Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello,engem komplett gyújtás érdekelne aprilia rx125 barna blokkos géphez.meg 1 jó hátsó teleszkóp.valami korrekt ár kéne.ha valakinek van írjon e-mailt.szisszo901014@freemail.hu
Üdv.
Érdekelne pneumatikus power!
köszi, de nekem sajnos nem ilyen kéne.
hát hogy ez milyen az attól is függ hogy milyen oldalról nézed
Remélem ez az
Képet raknál be róla? Olyan kéne amiben a bowdenvég bemarása nem gömb alakú hanem hengeres.
cső
nekem van ha érdekel :D
Szevasztok!
Lenne egy nagy gondom. Nos az RX-emen a hátsó kerekét kiszeretném szedni gumicsere végett, de nem tudom. Egyszerűen a tengelyt nem lehet kiütni, nem jön ki és nem tudom miért. Csapággyal, szimeringgel együtt jön. A szimeringet kivettem, szétvágtam. De nem akar jönni, nem hiszem el hogy ilyen nehéz lenne, vagy valami még tartja?Ha igen akkor mi?
Nekem ugyan ez a motor van szinte csak abba 123-as blokk van.
Na meg más az idomok színe:) Az enyém 94"-es.
az nincs fajna
Powernyelved nincs véletlenül?
a himbában cseréltem csak eddig tűgörgőket, annak 1500 Ft környékén volt darabja. Kettőt kicseréltem, még másik kettő rossz volt, de oda inkább esztergáltam danamitból perselyt, lehet hogy nem bírja évekig , de ingyen volt, és ugyanolyan jónak tűnik mint a tűgörgő.
heló nekem van!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Csáó
Volt már valakinek dolga lengővilla ill. himbarendszer újítással?
Mennyibe kerül kb. a 10 db tűgörgős csapágy?
Várom a hozzászólásokat
Érdeklődnék srácok hátha tudtok ti eladó Rotax 123-as blokkot.
Karbi,gyújtás,kuplung,oldaldeknik nem kellenek rá, de ezeken kivül miden.
Ha tudtok akkor írjatok legyetek szivesek:
hord93@freemail.hu
De biztos nem 2002es :)
Nem tudok ilyen leírásról, de ez 94 utánni, rotax 122-es blokk, elől is állítható teló, új szebblengővilla, más idomok.
Köszönöm!
Üdv. Ez a motor milyen évjáratú lehet? Hol találok leírást, hogy 94-be ilyen volt az rx, 95-ben ilyen stb..

Előre is köszönöm!
4-es kell bele, 9-es az önindítós gépekbe kell.
Sziasztok lenne egy kérdésem milyen akku kell a 125-ös rx be? Mert ami nekem most benne van (YB4L-B)tönkrement és venni akartam újat de mindenhol azt írják hogy a nagyobb és sokkal erősebb kell bele YB9-B Viszont az akku helyére csak az megy be ami benne is volt azt az aksit az 50 esekre teszik amin nincs power Most akkor melyik kell bele?Remélem tudtok segíteni köszönöm szépen!
Üdv! Tanknál lévő oldalidomot keresnék hasonló rx-hez :

RX 125
hello!

Nincs valakinek eladó pneumatikus power-e(jó állapotú)?
Helló.
Felvettelek msn-re!
Mibe tudnál segíteni? Talán van megoldás Pegaso telót RX-be rakni vagy netán van eladó telód? Üdv.
TAlán tudok benne segiteni, keress meg!
Üdv