Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Rx-ek és Tuareg Rally-k vázszerkezete kerek anyagból van tudtommal nem szögletesből...de már 89 óta.
Totál kiment a fejemből... fórumon se voltam vasárnap óta sztem... Bocs mégegyszer.Holnapra meglesznek a képek, hazaértem azlessz az első. Ezt a képet nézd hozzá az előzőhöz:
Most olvastam az emailt, semmi gond.
Nekem a váz miatt gyanús, a teleszkópszár mellet látható fül szerintem nincs az Rx-en.

Képeket mikor küldöd a powerról?
Srácok!

Egy kollega teljesen megvan győződve hogy eredeti gyári RX e van és 92 es, óvatosan próbáltam rávezetni hogy ez tuareg wind vagy pegaso ami át van alakítva " RX-é "... de szerintem sikertelenül... Íme a kép a motorról. Nos szerintetek ?
Power nyelv, házzal, rugóval, szimeringgel, gumival, tömítéssel i.á.:3500 Ft
Power elektronika (rx-re és pegaso-ra) i.á:4000 Ft


Árban Biztos Hogy Megegyezünk


Szép időt!
3000ft bowdennel a gázkar kompletten.
köszi szépen
gázkar az komplett kellene meg bovden,mennyiért adod tudsz képet mutatni
van gáz bowdenem és gázkarom is.csak nem tom a gázkarnak melyik része kell.kompletten?
ok, értem, köszi
heló nincs egyik sem
heló.jobb hátsó oldal idom vagy gázbovden és gázkar nincs véletlenül?
Szevasz nekem is 12-es van. Annyi hogy én szaküzletbe csináltattam Kicsit erősebb nem annyira kopó anyagból csinálták...
De van Esjot 12fogas 520asba 2800 forint körüli áron is...
Ez egy német fogaskerék nekem Esjot-ból 15ös van de eddig 1× volt rajta
a JTF394 nincs 12 fogasba, nem gyárt a JT, valamiért kihagyta a sorból.
A JTR22 nem jó áron volt fent az oldalon, most lemódosítottam 6900.-Ft lett az ára és csak 49 fogasban van.
sziasztok valakit érdekel rotax 123-as alaktrész?
amik vanak: sem amal alaplap , lendkerék,trafó,
blokfelek ,komplet váltó léptető vilák kiegyenlitőtengej! fogaskerekel , van 1 nikacilos hengerem is!stb.
előrrhetőségeim:
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307
316232
ez a gyári de a másik jó fél centivel kisebb és ott az ives résznél az eleje le van köszörülve szerintem igy nem zár annyira . ugy tudom hogy neked 2 féle van , a mágneses jobb mint ez?üzletbe megkérdeztem hogy mennyibe kerül de azt mondták hogy ujan 200000 nevetséges annyiért már majdnem motort kapok
Igen az számmíthat, de lehet nem tudom hogy az gyárilag is rövidebb-e.
kösz, akkor legfeljebb rendelek
oké, kösz igy már érthetöbb
ja mőkődik mert észrevehetően nyit ,de az a nyelv ami a pneushoz adtak az egy kicsit rövidebb mint ami bent volt,jelenthet vmit?
Biztos hogy jól működik?
http://italmondo.hu
Írj nekik e-mailt.
pneumatikus póverem van de nem értem hogy kis fordulaton keveslem a nyomatékot.hogyan tudnék rajta állítani vagy valami?