Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali mikori évi lehet ?
VÁZ:FD-DGM-52824 OM [022086] záró jel helyet csillag van a mototon
MOTOR :rotax 123 253716
14;49 gyári átétell lehet ?
Sziasztok!
Valakinek ötlet hogy Rave 2 -es powerba honnan tudok megfelelő rugót szerezni?

ELőre is köszi! :)
Még nem, de ahogy nézem, az enyém már át van alakítva, talán danamit persely van benne, de nincs vele gond.
Bár gondolkozok egy hátsó teló felújíttatáson a jövőben, és akkor lehet hogy szétszedem a himbát is és megnézem milyen állapotú.
Tieden érződik hogy rossz?
cseréltél már himbacsapágyakat?csak azért kérdem mert nekem cserélnem kéne csak nem tudom hogy mennyi pénz
igen
tehát röviden akkor lenne érvényes ez a cucc ha lenne külön olajozásom
A fedél alatt az olajpumpa van.
Zsir uj UFO térdvédő is eladó! 4000,-
eladó aprilia rotax 123-as alkatrészek!
blokok váltók kuplungok hengerszet,müanyag fogaskerekek főtengej blokfelek, gyujtás alaplap tekercs trafó feszabályzó stb,
elérhetőségeim:
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:063073162
32
Tartalék féktárcsáim; Tuareg Rally 125 vagy Rx 125-re párban vagy külön eladóak. Használtak de jó állapotúak még sokat elmennek.

Ár megegyezés szerint!
Aha, értem, köszii..ezt már valahol hallotam bár neten meg nem találtam sehol :D
Hát az RX125-ösöket elől és hátul összesen 9 féle fékbetéttel szerelték. Ha megadod az alvázszámot, akkor meg tudom mondani, melyik kell neked bele, vagy minta alapján.
Ha érdekel írj e-mailt, elérhetőség az adatlapon.
Szevasz ha terepen használod a motort (sárba, iszapba, porba...) akkor én ajánlanám neked a Delta fékbetétet.
Nekem már 3 éve ez van. nagyon jó!
Az első betétnek a típusszáma DB 2630 MX-N (Kb.:4200 Ft)
A hátsót most meg nem mondom
Amúgy ezek szinteres betétek...
ha választottál a cím mellé a teljes neved is kellene.
akkor a gázkar kell a bowdennel.a markolat már nincs rajta csak még rajta van a képen.a posta ajánlott levélként után vétel kb 1200ft.jó lesz vagy inkább előre utalsz?úgy a posta kijőn 740ft-ból.melyik legyen?itt az e-mail címem smiretim@citromail.hu
érdekelne a cucc póstán el tudod küldeni a címem tényő-hollómajor fő út 18. ir szám 9111 telefonszámom 06308779892
Biztos van, csak nem tudom.
jo, menézem köszi, de nincs vmilyen sorszám vagy vmi hasonlo ami alapján kell keresni?
Szerintem http://www.italmondo.hu/ itt érdeklődj
Hali, szeretnék új fékbetéteket venni, vmi nem túl drágát, de még azt sem tudom hogyan keresek rx-hez, mi jó rá, vmilyen szám esetleg, stb. Megköszöném ha vki mutatna vmilyen irányt :).
a váz nekem is feltűnt egyből hogy nem RX-é:)
Tényleg :) EZ hirtelen be sem ugrott
Igen, itt is látszik a vázon lévőfuratok szerintem a blokkvédőt fogatták fel gyárilag, nameg az oldalsztender is gyanús nagyon.
Ja meg az elsőfék jobboldalt van, Rx-en Bal nem?