt leállítógomb.
üdv: zsolt
heló én tudok gyári sm szetet ha érdekel!
msn_czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hello rx et alakítok át rg felnivel sm re és érdekelne tudtok-e segíteni? Az a kérdésem/kérésem, hogy tudtok-e első fékhez távtartóról képet feldobni, hogy láthassam nagyjából mit kéne összehozni vagy csak egy rajzot róla akinek esetleg van.
Hali!

Én CASTROL FORK OIL 10W-t raktam bele
Sziasztok!
keresek idomot rx-hez!
jobb hátsó oldalidom kellene
üdv mindenkinek
köszönöm szépen!
köszi
Hello! én ipone 10w raktam bele minnél nagyobb sűrűségűt raksz bele annál keményebb lesz!