Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó dellorto 32 es karbi hibátlan állapotban:D
aprilia RX (Rotax 122 123 127) alkatrészek és szerviz!

Tel.: 06/70-389-6486
sm szett eladó rx-be.
2db felni-gumikkal-fáktárcsákkal-lengővilla-hátsófék-lánckerékkel.

könyen be építhető.
ár=40000ft
az 160-as rx-ek megbízhatóak? jól mennek? vlkinek akinem van küldhetne egy vidit a hangjárólXD
Hát valahogy úgy van a kezdetleges terv, hogy első nap oda érkeznénk este bográcsolás vagy szalcsi sütés, eszmecsere vigadás stb.
Másnap a tavat motoroznánk körbe. Vagy a Zemplénbe ugranánk el.
Arrafelé nem vagyok túl jártas ezért gondoltam arra hogy aki tudja arra a terepet az mondjon javaslatokat... Lehetne motorral is jönni quadal is mindegy és csak szinte terep lenne. Mű útat próbálnánk kerülni.
Hát így hirtelen ennyi.
helló,, érdekelne a terved... nemmesze lakok Tornán (slovákia), van mégegy rx-es haverom szivesen elmenénk
30 lóerő környékén vannak.
Sziasztok!
Lenne pár kérdésem.!
Yamaha DT-m van de erösebbet szeretnék 125-öst ,de nem kroszzt inkább enduro , igazábol az lenne a kérdésem hogy mennyivel erösebb egy 125-ös rx mint egy dt? vagy aki tudja az rx gyárilag hány LE? Előre is köszi!:D
Motorszám, és alvázszám. De kb. csak a pénzről szól ez.
Mindegyik Rx-ben 40-es a becsúszó szár gyárilag.
Valaki tudna mondani pár dolgot az eredetiség vizsgálatról? Miket néznek a motoron? Vettem 1 papros tuareg rally vázat és azzal fog menni a vizsgára a motorszámis átlettcserélve...az az 1 gond h nemolyan a szine mint a papiron van...
Ati rx etekbe milyen vastag a teleszkóp szár?
Naon tetszik a géped színkombinációja:)
Hali Tavaszra szeretnék szervezni egy Enduro túrát a Rakacai víztározóhoz. A környékbeli motorosoknak szólok, hogy ha lenne kedvetek csatlakozhatnátok. 2 napos lenne.
Aki jártas arrafelé nyugodtan javaslatot tehet útvonal témában... Ha erről akar valaki infókat vagy stb vegyen fel msn-re adatlapomon van...
Gyertek el ne csak itt fórumon beszélgessünk.
HA érdekel akkor nekem van mindenem hozzá ami neked kell, adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz!
heló nekem van kuplunhoz!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Kéne pár alkatrész akinek van valamilye az írjon!

himbarendszer, kmóra spirál, A kuplungnak az a része ahova bekell csavarni azt a hat csavart, üresjelző...

Hát így hirtelen ennyi cucc kéne...
helloo kolegák...
sürgosen szükségem lene a pneumatikus powerol a kinti deklire meg a rúgora ami bene van,,, tudna nekem valaki segíteni?:? előre is köszönom...
Ha sehol nem folyik az olaj, akkor főtengelyszimeringes.
Füstöl is?
És az mitől lehet hogy sok idő után a váltóból eleszi az olajat?
köszi az infót
Nem érdemes venni rá semmi drágát, én biztos nem vennék, abból a pénzből inkább protektorokat, csizmát vennék ha még nincs neked.
kb. 4-4.5 deci száranként. De veszel egy litert és elosztod pont félbe és jó lesz.
Nemtudjátok rx 125 höz hol lehet sport kipufogót venni és milyet lenne érdemes venni?
hellósztók megtudná valaki mondani hogy aprilia rx 125 első telóba mennyi olaj kell. előre is köszönöm