Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Probáltam én is 12-est szerezni,de csak külön rendelésre hoztak volna 3200ft-ért.
heló nincs valakinek eladó gázbovdenje mert az enyém már ki van nyúlva,vagy hol tok szerezni
49-es fogszámú fogaskereket a robobotuning oldalon JTR22 szám alatt találsz.Ha jol tudom 7800ft.12-est én itt nem taláktam csak 17-est.
Előre: 394
Hátra: 22
Legalábbis JT lánckerekeknél ezek a jelölések.
hali, 93 Aprilia rx 125 egy 12/49 hátsó fogaskereket akarok, de nemtudom hogyan keresek az oldalakon(robogotunning.hu, pinkmotors.hu) mivel gondolom vmilyen sorszám vagy vmi hasonló alapján kellene..vki? köszii
Köszi szépen! Rem 1x v kinek megtetszik nagyon és elviszi mert nagyobbat szeretnék
sztem is naon szép az RX-ed
Hali, a képen látható lyukacsos gyűrü az nekem csak egyik teloba van, másikba nem kell?
Lenne egy kérdésem, mert tanácstalan vagyok szeretnék dugót venni a 160 as szettembe de nem tudom hol találok hozzá megfelelőt ha valaki tud címet telszámot vagy linket kérlek segítsetek!Előre is köszönöm!
Mail ment!
nyenyor@gmail.com
Csinálok akkor képeket a cuccosról, mi a mailod? Ott tudunk beszélni meg ott küldök képet!
Így van. Itthon szerelésnél meg mosásnál jó de másra nem! Amúgy meg lehet helyettesíteni valami bakkal.
Meg szerintem hülyén is néz ki az a középsztender
15ezer? A 20-at sokalltam érte az Rs fórumon.
Árban mit gondoltál érte?
Én meg meguntam a postás bicikli módszert, sehol nem állt meg össze vissza elsüllyedt, ha nem volt rajta kitámasztó sehol nem tudtam megállni vele vagy valami falat fát kellet keresnem aminek nekitámasszam így ez maradt!
Az fasza na én tuti nem hegesztem fel Valamit majd csak kitalálok. Meg amúgy is 60% nincs is rajta...
Fell lett hegesztve a vázhoz. Próbáltam és csavaros megoldást meg minden félét de mindig elgörbült meg letörött aztán meguntam és felhegeztettük.
Szevasz Nagyon szép a mocid igazán tetszik. Én nem megvenni akarom én csak arról érdeklődnék, hogy az oldal támaszt hogy fabrikáltad rá...Én is akarok az enyémre mert a gyárival igen sokszor felakadok ...
Előre is köszi
Heló!
Nekem van egy rendszámos RX-em eladó ha érdekel. Forgalmiba 6kw van írva A1-el vezethető. Most kap új telószimeringet és fékbetétet. Ha érdekel hívj vagy írj. Elérhetőség, képek!
Nem eladó véletlen az egyik, elektronika nélkül?
Nem, én már a sokadik Magyarországi tulaj vagyok :)
Üdv.! Rotax 123-as komplett tömítésszett eladó! Ára 3000Ft. Kérésre mailben képet küldök!
papír nélkül ne rohangálj,mert ha lebux akkor egy százasra megvágnak.már egyszerűen ellenőrzik a sünök a motorod.nem ránéznek mint régen,hanem beütik a kisokosba a vázszámodat és kiköpi,hogy hány köbös a gép.úgyhogy nem ajánlatos.