Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rotax 123 alkatrészek!

most gyertek most van minden!

pneu power
elektromos power
160as polini szett(henger+dugó+égéstér)
125ös henger szett
kuplungok
blokkok
gyújtások
trafók

stb..

3db sintesit bontok

orozoli2002@yahoo.com

0630-435-1769
A lábtartó konzolhoz van rögzitve és egy rugó segitségével a fékpedál müködteti
van valakinek rotax 127-be való gyújtása? Ár?
Semmi, nefoglalkozz vele, ha rajtvan a poweren meg szedd le. 123-as blokknál lényegtelen...amúgy power tisztító...
mármint a pneumatikusnál
a power nek a szélén az a bowden mire valo vagy az hova megy?
bele kéne probálni a másikat is amit vitem hátha
Nekem van ha érdekel 15000ft-ért.
sziasztok meglett a hiba az rx-en az alaplap fordulaton nem ad elég szikrát.köszönöm mindenkinek aki tanácsot adott,külön köszönöm czeglédi zsoltinak aki saját alkatrészeit hozta el,hogy kiszürjük a hibát.ha valaki tud reális áron jó alaplapot az irjon.
sziasztok uj alaktrészek érkeztek!
van2 db rotax 123-as hegerem van 1 gineal 1 és gineál 2 !
van 1 rx hátso lengéscsilapito!
meg még rengeteg af1 sport poro alaktrészeim! kipufogo, gyáti ,arrow hátsovola,föváz, segédváz,tank,oldalidom,kerekek stb.
meg rotax 123-as blokalakatrészek is
elérhetóségeim:
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232

telon elérhető vagyok mindig hivhac akár mikor!
heló nekem van ha kel első fékem!
Na ki sierült szedni, Nem menetes volt csak egy picit bele volt szorulva de kijött.
Üdv!
Első fékbetét csere előtt állok.
Ugye egy Csavar (csap) ami átmegy a fékbetéteken lévő furaton, az fogja a fékbetéteket. Gondolom menetes, de az enyémen hiába forgatom nem jön kijjebb, forogni forog, meg kb. 1 mm mozog is de kihúzni se tudom.
BONTÁS!
Még van minden!

Rotax 123as, 160as Polini-vel

orozoli2002@yahoo.com

0630-435-1769
szevasztok Érdeklődés szinten kérdezném.
Menyi a kompresszió az rx-ben nem férek oda az én mérőmmel és kivi vagyok rá a többi 2 ütemű motoromhoz képest menyi.
sziasztok
valakit érdekel még megmaradt alkatrészeim közül valami?
minden tökéletes sérülésmentes
van kipufogórendszereim! (arrow és gyári ) oldalidomok, tank mind a ketőnek jo a festése nem kel festeni sem! akor van még főváz ,segédváz, hátsóvilla, kerekek, gumik, fogaskereke, rendszámtartó, műszerfal, kábelköteg ,légszűrő, takaróidomok ,első sárvédő ,kormány, feszabályzó akor vannak még blok alkatrészeim is rotax 123 zsir ujfőtengej is van stb. szoval elég sok minden van!
elérhetőségeim:
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:063073162
32
Rotax 123.-as blokra való pneumatikus power szelep eladó 10 000ft.Amal sem lenditökerék 12 000ft gyújtás alaplap 10 000 sérült müködö képes motorról lett leszedve de van még sok más alkatrészem is rotax 123.-as blokkhoz
http://www.mobilhegeszto.hupon...

ha eltört vagy elkopott és fémből van lehet érdeklődni, esztergáljuk is, borsod környékén a legjobb áron.
Elviszed a kárpitoshoz és behuzza feketére:D
hali ! nem tudjátok hol lehet fekete üléshuzatot venni rxhez?
heloka ha netán + vanak még az rx50idomok csak ehez a tipusra valo idom szet érdekel
RX 125 hez keresek (vágásmentes) rendszámtartó, sárvédő alatti fekete műanyag nyúlványt,idomot!
Ha neked esetleg van,légyszi fényképezd le és küld el,hogy felvehessük a kapcsolatot!
Köszi,Zoli!
06-20/480-8021
mzoltan77@gmail.com
Kűld el légyszi a tel. számodat!
Az enyém 06-20/480-8021
Köszi,mzoli77.
Kűld el légyszi a tel. számodat!
Az enyém 06-20/480-8021
Köszi,mzoli77.
A képen látható, kitünő állapotú rotax 123-as blokk eladó 25000Ft