Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Minden kedves márka társnak :D Az a gondom lenne nekem hogy kellene 1 Trafó és 1 Gyújtáselektronika C D I (ha jól tudom akkor az az ülés alatt a kis DUCATIS fekete bizbasz de ha nem így van javítsatok már ki :) Csak szerelő szerint azért indul elég gányúl mert hidegen pöcc röff melegen meg tolni kell bár akkor is pöccen azonnal csak kevés szikrát ad le pedig már volt gyertya cserélve , gyertya pipa is , a vezeték is . Szval 1 kis segítséget várnék h mágis mire gyanakodjak .
a fesszabályzó 3500ft
nem,akkor nem számítana,mert 3-ért kifúrnák belőle.de sajnos nikasilos.így is használható,de csak mint írtam hobbi motorba,utcára már nem ajánlanám.nem azért mert szar hanem azért mert az utcainál számít a fogyasztás is.
hello a feszszab érdekelne,mennyibe adnád?a vezeték köteggel nem kinlodok csak világitás kell annyi vezetéket meg elvezetek.
vashüvejes?
cső
rotax 123-ashoz nekem is van hengerem de az is fúratós, vagy hüvelyezős :S

De ha kell valakinek pár ezerbe oda adom :D
MENYIRE?
MÉLYEN?
a hengerbe kicsit bele van húzva.az már csak hobbi motorhoz jó utcaihoz nem.lenkeróm is csak szintén zenész.lámpa nélküli berugóshoz jó,mert nincs töltése csak gyújtása.neked nem ilyen kell.
De nekem most joban lendkerék kéne meg henger
van 1 főtengejem eledo vagy 200 km van bene
még anyi sem zsiruj hajtókaros
komplett blokkom nincs csak hiányos.amit már egyszer megakartál venni.15 az ára.jó váltó és jó főtengely.
heló én meg a utalástol félek hoy megszivatnak
1 szer megszivatak 10 ezerel
maneg volt nemek is olyn hogy nem veték át
mindekiél megesik a fene ha megeszi!
rotax 123 érdekel!
menyibeadnál 1 komplet blokot?
mongy valami jo árat
Általában kompletten árulják.
azért nem utánvételesen mert már kétszer átbasztak és többet nem fog senki.szerencséjük,hogy messze laktak,mert biztos agyonvágtam volna őket.nem nagy öröm 2500ft-okat kihajigálni az ablakon.leginkább a vaterán árulok,mert ott mindenki előre utal és nincs rábaszás.meg ha olyan sok pénze van valakinek,hogy utánvétel vásárolgat ami kétszer annyiba kerül,mért nem nekem adja akkor.van jópár aprilia cuccom.pegasohoz és rotax 123-hoz főleg meg egy két apróság 127-hez.
beugrott!*
MOst beugrom h miért ment el a power! elromlott egy biztosíték ami az akksinál volt! az akksi lemerült !
és ez miatt elromlott a power !
és melyik lenne a jobb megoldás? meg akkor mit kéne vennem h akkor pneumatikus power legyen? mert gondolom power nylev ház ezek maradhatnak
Igen az.
A pneumatikus talán annyival rosszab hogy lassabban nyit, de cserébe nem romlik el. Igen otthon is fel lehet szerelni.
és a pneumatikus power mivel jobb? meg kb használtba mennyi ? meg fellehet otthon is szerelni az elektromos helyére?
nem mozdul ! elektronika az az a fekte kis doboz ami az ülés alatt van? és ilyen ragasztós a belseje?
Ha jár a motor, akkor megmozdul a mágnes vagy sem. Ha nem akkor rossz az elektronika.
Hello! lenne egy kérdésem !
a motoromon nem jó a power szelep és nem tudom mi lehet a gond hogy tudom ellenőrizni h jó e a mágnes? megnéztem a bovdent az teljesen rendben van megnéztem a nyelvet letisztítottam féktisztítóval az is rendben! amikor járatom a motort levettem a tankot és kézzel megpróbáltam meghúzni a power bowdent a tank alatt de nem lehetett csak akkor lehetett ha ráhúztam a gázt! ennek így kell működnie? várom a válaszokat !
köszönöm !
nocsak tőled blokot?
ir az email cimem és ird le mik vanak és mien árba!
meg kéne pár fenykép is!
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
msn jobb lene maugy !gyorsab!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu

ja és mért nem utánvételesen?
igen jó,de utánvétel nem küldöm.ha kell itt elérsz,bár mintha egyszer már megakartál volna venni egy blokkot tőlem,de az se jött össze.
heló nekm kel ha valoban jo mind a 2
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
nekem van vezetékkötegem és fesszabályzóm is 6000-ért odaadom az egészet.