Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha érdekel keress meg, tudok több félét is!
igaz, én vettem meg, és kösziii :D
Nagyon zsír
Hellósztok.
Valaki véletlen ocsoba nem tud hátsó normál állapotú fogaskereket?
Előre is kösz!49-50-es kellene.
És persze 25-s rx-hez 93-4.
Sziasztok! Aprilia RX 125-ös 92' es évjáratú mocim van.Tavaj széthulott az első teló teljesen. Most találtam neten 1et amit megvennék.A lényeg: Aprilia Pegaso-ba volt benne 93'-as évjárat, de ugye a Pegasoba jobb oldalt van a tárcsa , RX-en meg bal.Igazábol nekem csak a két szár kell , de nem tudom ha megcserélném akkor passzolna e minden?:S Légyszives segitsetek! KÖszi előre Üdv. Péter
Átgondoltam várok vele inkább.17e be volt az amit én akartam, de lehet nem is jó, igaz:S 9ért elég korrekt volt! Várok vele inkább ,most én is azért sürgetem mer jön a a jó idő meg a hosszú hétvége.Már nagyon mennék kifele. Köszi a segítséget még egyszer kiteszem hátha tud valaki ujjat mondani. Erröl a telórol volt szó. Üdv Péter
Lehet hogy más az átmérő,a hosszuság, a rugóerősség, a csuszók benne, más a csuszórész átmérője... nemtudom. Viszont ha átforgatnád.. hát szerintem az csak hekkelés lenne, kitudja jó e az úgy... :( van itt egy srácnak 10 felett akar kérni érte lehet tudsz vele alkudozni. Én befogókkal keréktengellyel, kormánycsapágyakkal és tengellyel telószárvédővel együtt adtam el 1 hete kb 9-ért a párat szimeringezni kellett ennyi... ezt csak viszonyításképpen mondom. Bár nemtudom milyen árakon dolgoznak pontosan aki bele van szállva teljesen a bontásba, de nekem nem az volt a célom hogy évekig áruljam..... hanem hogy ne kelljen rakosgatnom mert a motort amihez tartalékoltam már eladtam.
Békés megyébe Szikora Bandinál vannak csomó alkatrészek !
http://www.batszimotor.hu/ itt többet megtudsz.Ha közelbe laksz ugorj be hozzá.Weblapon van térkép.
Köszi a segitséget .Én is akkor kezdtem el gondolkodni mikor megláttam hogy Pegaso jobb oldali tárcsás.Majdnem meg is vettem már.100% ba gondolod hogy nem jó?
honnan?
én 3ért vettem szinte ujj féktárcsát! szeritem pont ilyen mint a képen van.
Szerintem biztos hogy nem..... olyat keress ami tuareg rally vagy rx és 89 utáni.
Most adtam el 2 hete a hátsó féktárcsát 2e Ft ért 90%-os volt kb...
Legyen 5000 és a tied
hát lehet hogy neked baráti..:D
adok érte 4ezret vagy elcserélném egy új 5csavaros hátsó tárcsára
8000ft ez baráti
szia

mennyiért adod a hátsó féktárcsát?
Sziasztok! Ma regisztráltam az oldalra, lenne 1 fontos kérdésem! Aprilia RX 125-ös 92' es évjáratú mocim van.Tavaj széthulott az első teló teljesen. Most találtam neten 1et amit megvennék.A lényeg: Aprilia Pegaso-ba volt benne 93'-as évjárat, de ugye a Pegasoba jobb oldalt van a tárcsa , RX-en meg bal.Igazábol nekem csak a két szár kell , de nem tudom ha megcserélném akkor passzolna e minden?:S Légyszives segitsetek! KÖszi előre Üdv. Péter
ha üresbe akarod rakni akk nem fogod érezni amikor egyesből felpakolsz egyet legalábbis én nem érzem! érzéssel kell !
sziasztok lenne egy olyan gondom,hogy a gépemet nehezen tudom üresbe tenni,szépen vesz minden sebeséget,de 1-böl üresbe nehéz beteni ketöbe ugrik,ketöböl meg egybe ha leálitom azonal veszi.mi lehet?
heló
esetleg allu hegesztősel hegesztetni rá 1 ütközőt de az alu hegesztés annyira drága hogy anyiból kapsz 1 pár befogót! na meg a gyári csak strapabirób!
hali!
én ugy tudom meg úgy is szoktam h műanyagalapozót kell rá felvinni a festék elött.
autó lökhárítót legalább is
Sziasztok!
olyan kérdésem lenne, h milyen megoldást tudnátk ajánlani , mert a kormányom túlfordul a megengedetnél és eléri a tankot.
a villabefógóról van elkopva a pöcök. Gondolom nem azt a befogót kell egyből cserélnem csak hátha tudtok valami egyszerűbb megoldást.
felhegesztésre gondoltam de ugye alu és azt itthon nem tudok hegeszteni ,vagy ami a vázon van ellenpöcök az ugye vas azt tudom de előre gondoltam meghallgatok pár hosszászólást mert nem sürgős.
remélem érthető volt
a válaszokat előre is köszönöm
alkatrészek eladók!
sziasztok
eladó
aprilia af1 sport pro alaktrészek !
idomgarnitúra,idomom több színbe is vannak!lámpák,felnik hátsóvilla főváz,gumik fékek tárcsák kapcsolón kipufogórendszerek (gyári és arrow) takaróidomok, légszűrő műszerfalak,sárvédők kábelkötegek stb.
akkor van még rengeteg rotax 123 ( hengerek,blokkfelek,váltok,oldaldeknik főtengely,,kuplung,kiegyenlítő tengely önindító.stb. szóval minden ami rotax 123 és 127-es alkatrészek olcsón !
van még rx hátsó teló! stb. tökéletes minden alkatrész!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Van olyan első teló a 125-ös Apriliákban, aminél mind a kettő szárban van rugó? (AZ állítható telón kívül)
Mert az enyémbe van mindkettőben