Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oks, köszi
valószínüleg ahogy már zsolt is irta karbi probléma.az enyém azt csinálta hogy nem naon akart felpörögni,145-ös fúvóka van az enyémbe de vmiért nagyon sok volt neki a kaja.leszűkítettük és mostmár zsírul megy.
heló van hátsómlámpám!
karbi probléma szerintem!
vegyél fel msnre vagy hivj !
Sztem kérdezd megŐket, 5500Ft a hátsó Rx-re való lánckerék 49 fogszámú, did520NZ (arany szinű cross versenylánc) ami 116 csapos és 12000 FT, az első lánckerék meg ajándék, csak megmondod azt hogy 12 fogú kell és kész.
hátsó lámpát nincs véletlenül?

és mi lehet a baj, ha 1-2-3 ban fél és 3/4 fordulaton ledadog, a többi sebességben és fordulat tartományban meg hibátlan?
eladó aprilia sport pro alkatrészek!
van komplett rotax 123-as blokk fasza főtengellyel mindennel!
akkor van idomgarnitúrám is! (több féle színben!
van még rotax 127-es alkatrészim is!(olcsón)
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hello,
Én szeretnék egy erősebb hátsó lánckereket és anno itt ajánlotta vki hogy egy 12/49-est vegyek, na most a motor végsebessége olyan 120-130 között van, akkor egy ilyennel mire számítsak mennyire venné le a v.sebességet? valamint tudna vki ajánlani ahol lehet ilyen lánckereket venni és hozzá láncot normális minőségben?
köszönöm
az egyik amit eltört az új volt, utána meg egy alig használt gyárit tört el.
dob, be van keretezve a kepen, olyan kellene
rezó vagy dob kell?
heló nekem is törte már el!
de énszerintem elgyengül a nyelv! vagy rezonaciátol! mert azért örült erőt ki kel anak birni szerintem!
Hello!
Lehetne egy kérdésem?
A galériádban láttam hogy a te géped is eltört már egy jópár power nyelvet, kiderült már hogy mi okozta?
Mert én is pont ugyanezzel a problémával küzködök.
Pedig nem feszül a nyelv, jól be van állítva gyári értékre.
Előre is köszi!
Hello!
Rotax 122-höz kéne berugókar!
kösz!
sziasztok!
ilyen idomok kellenek es kipuf dob
sziasztok! aprilia rx 125-re 96-os hátsó lámpa kellene kompletten!
Sziasztok!

Az utolsó darabok a tartalék alkatrészeimből!

Az alkatrészek kompatibilisek: Aprilia Rx125, Tuareg Rally 125, Tuareg 125, Pegaso 125 ös motorokhoz, ROTAX 123 as blokkalkatrészek.

Tehát :

- VHSB 34-es Dellorto karbi+membrán+szívócsonk - 9000
-Rotax 123 blokkfél : közép és jobb oldali - 1900/db
- Komplett kuplung - 6800
-Hengerfej - 1600
- Víztérfedél -1500
- Vízpumpa - 2200
- Komplett váltóba fogaskerékrendszer - 7000
-váltókar,váltótengely, léptetővilla 2800
- Hátsó villán lévő láncvezető - 1000
- Első fékkar, első fékmunkahenger-fékcsövel-első féknyereggel,egyben van az egész csak fel kell rakni - 5000
- jobb oldali gyujtásburkolat 600Ft
- Tuareg rally benzincsap hibátlan állapotban : 1500
- Rotax 123 üzesjelző kapcsoló : 1000
Feladó adatai
ha 160-ast ráraksz akkor erősebb hajtókar kell rá, hogy elbírja...az plusz pénz.
oké emgnézném
heló
nekem van 1 hengerem ha érdekel! nem tökéletes de használható! odadom 13-ba!
értem köszi de nem szerenék 160asat mert hajtókart jobban iénybe veszi nem? nekem ezt mondták meg h nem lesz anynival erösebb csak nyomatékosabb meg hamarabb kell csapágyat meg hajtókart cserélni
HA esetleg érdekel akkor tudok 160 polini szettet felújitottat illetve úgy néz ki hogy tudok 125-ös hengerszettet is!
Adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz
Üdv
Hello,
Én szeretnék egy erősebb hátsó lánckereket és anno itt ajánlotta vki hogy egy 12/49-est vegyek, na most a motor végsebessége olyan 120-130 között van, akkor egy ilyennel mire számítsak mennyire venné le a v.sebességet? valamint tudna vki ajánlani ahol lehet ilyen lánckereket venni és hozzá láncot normális minőségben?
köszönöm
szia ....értem.....elvilega henger fala a nicasil jó állapotban van de látnod kell....majd --küldök képet róla..amugy van benne huzás a hengerben..de akitől veszem˝- haveromtól .....azért adja nekm olcsón őket mert neki van újra pénze de erős nyomatékos vele amocija....mondta hogy nem az erejével van abaj ahengernek hogygenge lenne..de amugyis ha nemtetzsik visszaküldöd és visszaküldöm a pénzedet......garanciát válalok rá....azért kerül 30 rugóba kb mert nem tökéletes de szerintem bármelyik 25 öst alázza még ha húzott is! amugy egy frankó 160 as palini szett kb 40-50 ezer ft....ehez képest a 30 rugó az kicsit barátságosabb...
már küldtem neki csak nem válaszolt! okés megbeszélhetjük milyen állapotút tudnál szerválni?
szia körte.....ha a mobilszám hiánya miatt kérded akkor ott van alp alján hogy üzenet küldése afeladónak stb....írj neki hogy kéne amobilszám aztán majd válaszol valamit...üdv gabó
én most adtam el a polini 160 szettemet de lehet hogy 30000 körül tudok szerezni ha kell de csak a jövő héten...30 605 6883 üdv gabó