Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem teljesen mimdegy. Mind a kettő jó minőségű dugókat gyárt.De ha választani kéne nem tudom miért de én a Wössnert választanám.
Lenne egy kérdésem hozzátok remélem tud valaki segíteni Rotax 123-as acélhüvelyes hengerbe Vertex vagy inkább Wössner dugót ajánlotok árban ugyan az azért nem tudom melyik lenne jobb köszi!
Hát igen, énis megvagyok tökéletesen elégedve vele, csak ajánlani tudom mkinek :).
nekem is AC van elől 90/90-21 hátul 110/90-19 szerintem elég jó terepen is és aszfalton sem csúszkál úgy mint mondjuk nekem a régi Dunlop ami mellékesen Szana szét szakadt.
Na én is pont ezt a fajta gumit akarom venni, eddig csak jót jallottam róla.
Mischelin Cross AC 10, elöl: 80/100-21, hátul: 120/90-18,
nekem ez van :), és elég jó, alig kopik pedig úton használom sokat :)
oksa.amint egy kicsit jobb idő lessz meg egy kicsit tőbb pénzem akkor majd szólok de mindenképpen
valaki megtudná mondani rx 125 höz hol lehet sport kiput venni. előre is köszi.
Jelnelg az enyémen is de nem tudom hogy milyen lenne a másikkal.
nekem 90/90-es van...
Kinek milyen méretű első gumi van a motorján?
Mert amilyet akarok venni abból a gumiból csak 80/100-as van.
heló vegyél fel msn-re és majd ott üzletelgetünk!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
helló.komplett kítűnő blokk kellene rx be ha megoldható de majd csak az ünnepek után v mikor meg hogy mennyi lenne
Valakinek van ilyen alkatrésze eladó?
Ha van árat is írjatok légyszi!
sziasztok van 1 csomo alkatrészem eladó!
amik a képen vanak meg még + ba van nekem blok cuc ami nincs a képen!
meg van még 1 rs af1 kipufogorendszerem tökéletes 1 pár rs visazpilantom is!trafó!jelenleg amik a képen vanak minden megvan még! minden van ami rotax 123
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hali!

Nekem van himbarendszerem, csinálj egy képet és nyilazd be rajt hogy pontosan melyik alkatrészekre is gondoltál, köszi!
Szerintem meg 123-as, ugy emléxek az RS-ek ben volt ilyen szinű a blokk....
Srácok ez melyik rotax blokk?
az én rx-embe 123-s van meg ugye van még a 122-es de ez nem hasonlít,tuaregbe való,vagy pegaso?
hello: hátuljánál semmit nem kell alakitani m elöle kell csinálni fékadaptert a nagy tárcsa fék miadt, de nem nehéz ha értesz hozzá.
af1 125 futura felnikel van most a szettem jó állapotban, uj hátsó lánkerékel 40-es. ha kell akkár postán is tudnám.
hy.
Milyen fogszámú fogas van hátul,elől kell valami átalakítás,távtartó, tengelyhez,fék adapter,stb..?
Ez gondolom egy AF1-ben volt,lengővillát egyszerű berakni,egy az egyben belemegy vagy mókolós volt az is?
Fogok időben szólni. Megvárjuk a tavaszt a jó időt és majd csak úgy... ha esetleg van msn-ed felvehetsz és dumcsizhatunk erről is meg másról is ...
hát egyenlőre kszi az infot,,, szivesen elmenék, meg még 2 haverom. remélem minél hamaráb jelentkezel...
heló ha valakine van 160-as hengere meg a többi cucc hozzá akkor szóljon ,előre is köszi
sziasztok eladó alaktrészeim vank még!
hengerszet külön külön is eladom ha kel! akor van még kuplung,müanyag fogaskerekek váltók blokfelek tenngejek, főtengej,trafó,minden van ami rotax 123-as blokhoz kelhet!
akor van még 1 gyári kipufogom is! tökéletes!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
heló nem érdeklen 1 pár rs tükör cserébe 1 pár jo af1 tüköre?