Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy a kiegyenlítőtengelyt azt mihez képest kell állítani amikor rakom össze vagy hol vannak a jelek amivel össze kell forgatni elöre is köszönöm (rotax 123)
heló!
nincsen! most jelenleg csak blok alaktrészeim vanak de abol minden!
egyedól lendkerék nincs! más minden van!
120/70 -17 es gumid nincs? Láttam sportmotorokat bontasz, mondjuk nekem nem arra kell, de a lényeg hogy van e.. ?

Nos?

Hali
sziasztok
valakit nem érdeklenek alkatrészek? rotax 123-as!
van minden ami a blokba van!csak lendkerék nincs!
van 1 zsir uj hajtókaros főtengej van 1 másikfőrengej az még ugyahogy müködőképes! akor van 1 hengerszet, blokfelek,váltók ,kuplungok,deknik ,trafó,tengejek müanyag fogaskerekek!van még 1 af1 gyári kipufogorendszer horpadásmentes és tökéletes hangu !
akor bven még 1 arow sportkipugogó rendszer is!
akor van még 1ledes index relé meg 1 sima izos relé is 1 pár tökéletes rs viszapilantótükör
stb.mongyad mi kle és né meg mondom az árat meg hogy vn e!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
a telópár 10eft
Csak egyben adod? Külön csak a két teleszkóp mennyi lenne?
Jah és van egy csomó bontott cuccom 125-ös Rx-hez, idomzaton kivül szinte mindenem van!
Első futómű, kompletten ahogy a képen is látni(125ccm Aprilia Tuareg Rallyból de ugyan ez az Rx-é is), tehát teleszkópok,befogókkal, keréktengellyel, féknyereggel, és müanyagokkal. Ára összesen:17000Ft
Köszi, akkor megnyugodtam, lehet kciserélem én itt a jóidő és motorozni kéne.
Használj Káliszappant vagy ha nincs szivárgás kereső vagy simán szappanos víz Nem írom le hogy kell cserélni mert le leszek szólva megint...
Nekem ekkora van Elfér nyugodt lehetsz. szedd ki szedd le a régit ügyesbe. rakd fel az újat kész minek oda gumis...
Fú na de ne úgy gumizd mint ahogy itt van fent egy videó kalapács meg minden az barbárság
Nagy gondban vagyok, megvettem egy 110/90 19-es hátsó gumit az Rx-emre, de nem vagyok benne biztos hogy elfér :S A kereket még nem vettem ki, majd ha nyitva lesz a gumis. Valakinek van ilyen méret gumi a motorján?
heló a carbon dob 10 ezer a fekete 6 ezer
mintkető gyönyörü álapotba van és zsép hangjuk van!
ha valakit érdekel van rngeteg rotax 123-as alaktrészem!
tudnál kepet mutatni róla mert lehet érdekelne,meg egy olyan kérdés himba csapágyak(jó állapotuak) vagy komplett himba nincs eladó nálad mert az enyém beszart meg az első teló is
hát most csak blok cucaim vanak!
Dekoráció szinten tenném rá tök jól nézne ki a polírozott kipufogón .
Érdekelni érdekel csak most nem nagyon kell semmi. A mocira jól jönne 1-2 apróság mondjuk az olaj tartály alján lévő gumi szűkítő. (pontos nevét nem tudom ) Egy lengő villára való lánc vezető(kerekített lengő villa) és más apróságok...
minek rá az arow matrica?
én ugy vagyok vele hogy tudom mi van a motorba és kész
az nem érdekel más mit mond
én nem tenék rá mattricár sem
ha maegahynám a gyárit!
amugy rotax 123-as alaktrészek nem érdekelnek?
25-öt nem ér az biztos, ha mindenképp szebbet, és jobb hangút akarsz, akkor szerintem vegyél egy használt Rs tompítót, biztos olcsóbban megkapod. A felfogatás meg hasonló, csak kell hozzá egy bilincs.
Meg fog maradni a gyári... ezzel sem csúnya(Szerintem) meg más szerint sem... De köszi
Egy Arrow kipufogó matricát kap és kész...( Ha azt tud valaki olcsón szóljon )
heló anyit ne agy ki 1 dobért!
nekem van 1 eladó carbo bevonatu dobom ha érdekel 10 be!
tökéletes sérülésmentes!
nemsokat használt!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
És szerinted megéri 25 rugó és ha nem jó mit csinálok vele . inkább veszek a mostanira egy matricát
Jónak néz ki, ha Mx-re, vagy Rs-re való akkor biztos jó Rx-re is, esetleg a felfogatáson kell változtatni.
Linkelek egyet és ott megnézheted...
http://www.2rad-sausenthaler.d...
Képet tudsz róla berakni?
Szevasztok. Valaki rakott már fel a motorjára GIANNELLI Carbon sportdobot?
Engem az érdekelne hogy jobb lett- e tőle, na meg az hogy ez csak egy dob vagy van hozzá cső is vagy azt az embernek magának kell megcsinálni...
Kinéztem egy dobot igaz mx hez írják de szerintem rx hez is jó lenne kérdés itt a teljesítmény és a felfogatás...
ha tudtok valami ötletet vagy tapasztalatotok van írjatok már légyszi