Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Illetve hogy: A power behúzójatekercse kb 4cm-t mozgatásra képes... úgy kössem rá az új bowdent hogy ez a 4cm ki legyen húzva és persze eközben a nyelv rugója még ne legyen megfeszítve...? Thanks..!
Estét az Uraknak!
Cinbivel szétkaptuk az Rx-emet most 125-ös blokk vann benne, '93-as Elektronikus Power-el. Az a gond hogy az utolsó motrozásunk körül a power nyitáskor nem indult már úgy meg a gép... Most lekaptuk a felesleges dolgokat a verdáról és a power mozgató bowden lóg, kb. 1-1.5centit. (Dugó egyéb 3-4ezer km-es, jó áll. motor bitang erős, áramot kap...blabla)
Azt néztem hogy a behúzótekercsnél kéne ráállítsak a bowdenre, de már nem tudok, úgyhogy új bowden csere, vagy a diót odébb teszem.
Kérdés ha valaki szaki: A behúzótekercsben a "rúd"-nak üzem közben mennyit kell mozognia, illetve új bowdennél mennyire kell ráállítani? Alapállásban úgy tegyem be az új "madzagot", hogy a power rugóját még éppen ne feszítse? Persze lehet eltolom szerelőhöz, de nem hiszem hogy nagy dolog... Nos, valaki?
További kellemest! Segítségért előre is Thanks!
Attól h fel van emelve félig semmi baja nem lesz a gépnek, csak alsó tartományban alig lesz valami nyomaték és csak powernyitás felett tudod normálisan használni.
Még olyan kérdésem lenne hogy ha a power nyelv fel van emelteve kb félig attól nem lesz baja a motornak?
Hello! nekem kéne egy pneumatikus power kompletten és kilóméter óra is koMpletten!
Üdv! kilóméteróra spirált keresek! fontos! olcsón jót :D írjatok. köszi!
kicsitoth2@freemail.hu
az hogy nincs fordulatszamkihajtas az nem gond. amibol kiszereltem a berugot anno abban se volt. rx blokk volt. de a muanyag fogaskerek ami ramegy a racsni kulso reszere az abban is benne van.es arra ramegy meg az alatet. a 2 racsni kozott is egy alatet. es ennyi igazabol.
szabobale95@freemail.hu
Még van képem róla, egy csomó minden ki van cserélve benne, add meg e-mail címedet és mindent leírok.
Néztem képeket.. Mennyibe?:)
Én eladom neked, mert yz,kx,cr vagy rm-et akarok venni.
Sziasztok. Valaki nem tervezi eladni az rxét?:) Csak jó állapotú érdekelne, papíros előny. pls ide írjon aki elszeretné adni vagy tud valami jó állapotút:) Köszi szépen
( igen nézem a hirdetéseket több oldalon is..:))
még nem érkezett meg a pénz! de a heger ott lesz holnap!
remélem a pénz is
Cib bankos vagyok.
heló
jo rendben!
mijen banktol utalod?
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
vagyél fel msn re!
jó a tűgörgő nem nagy gáz, figy legyen 20 postával:) ma neten el is tudom utalni, képet meg küldök e-mail cimedre.
hát nemtudom egyszerüen h mi baja van :(( valmikor elkapja de valamikor nem akad be... a racsni közötti alátát az nem gyári az enyémen de sztem jó, a külső az megvan de az enyémen nincs fordulatszámmérő. az a baj h annyira kicsüszik a fogaskerék hgy már majdnem hozzáér a kuplunghoz és a belső ragyni meg nem akar így belekapni. de nem tudom egész nap ezzel kinlódtam, az egészblokkot összeraktam darabokból és pont ez fogott ki rajtam. ://
heló
na miujság érdkle akor?
nincs sajnos tügörgőm!
szia

van egy hezagolo a racsnik kozott es van egy hezagolo kivul a rodulatszamkihajtas es a dekli kozott.ez tarta a helyen a racsnit hogy ne jojjon nagyon ki.szerintem ezzel lesz a baj, vagy a csavar nem megfelelo amiben elakad a racsni masik fele.
csak ilyen kepem van sajnos, de hatha segit vmit.
heló
csak henger van hegerfejel! az 20 ezer
a tügörgőt meg rendelji ujat! ahona a dugót! vagy esetleg a robogotuning.hu
ott bisztos hogy van
bankszámalszámom:11773384-01051621
czeglédi zsolt nébven van!
sé akor 21 ezret kéne utalon és aba posta heger hegerfej bene van!
ha ma elutalod akor még péntekre odaérne!
http://www.oemmotorparts.com/o...

itt nézd meg évjárat szerint a mocidat, mindenről van kép!
Valaki tudna nekem segiteni? Nem tudom összerakni a berugót (a fogaskerekekintebb csúszik mint kéne és a belső racsnis rész nem kap össze, szerintem valami hézagoló cseréltem össze) vmi kép sokat segítene ja és roax 123-as blokk
Na szóval csak a henger kellene hengerfejjel+tűgörgő. Ha ma elutalom a pénzt mire lesz itt?
az még + vagy 2000 ft
Üdv! kilóméteróra spirált keresek! fontos! olcsón jót :D írjatok. köszi!
kicsitoth2@freemail.hu