Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló szia mindenk!
engem az érdekelne hogy milyen olaj kell az Rx-125 telójába előre (márka+sűrűség)
köszi előre is
Hello! rx emet alakítom supermoto-vá és kellene: km óra,gyújtáskapcsoló,komplett kábelköteg,visszajelzők,láncvezető.

Akinek van írjon!
Valaki tudna segíteni hogy miért töri el egyfolytában a motorom a powernyelveket?
Eddig 2-őt is eltört a száránál
A bowden feszessége rendesen be van állítva, szóval nyitott állásban nem feszíti a nyelvet.
Tanácstalan vagyok :S
italmondo.hu n van kuplungbowden
Matricák!
Teljesen műanyag, időtálló, nap-, és vízálló!
A nagy KTM mérete: 14X5 cm, a kicsié: 7X2,5
A Fox mérete: 8X6 cm
Árak: a kicsi KTM 300, a nagy 400, a Fox 350.
Posta: levélben küldöm, a levél áráért (kb. 100) Ha többet rendelsz, elnézem a postát!
Ezek minták, szinte bármilyen körvonalas, egyszínű matricát tudok kivágatni!
Sziasztok! Valakinek nincs jó állapotú kuplung bowdenje rotax 123 ba rx hez? vagy hol lehet venni újat? van tippetek? köszi előre is
ÉS pneumatikus power is !
az nekem is kéne komplett elektromos berendezés rx hez 91 körüli!
Sziasztok!
1994 körüli rx-hez kéne műszerfal+kilométeróra spirál. Ha valakinek van bontott, akkor küldjön róla egy árat... Sürgős lenne.
Köszi!:D
Na jólvan,ne hogy össze vesszetek már
Igen, repült is válasz mail! Szevva
Pontosan ez miatt tudod még 2-3ban is kivenni mert nagyobb lesz az áttétel megváltozik a nyomatékpont, hamarabb kipörög. Magasabb fokozatban is jobban harap majd neki mint eddig a rövidített áttétellel. TEHÁT RELATIVE TÖBB ERŐ LESSZ BENNE MINT EDDIG! NEM JÁRTÁL BE FIZIKAÓRÁRA? Bírom az ilyen okoskatörp beszólásokat....
Sziasztok! Minap vettem egy RX 50-eset. Még a régebbi - 1990-es - RV3-as blokk van benne. A kérdésem, hogy lehet-e nagyobb váltót beletenni pl. minarelli AM6-ból? Vagy RV-5-6-ból, ha van 6-os is. ? Esetleg valakinek van hozzá alkatrésze? Remélem nem a legrosszabb helyre írtam. Zoli
hát erősebb nem igen lesz hátsó lánckerék nem ad plusz lóerőt!
:D
ha hátra nagyobb lánckereket raksz fel akkor pörgősebb lesz a moci és végsebességre nem fog annyit menni mint egy kisebb fogszámúval viszont hamarabb eléri
én elöl cseréltem fogaskereket a gyári 14eset lecseréltem 13masra
és gyárival 140et ment most 130 kb viszont egyes sokkal rövidebb lett és kettőbe holt pontra veszi gázzal
rem segítettem
Helló!
Írtam email -t megkaptad?
Üdv:fefe
elég ritkán vagyok msn-en.
e-mail címem: mora.zsolt@freemail.hu
msn címem: mora.zsolt@hotmail.com
Sziasztok!

Tartalék alkatrészeimből, már csak ezek a dolgok maradtak.

Az alkatrészek kompatibilisek: RX125, Tuareg Rally 125, és Tuareg 125 el !


Tehát :
- VHSB 34-es karbi - 6500
-Rotax 123 blokkfél : közép és jobb oldali - 2000/db
-Szívócsonk - 1900
-Szívómembrán - 1900
- Komplett kuplung - 6900
-Hengerfej - 1800
- Víztérfedél -1600
- Vízpumpa - 2500
- Komplett váltó, váltótengely, váltókar - 7700
-Power elektronikák, 2féle is van 2300/ db
- Hátsó villán lévő láncvezető - 1000
- Hátsó fékkar, hátsó fékmunkahenger-fékcsövel-hátsó féknyereggel+olajtartály, egyben van az egész csak fel kell rakni- 5000
- Első fékkar, első fékmunkahenger-fékcsövel-első féknyereggel,egyben van az egész csak fel kell rakni - 5000
- Baloldali komplett világításkapcsoló kezelőszerv, hibátlan állapotban – 2000 Ft
Stb...

Érdeklődj, bátran, itt vagy e-mailben kérdésekre válaszolok!

insane5kukacfreemail.hu
Ha a lánckerekekre gondolsz mint "tárcsa" akkor 14-49, erősebb lessz a motorod de lassabb..
Na halló!
Megtudnátok mondani a 93 körüli 25-s rx-eken hanyas fogszámú tárcsa van hátul gyárilag,meg elől is.
Mai nap leszedtem a hátsótárcsát mivel cserére érett,és átszámoltam 42-es van benne így is egész szépen ment de ha jól tudom gyáriulag,49 van benne,elsem tudom képzelni mi lesz ha kicserélem :D
Előre is kösz a választ!
engem is érdekelne adsz egy msn címet és meg dumáljuk a részleteket :D
kompletten van vagy csak óra?
van kilóméter órám gyári piros színű :D
Hellosztok!

Sürgősen kéne pneumatikus power! esetleg ha valakinek van rx 125 be "műszerfal" az is érdekelne!
Azt nem mondtad hogy mennyiért vetted?
Első telók színe, kerékagyak színe, blokk színe, első rezó alakja, idomok, hátsó lengővilla...