Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló nekem van feszabom ha kel!
10 ezer
itt a kötés hogy mit hova kel kötni!
sziasztok kérdésem volna ugynézki sikerül feszszabot vennem,de nemtudom hogy kell bekötni,két sárga vezetékem van pluszba ugy tudom ez a töltés.ezt hogy kell bekötni a feszszabba és onan hány vezeték és hova megy?rajzot még mindig nem tudtam szerezni ha valaki tud segitsen,köszönöm.
heló nekem van!
pfúúú
Hát ezt nem hiszem el.
2 napja kellett vezeték és azt daraboltam szét :S
Szóval azt már nem adnám el, sok értelme nem lenne.
Amim még van:Power elektronika, power nyelv (rugóval, házzal, szimeinggel, gumival)
sziasztok!
nem érdekl valakit aprilia alaktrész?
van minden ami blok(rotax 123)! és van 1 vázam is idom elektonika minden végülis 1 komplet motort bontok af1 sport pro!
kinek mi kel?
akor van még 1db 50-es öninditóm is!
arrow sportkipufogo meg 1 gyári is!(125)
rs viszapilantotükör stb.
van 1 zsir uj hajtókaros főtengejem is!
ird meg mi kel és én mondom hogy mi hogy van!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
telefofno élyel napal elérhető vagyok
várom a hivásotokat!
hello érdekelne meg van-e még a vezetékköteg?
annyiban igazad van, hogy tényleg gyártottak 87-89 között, de utána csak 98-ban,
98-ban ezt a fekete sárgát, meg egy kék fekette színűt.
Azért nem találtam a régebbit, mert nincs róla dokumentációm.
heló
most hozni fogok 1 blokot ha kel irj vagy hivj:06307316232
félgázon valószínűleg sok benzint kap, érdemes a tűn a lemezt eggyel feljebb tenni.
nem értett el a srác semmit,mert 87-89-ig is gyártottak etx-t az apriliánál.utána nem.gondolom a boltosok még ezt hitték.de 98-ban megint elkezték de 2002 körül megint leálltak vele.talán nem jött be nekik az üzlet annyira.
hajtómű olajat nehogy öntsél bele.10w-40-es motorolajat kell bele önteni.
heló ahogy ránézel a oajdeknire és van rajta 3 kupak! vagyis ijen mentes müanyag csavar!
az egyiken beöntöd az olajat a felsőn a középső az a kuplungálitásra valo és a also ami a váltokar tengejénél van azt kicsavarod és adig öntöd a olajat mig meg nem csöpen!
ja és persze akor egyenesen áljon a motzor ne legyen oldalszenderen!
heló rx be mennyi hajtómü olajat kell önteni? lehet hogy ciki a kérdés számomra de azért irjatok köszi
köszi
első lánckerék JTF394
Hátsó lánckerék JTR22
Lánc 520-as
Nem rossz csak kellene lánc meg fogaskerék szett és azt mondták rá hogy ilyen motor nem is létezik. most tavasszal akrom rendebe rakni telejesen. Meg van vele egy olyan gond hogyha fokozatosan huzom neki a gázt akkor olyan félgáznál elkezd dadogni és nem is gyorsul egy olyan 5-mp-ig de ha telegázt adok akkor szépen megy se szaggatás semmi nem tudod ezt mi okozhatja?
Igen, erre gondoltam. 122-es blokk van benne, meg ahogy nézem más a központi rugóstag az Rx-hez képest, illetve a lengővilla is más.
Biztos nem rossz gép, nem sok ilyet látni magyarországon.
Bocs de most csak ilyen van ha erről megtudod állapitani.
szerintem valamit elértettél, mert ETX125-öt csak 98-ban gyártott az aprilia és ROTAX122-es blokkal van szerelve
Annak kéne, de azért egy képet rakhatnál fel róla.
köszi válaszod akkor rotax 122-es blokk van benne?
Ha 125-ös akkor szinte ugyanaz mint az újabb Rx-ek, csak gyengébb mert gyárilag nincs benne power(nincs bekötve), és 28-as karbi van rajta.
Üdv! Olyan kérdésem lenne hogy van egy 2001-es évjáratu ETX-em
Kellene hozzá egy pár alaktrész de az italmondonál azt mondták hogy ETX-et csak 88-ig gyártottak valaki tudna segiteni hogy melyik aprilia
alkatrészei jók hozzá? Válaszottok előre is köszönöm
Köszönöm rotax122
sziasztok
megmaradt alaktrészeim ha érdekelnek valakit!:
minden van rotax 123-ashoz kivéve hegerszetet!
van kuplung blokfelek váltó tengejek fogaskerekek főtengejek,öninditok deknik,szoval minden ami rotax 123
akor van még 1 arrow sportkipufogorendszerem is!
meg 1 gyári is! van 1 pár rs viszapilantotükör is! ! trafó,
meg van még 1DB 50-es öninditom is ujszarü!stb.
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
telefon
on
élyel napal elérhető vagyok!