Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy néz ki hogy sikerült szerezni, de köszi
Kivéve ha állítható van neked, mert azt sehol se találok normális áron
Van :)
Keresek első telókat!
Az enyémeken kopott a krómbevonat
Üdv!

Gyárilag van az Rx-eken valamiféle vázvédő a váltókar oldalán a vázon? Mert az enyémről már kopik a festék, meg a csizmám is teljesen szürke ott Matricát próbáltam hátha nem jön le, de nem sokáig bírta.
Hali! Amit írtál anno még érdekel?
Sziasztok!
Kérem segítsen valaki!Büszke RX tulajdonos vagyok én is,és kellene az Erőművemhez egy olajtartály!Bontottan vagy újonnan is érdekelne!
Ha valaki tud valamit kérem írjon mailt:respect.ati@citromail.hu

Előre is köszönök minden segítséget!
Attila
Nalátod, ez a pozitiv hozzáállás, akkor szent a béka
Na először is Nem lázadtam csak megjegyeztem halkan hogy az a két kis műanyag nem súly szóval a legalacsonyabb súlyú csomagban eltudod küldeni nem hinném hogy 5 kg csomagolást raksz rá.
Amúgy én egy szóval nem mondtam hogy drága, sőt szerintem nagyon is kedvezményes áron van ha a posta költség is benne van és hasonlók.
Szóval abból hogy mertem megjegyezni hogy nem túl nehéz dologról van szó és teljesen mindegy hogy 1gk vagy 2 gk a csomag ugyan abba a súly kategóriába esik mert ha jól tudom ami nem 100% 5 kg a következő súly kategória. Na hagyjuk is én nem vitatkozni akartam.
A HardEnduro témát én is olvastam minden nap benézek a fórumra;)
Szóval nem akarok én sem veszekedni sem feszültséget szítani csak egy kis megjegyzés volt.
Szerintem te valamit kicsit félreolvastál..de mindegy is ha nemjó a motorodra az alkatrész.
Nincs itt semmiféle idegeskedés, de bizonyára halálra keresném magam egy ilyen üzleten.Te meg itt lázadsz hogy miért ennyi meg miért annyi.Ha levonom az 1500ból az ajánlottas 600Ft postadíjat= 900Ft és akkor becsomagolgatom, elmegyek a postára, ott dekkolok negyed órát...nem ér nekem ennyit. Mégis megtenném mert tudom ha valakinek szüksége van rá. Érted? Nemkell mindig okostojásnak lenni, pontosan jol mondod a hasonlo benyögések szitják a fórumokon a vitákat... pár hónapja ebben a topicban is volt amikor itt "kőkemény enduro-zott" 2hétig egy muksó amikor azt mertük mondani az RX topikban, az RX125 -re hogy versenyenduro....ő meg itt darálta hogy nem méltó a névre meg hogy sose volt az!?CHHh.Még emlékszem rotax122vel tartottuk itt a frontot... nevetséges.
Nem is tudom mit vártál ezekszerint, azt hogy majd elküldöm meg mellé egy kanna pálinkát, meg egy köteg 20e.rest +a végén még én köszönhetem majd meg magamnak hogy elküldhettem.
Mert kb. ez jött le a vicces 20 dekás beszólásodból....
sziasztok van regeteg eladó alkatrészem!
ha érdekel valakit!
af1 sport pro-t bontok! van váz oldalidom villa segéd váz műszarfal kormány stb.
akkor vannak még rotax 123-as alakatrészek is !
hegerek!(nikacilosak)
blokkfelek főtengely váltó kuplung deknik felnik gumistól olcsón!
rx hátsó teleszkóp is van !
rs 125 idomok is vannak ! jo festésel olcsón! 2002(gömbölyű)
meg még 1 csomóm minden!
cserébe alkatrészekért érdekel vagy ha valaki tud olcsón af1 futura első ülést af1 viszapillantó tükröket tökéleteseket!
érdekelnek cserébe
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Ja és még egy aprócska megjegyzés.
Az elmúlt időben úgy leteremtitek az embereket. Csodálkoztok hogy nem él a fórum? Na mindegy
(De lehet ez csak az én véleményem.)
De felhúztad az orrod semmi bántót nem mondtam. Csak úgy kiemelted hogy súly, vazze nem annyira nehéz ez. És képzeld küldtem már én is postán végfokokat is már meg minden szart azok nehezek csak 1 végfok 25 kilo meg csomagolás azok nehéz csomagok .
De két kis szar műanyag az nem súly becsomagolod papírral kitömöd a dobozt faszán leragasztod kész. De nagy valami. Csomagolással legyen max 1 Kg.
És örülök , hogy segíteni próbáltál de ne legyél ideges... Semmi bántót nem mondtam.
Figyu nekem tökmind1 én csak segiteni probáltam..
Visszatérve súly és "20dkg" gondolom ezt úgy képzelted el hogy elmész a postára 2db telószárvédővel amit zacskóba csomagoltál... asszem ki is ba..nának :D Bakker azt bekell csomagolni dobozba vagy akármibe hogy ne törjék szét a jo magyar postás embereink+kikell bélelni ez mind-mind SÚLY+ajánlva adod fel az 210Ft a csomagfeladáson kivül hogy el ne vesszen tuti odaérjen ez kb 600 FT jaa és 20dkg :D
Most már érted? :)

Na szeva, jo8!
Nem is most gondoltam az éjszakába:) Súly ? az egész nincs 20deka:D.
Hát ha nem jó akkor kár. Amúgy ha jó lenne érdekelne...
Ennél 1el előbbi típusú illetve kinézetű Rx en volt, a tiédben már mások a telók elől mert újabb, fényképet csinálok de most nem futok ki a garázsba fél 10kor postával együtt kb 1500-1600Ft a kettő db együtt a súlyától függ a posta díja.
Menyi az az olcsó és egy fényképet készíthetnél róla.
Nekem van, occsó :) de sztem lehet nemjo erre ahogy néztem a képet, a felfogatás miatt
Szevasztok nekem Teleszkóp szár védő kéne. Ki tud olcsón jó állapotút?
heló az nincs
Zsolt!Nekem pneumatikus powerhez kellene fedél rugóval.
MSN-re felvettelek ha van légy szíves fogadd el a felkérést.
igen nekem van légszűrőm és kapcsolóm.az árat látod,elég olcsón adom..ha kell akár előreutalással is küldöm.úgy jóval olcsóbb.itt keress meg és egyeztetünk. nagydemon@citromail.hu
hello demonom,neked van a vaterán fent légszüröház?mert érdekelne és lehet a lámpa kapcsolo is az rx-re.ja és ha tudnál kicsi pénzért állorészt akkor gondolj rám elöre is köszi
hali!
Köszi de már vettem új-at!
Köszi a válaszokat!
van fesszabályzóm 3000ft
okkés 1 héten belül jelzek hogy kell -e