Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok lenne egy kérdésem! Hogy lehet pontosan beállítani a gyújtást? Mert az előző dugómnak kilyukadt a teteje és gondolom hogy a gyújtás a probléma mert nagyon nagyot is rúg vissza alig bírom berúgni! Most már 160 as henger van rajta amúgy is kéne állítani a gyújtáson? Köszi szépen remélem valaki tud segíteni!
futár vagyok egy nívós étteremben plusz néha pultozom.
pedig ez a legjobban fizető hely diákoknak, LUK, kuplunggyár.
mert mit dolgozol? én ha egy hónapot vég melózok se kapok annyit diákként....
a hátcso teló ért menyit kérnel ?
ha esetleg még megvan akkor én megvenném.
tudna valaki segíteni, 160 polini dugóra van surgósen szükségem.
fősuli mellett havi 13 nap meló,és hazaviszek 100-150 körül
Jó nem mindenkinek megy ilyen jól 21 évesen mint neked.....vagy lehet alád tolják a pénzt nem tudom....de én ezért dolgozok, azért tart sokáig az újítás, jó meg persze másra is kell, de suli mellett húzós a meló, főleg hogy csak éjjel járok.
farigcsáltam eleget az tuti...de a ktmen is.. 750ért vettem,1,5misibe van... inkább spóroltam és vettem mellé egy újabb ktmet...
sziasztok
eladó aprilia af1 sport pro alkatrészek!
van idomgarnitúra több színbe is lehet válogatni!
akkor vannak még kerekek kábelköteg rotax 123,127es alkatrészek! hátsóvilla,önindítók hegerek,váltók deknin lendkerék! stb.
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Azám utána netudd meg még hányan keresték, hirdettem máshol is...annyi pénzért szinte ajándék volt :) majd kiváncsi leszek énis mire készlessz... csak bird kivárni amig bejáródik...
Ezt mondjuk Én sem értem miért lombozod le....
Szegény ráköltött már egy vagyont, hogy jót faragjon belőle... mindenkinek vannak céljai, neki most ez hogy rendbehozza pik-pakk ra és jólegyen neki sokáig, igaz nem fog elmenni a végsőkig de azt az olasz motorokról mindig is lehetett tudni hogy hamarabb hullanak. Anno teis biztos farigcsáltál rajt eleget... jelenleg most ő van ebben a szituban ... ne vedd el a kedvét.. had küzdjön vele, had csinálja... jobb mintha drogra költené vagy piára azt a pénzt
nem értem, hogy a negatívságnak mi köze van a tapasztalathoz
Erről beszélek, milyen negatív egy ember vagy...jobb ha nem is írsz/reagálsz semmire....
Hali, a tél alatt elkezdetett a kipufogóm megrozsdásodni (a hengerből ahol kijön ott), mit ajánlanátok a rozsdátalanításra? esek neki csiszoló papírral aztán újra lefújni?
köszii
jegyezd meg jól, az aprilia soha nem hálál meg semmit
Nekem 160.as polinivel van felszerelve:) rotax123 kollégának köszönhetően van gianelli rezó, meg lett leo vince végdob, remélem fasza lesz a gép, tényleg sokat költöttem rá én is, de most azé ezt jól sokáig megtartom, mert most idén leszeretném tenni a korlátlan jogsit, de ugyse tudok egyből fasza gépet venni, addig jó lesz ez, elvigéckedek én ezzel egy darabig az erdőbe, megtanulok mocizni mert nem sokáig használtam és szétment, átbasztak vele....és azért kellett sok mindent megcsináltatnom rajta, mert akkor legyen már egy fasza vasam ami nem hagy ott. Meghálálja, tudom
Értem én de közben sajnos azért másra is kell költeni a motoron, most is powernyelvet keresek bele.
160as henger nyomatékot ad. a rezóval mást érsz el. én pl 20ért vettem a gianelli rezót az arrow véggel, és 35ért az arrow rezót..
KÖszi, a légszűrőt azt most takarítottam, Schieber tűn a lemezke már legfelül van, még ezt a keverékes témát megpróbálom.
Pénz, pénz, pénz
Ennyit azért nem költenék rá, úgy vagyok a rezóval mint a 160-as hengerrel. Jó motorok az Rx-ek, de úgyis fogok majd nagyobb gépet venni, és eladásnál a ráköltött cuccok úgyse térülnek meg. Nekem meg jó ez így is.
Valószínűleg sok benzint kap, ha gyorsan vissza is esik a fordulat. Ha alapjárat környékén fél gázig van ez akkor az alapjárati keverékcsavaron kell kijjebb tekerni.
Illetve nézd meg nem koszos-e a légszűrőd.
hát most erre azt tudom mpndani, hogy nem hiába van braking fék meg akra kipu a ktmemen de az rxen is megcsináltam anno a féket,320as tárcsával
Am olyan gondom lenne a mocimmal h nem mindig pörög fel sokszor csak dadog pár másodpercig és csak aztán pörög fel.vki tud vmit?