Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aprilia rx125 bontasz hátsófékpedál érdekel írj ha ok
2000ért viheted! vagy hátsó fékpedálra cserélném ::::::
vagy van valakinek esetleg? van még pár alkatrészem hozzá ha valakit érdekel aprilia rx 125
Ok,köszi!
Szia M Zoli . Egy két nap és kezdem bontani, jelentkezni fogok az árával a faroknak...
Szia!
Igen,erre gondoltam!
Mit kérsz érte?
Valaki segítene hogy hogy lehet a kormánycsapágyon húzni?
Meg kell lazítani a kormány alatt lévő nagy hatlapfejű csavart, és utána a körmös anyával lehet állítani?
M zolinak: erre gondolsz?
Sziasztok fórumozók!
A napokban kezdek egy ilyen mocit bontani, ha valakit érdekel valami alkatrész, keressen e-mailban: szabata@freemail.hu vagy telefonon 06309108277 Hamarosan képgaléria az alkatrészekről....
Sziasztok!
Szükségem lenne rx 125-höz rendszámtartós fekete műanyag lelógó (a sárvédő alatti) lámpa nélkül.Az sem baj,ha kicsit karcos.
Ajánlatokat ide kérek.
0620/480-8021
mzoltan77@gmail.com
power elektronikám van ha arra lesz szügséged :D
Pici pénzbe megegyezünk
sziasztok meghoztam a mtort!
mostnatol van minden !
valakit érdekel valami aprilia af1 sport prot hoztam 125!
van mined a motorhoz!
kipufogo blok akoatrészek idomok vázak vilák müszerfal elektronikák! blok alaktrészek !
szoval minden ami 1 morotba van !
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Értem aza baj h kevés a szikra pedig mindent cseréltem ami annak közelében van egyedűl trafót nem . Gyertya is új van benne már csak 1 trafókéne h kipróbáljam hogy az e a bűnös .
ha 94-es akkor biztos,hogy nincs benne cdi.az ülés alatt a fesszabályzó és a power elektronika van.
94-es évjárat egyébként De sztem az a fekete bizbasz nem a póweré bár nem tom annyira nem vágom a témát de szerelő szerint vagy az a ludas vagy pedig a trafó :)
igazad van kéne tudni az évjáratot is(de szerintem régiről lesz itt szó)
Erre azért ne vegyél mérget. Amal Sem gyújtásnál lehet hogy van, de az újabbakon már Nippondenso van, és ott már van külön elektronika is.
adok külön kuplung lamellákat hibátlant 2000ft.
apriliákban nincs külön cdi a trfóban van a cdi.az a fekete bizbasz a power elektronika.
külégy képet és megmondom!
a belsejéröl!
heló nekem van kmplet kuplungom tökletes!
a dugót meg a hajtokart meg én a képesmotoron szoktam nézegetni a boltok is hirdetik magukat!
amugy nekem van 1 zsir uj hajtókaros főtengejem ! már osze van rakva csak bele kéne lökni a blokba!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
nézz körül itt, ha valamit nem találsz, pl kuplunglamella nincs feltöltva, akkor írj egy e-mailt
http://robogotuning.hu/spl/907...
Hello!
szükségem lenne pár alkatrészre az rx-emhez!
Kellene: pneumatikus power nyelv meg ház van hozáá!
kuplung vagy csak külön kuplung lamellák!
meg vmi rendszert szeretnék venni ami dob a teljesítményen!
meg oyan oldalt ahol belehet szerezni olcsón jóminöségű dugót és hajtókart!
köszi előre is
hát meg nem mondom
gondolom az
gyertyát ngk br10eg kel bele
heló nekem van mind a 2
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232