Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok valakit nem érdekle rotax 123-as alaktrész?
van minden!
csak lendkerk nincs !más minden vana ami rotax 123!
hengerszetde külön külön is eladóak a cucok!
alaplap!
blokfelek deknin,váltók kuplung,léptetók főtengej müanyag fogaskerekek trafó
1 aprilia af1 rs tökéletes kipufógórendszer! stb.
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232

jo mingyárt küldöm a képet
Oksa Akkor kell! mikor gyártoták a tied ? képet tudsz küldeni rola?
toxic72@freemail.hu ra és akkor el küldöm a címem is hogy hova küld oksa?
heló azt a kart kéne kicserélni ami benyomja a gojot a közepén!
nekem van koplet kuplung oldali deknim (az is bene van ami neked kel)
2500 ft
ezt csak fel kel lökni rá és beálitani!
probáltam álitani a csavaron és itt van a bibi mert meg volt szakadva a menet és nem az a menet amin a csavar is van hanem a belsö ahova betekerem.erre mi a megoldás?mit cseréljek ki?
Köszi a segitséget holnap megprobálom beálitani ott ahol montad,aztán ha nem sikerül akkor lamella+rugó csere lesz.
Üdv!
a beállításra figyelj a dekniben ,először azt állítsd be.csak utána a bowdennel finomítsd.a bowdent meglazítod és a csavart lazán betekered.de ne tövig,mert akkor tuti csúszni fog.csak addig míg hozzá nem ér a kuplungodhoz.utána jöhet a bowden.egyébként vigyázz le ne húzzanak ilyen 10ezres kuplungokkal.ha kell lamella vagy rugószett esetleg.én olcsón adok hozzá.nem ilyen vagyonokért.lamella szettet 2000ft-ért,rugókat 1500ft-ért.mást biztos nem kell cserélned.még ha akkor is csúszik ha beállítottad.üdv.
csá
igen lehet a dekni közepén van 1 müanyag kupak azt kel leszedni!
és ott 1 11-es csőkulcs fogja a csavart meg kel lazitani és a közepén a csavart meg befelecsavarni kel!
ha be van csavarva és akor is csuszik a kor kuplung csere!
nekem van 10 be 1 kuplungom komplet!
Csuszik a kupungom!
Elsönek ugy kezdödöt elszakat a bowden azt megcsináltam,aztán megint elszakadt és már rövid let,kicseréltem másikra és most a bowden tökéletes,de mégis csuszik.szerintetek lamella? valahol lehet álitani a kuplungon?
Csak gyárilag ami van a behúzó mágnesnél bowdenvég olyat nem fogsz kapni külön sehol. És a régiről se lehet leszedni
A hülyének is megéri xD
Hát nem véletlen csináltam meg magamnak.
TESCO-ba 99 Ft a bowden, méretre kell vágni, egyik végét lecsiszolni akkorára amekkorára kell, másik végére meg forrasztani egy "pöcst". :D
De aki megteheti az vegyen 8000-ért, de én 2400-at se adnák érte :)
Italmondonál van, 2400 Ft az utángyártott és 8000 a gyári, ha jól emlékszem, mert már én is kérdeztem tőlük.
http://italmondo.hu
Én is azért csináltam itthon mert mikor kellett akkor bementem az Apriliába és mondták hogy nem tudnak adni de vigyem be a rosszat és megcsinálják.
Gondolom jó pénz lett volna, ezért inkább itthon csináltam meg.

Üdv: Zsolt
Pont a bovden az ami nagyon kéne...
Nem tudja valaki hol lehet venni és mi pénzért?
http://www.germalex.hu/
Aki akar szimeringet rendelni első telóba annak ajánlom ezt a boltot.
A szimering 40x52x10,10.5 1180 Ft/db
hozzá való porvédő csak 780/db, és tényleg jónak tűnik legalábbis ez rugós porvédő, nem olyan mint amilyen most az enyémen van, az csak egy sima gumi.
megpróbálom köszi
próbáld meg ezen is:)
szajmonka@gmail.com
Biztos jó ez az e-mail cím?
ráirok!köszi
Kérdezz tőle, csak ajánlani tudom :)
szajmonjedi@citromail.hu
RX 125 felnit keresek lehetőleg 2002 utánit jó árban:)
akit tud valamit az írjon! pilu23@hotmail.com
köszi!
Cső.
Power nyelvem van házzal, rugóval, szimeringgel együtt.
Bowdenem is van de az házilag lett csinálva szóval azt nem ajánlom...Otthon is le tudod gyártani :)

Van power elektronikám is ha érdekel :P

Árban megegyezünk az biztos
Helló mindenkinek Power nyel és bovden érdekelne a nyelv még nem olyan fontops de bovden az nagyon ha valakinek van irjon árat is mellé...
Köszi
szeva. Hát én csak annyit tudok, amit én is csináltam a motoromon. nekem polini henger van rajta... Mondjuk valaki azt mondja hogy jó, valakinek meg nem tetszik. Nekem jobb lett Karbi is 34-es van rajta gyári fúvókákkal. azt nem próbálgattam még. Vannak itt nálam jártasabbak ebben a témában amúgy majd ők mondanak okosabbat mint én...
Sok sikert a motor tuninghoz...
köszi hogy irtál,lehet hogy hülyeséget mondtam de láttam pár hirdetést hogy eladó 200-as hengerrel tehát nem tudom hogy van e ilyen tudsz vmit amivel egy kicsit feljavíthatom a moccot