Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és a blokkja műszaki előtt felújítva
sziasztok eladnám a mocim ha valakit érdekel minden jó rajta lámpák duda minden működikm új pover szett hátsófelni és lánc szett (apriliánál rendeltem balatonbogláron) telókjók egy év műszaki kocsi miatt eladó
Sziasztok!nem tudja valaki h menyibe kerül egy 19"os hátsó enduro gumi?meg rx-hez első teleszkóp szimering?
Sziasztok.
Szükségem lenne rotax122-hez hengerre és dugóra ha van valakinek valami az szóljon SOS
Illesztési hézagtól, és a dugótól függ, az enyémben egy gyűrűs van, nem tervezek hosszú járatást, max. 100 km. Egy kétgyűrűst szorosra illesztve azért egy 500-ast lehet hogy kéne.
azt akarom kérdezni h nektek milyen bejáratási módszer vált be a kímélős vagy az újabb fajta ami szerint nem baj ha húzzuk neki csak hagyjuk pihenni meg azért nem nyélen!
szal nektek melyik vált b e?
zsír új nikacilos hengerről van szó
italmondo.hu n van kuplung bowden
Üdv. kuplugbowdent keresek sürgősen. jó állapotút.! 1994es rx 125.
kicsitoth2@freemail.hu
Hát az alapjárati fúvóka szerintem nem nagy. Ha emlékezetem nem csal 135-ös van benne.
Az üzemanyag szint az lehet magas nem rég véletlenül elhajtottam és hát 2 napi állítgatás után most jó. Amúgy nagyon pörög és kurva jól is veszi a fordulatot eddigi legjobb. Na köszi a választ majd ki mókuskodok valamit. Köszi a választ
Köszönöm Uram a segítséget!
Holnap ha lesz egy kis időm, össze is futok a motr szerelő haverral, és majd a szaki megműti, nehogy eltoljak valamit...
Még egyszer Thanx!
Milyen karbid van pontosan? Mert az enyémen (Dellorto VSHB34LD)
a légszűrő felől van a keverék állító csavar. Ha nem reagál rá az lehet a magas benzin szinttől is, illetve lehet hogy nagy az alapjárati fúvókád.
Megtaláltam a tömítést eszembe sem volt hogy abban is kéne lennie:)
Jó is lett. Most azon görcsölök hogy vettem egy Üveggyertyát és belőni azzal motort. Na az a gond hogy nem reagál a levegő csavarra. az alapjárati az érzékel.
Ha kiveszem a levegőét akkor is az van mikor tökig becsavarom. pedig meg van benne minden szép kúpos nem sérült.
más csavar meg nincs rajta amivel tudnák valamit is állítani 34-es karbiról van szó. a szívó csonk előtt van a csavar közvetlen a jobb oldalán.(Egyáltalán jót tekerek? )Kicsit dús a keverékem ezért akarok állítani . Jól esne pár frappáns válasz
a rezó nekem full üres ! bár láttam egy aprilia mx et abba volt katalizátor! elég böszme!
Igen, kéne lenni benne zöld színű. elvileg nincs a rezonátorban semmi, csak hangtompítóban.
Azt mondod van készletben ? Nekem van nagy készletem komplett 123-ashoz abba meg is fogom nézni. Fú de jól enne ha volna:)
Köszi a választ .
Na és kérdeznék még egyet. A rezonátorban van valami, vagy csak üreges. Azon gondolkoztam ki kéne égetni. Szerintetek jó ötlet?
Szerintem külön nem kapsz, a tömítés készletben van. Elég megvenned a hengerhez valót abban is van már.
Szevasztok. Hol lehet venni kipufogótolattyú szimeringet?
Vagy meg egyezik valami mással? Pl.:szelepszár szimering?
Eladó egy új 53,99-es bevonatos kétgyűrűs Vertex dugó!
Dobozával együtt (dugó, gyűrűk, biztosító gyűrűk, csapszeg)
Azért adom el mert a reszelt hengerembe sajnos nem jó
Ár: 23 000 Ft
bontodik a motorm! még elégé sok minden van!
idomgarnituráim is vannak blokko gumik elktronima stb.
A MOTOR PAPIRJAI IS ELADÓAK! FORGALOMBA VAN 11KW-OS PAPIROKAL!
MSN:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
heló
irtam mailt!
helo nekem nincs eladó berugókarom
heló! Bocs h későr reagálok de technikai okok voltak. Érdekelne akkor a lábtartó írj egy mailt h mennyit kérsz érte! Előre is köszi! üdv e-mail:bogyoo@gmail.com
Hello érdekelne berugokar rotax 123-hoz
A letörés lefelé nézzen, úgy rakd össze.
A bowden feszességét meg úgy állísd be, hogy teljesen behúzott áalpotban a nyelv ne érjen hozzá a házhoz (mert ha hozzá ér akkor feszül az egész és eltörik a nyelv szára), viszont nyissa is ki teljes keresztmetszetben a kipufogó nyílást..
Távolságot, hogy mennyit mozogjon az elektromágnes hiába írok, mert függ a power nyelvtől is, hogy milyen van benne, de ha jól rémlik akkor 10mm környékén kell lennie.
Az a lényeg igazából amit az elején írtam, hogy behúzott mágnesnél ne a nyelv feszüljön.
Na, még egy off estére...
A powernyelvének igaz így kell állnia..?
Mármint a dugó felől a 45°-os 'levágás' felül legyen..
Thanks...