Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Ha esetleg már leszerelted,megtennéd,hogy lefényképezed a felfogatás végett lennék rá kíváncsi!
Köszi!
írni akartam hogy nekem simsonnál volt ilyen, de annak a fúvókája esett ki és azért volt rossz
De a ki takarítottad akkor elméletileg láttad hogy meg van-e
Esetleg még a blokk-közép tömítésnél folyhat be olaj a forgattyúsházba. Illetve ha telejsen szar volt a szimering akkor az is lehet hogy a forg. ház még tele van olajjal, kik kell onnan valahogy juttatni, ha beindul akkor érdemes meghajtani a gépet, már amennyire bírja.
Sziasztok! Vasárnap kimentem motorozni gondoltam megcsapatom egy kicsit. Már mikor elindultam hebegett a motor, egy fél óra motorozás után begyengült és megállt, és már nehezen indult be és gázhúzással leállt. Amikor beindult alapjáraton járt gázt húztam neki hörgött és leállt. amikor ketyegett csúnyán füstölt utána tolás a haverhoz ott hengerfejtömítés csere, és főtengely szimering csere a karbit nagyjából kitisztítottam nem volt koszos. ezek után is ezt csinálja nem változott semmit. van vmi ötletetek?előre is köszi javascript:smile(document.frmmsg.body,'07');document.frmmsg.b
ody.focus()
Rotax 122 es henger kevesett futot 54mm es furat 400 km es vertex dugóval ELADÓ!
Üdv! Dugó gyűrű stb mennyi lenne?
Külsőre: Hátsó sárvédő, oldalidomok ?
Motorikusan mindenem van hozzá, esztétikusan attól függ mire gondolsz..
heló motororikus alkatrészeket nálam!
jokat!
MSN:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Üdv. Hol találok 93mas Rx 125höz motorikus/esztétikai alkatrészeket?
Ja itt van az első oldalon xD
Boccccs :)

Hát nem egy nagy összeg :)
Akkor amint lesz pénzem beszélek vele
szétnéztem az oldalon :)
Mennyibe újítja fel kb. a teleszkópot (szimering,olaj,gáz) ?
Csak mert elérhetőséget nem találtam.
Ja amugy csika01 újít fel telókat, én is hozzá küldöm majd.
http://www.futomu-offroad.soko...
Én is pont ma szedtem szét a hátulját , és én küldöm is felújításra, enyémnek nincs komoly baja csak egy kicsit ereszti az olajat. És egyúttal megzsírozom a himbacsapágyakat is.
hehe
hát erre én is rájöttem, csak hát ha nincs PÉNZ akkor hiába..
de nagy nehezen rájöttem hogy hogy is lehet szétszedni de nem kísérleteztem vele inkább.
Hát az elég bonyolult szerkezet, én inkább hozzáértőre bíztam volna
Hellósztok
Ma szét szedtem a hátsó telómat mert elengedte a gázt.
De nem tudom hogy hogy lehet kicserélni a szimeringet, nem tudom leszedni a teleszkóp alját amibe van a szimering.
Hogy kell szétszedni?
Kéne egy kis help
Hali!
kipufogó dobot keresek az rx emhe(nemgyárit) valaki tud segiteni ?
vagy egész rendszert persze vmi tuningot!
konkrétan ugyanaz a motor
Itt az email cimem:
patvaros87@gmail.com
Ird meg a cimed, és hogy a az rx forumon te kerested a fékpedált aztán hétfőn feladom
Üdv
ok kell hogy legyen telefon mail posta?
Téli takaritást végzek, véletlenül találtam fékpadált ha érdekel 2000Ft az ára, adom mind2-t nekem nincs rá szükségem
Ez a motor az enyém klónja. Durva. Mitogerinek volt hozzá köze? Már láttam vmi apróhirdetésben is.
oké, ügyes vagy.
Kösz, reggel felkeltem és szétszedtem az egészet, csapágyakat megtakarítottam, megzsíroztam, beállítottam, nagyon jó lett
igen úgy.