Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aprilia új/bontott alkatrészek és szerviz
http://www.kepesmotor.hu/april...
ok!kösz az infót!Van olyan bolt ahol ezekhez van alkatrész és nem kel rá várni heteket?
heló nekem is elszált a jobb oldali idomom és üzletben nem fogsz találni.csak megrendelésre hoznak és az is 10000 ft azt hogy bontottat nem tudom mert akármien telepen voltam sehol nem volt.én öntetni fogok de ahhoz meg sablont kell csinálni az meg kicsitcinkes
üdv!Láttam a képeid között hogy van 125ös rx-ed meg 125-ös dt-is!Mék a jobb?Nekem csak szaladgálós mocinak kellene,egy kis földút meg a telepre kimenni!Semmi krosszozás meg ilyenek!
Üdv!
Kérdezd meg ŐKET, nekik sztem van:)
üdv!Segítség kéne!Hol tudok 125-ös rx hez hátsó oldal idomot venni! Bontott is jó lesz!Meg egy km óra is kellene még!
heló vegyél nagyobb karbit!
vagy hengert!
heló ha valaki tud valami ojat amivel az rx et meg tudom egy kicsit pöckölni az irjon. azt ne irjátok hogy a mutatóujjamal
Szia! insane5@freemail.hu mailcím.
Hello! Engem lehet érdekelne a henger.... esetleg egy MSN-t vagy valami elérhetőséget tudnál adni?
Figyelj most honnan tudjam hogy nem épp olyat keresel te vagy épp más amit furatni kell ( hüvelyezni )mert összerak magának valamit vagy tartaléknak kell, esetleg tuningolni akar a motorján és meghagyja a gyárit, csináltat rá nagyobbat akár egy ilyenből vagy csinál magának mert van rá módja. Lehet valakinek 500Ft ot ér van akinek 5e ret, nekem meg semmit... Nemértem mi olyan kurvára kibaszottul vicces ezen.....
heló van már henger tökéletes!
azért köszi!
Ez pontosan Nikasil-os csak sérült a felülete Hali
heló nekem csak nikacilos kel de már találtam de azért köszi!
Szia, csak olyanom van sajna amit furni kellene mert megragadt benne a dugó.
oks, köszii
Nem vagyok szakértö,de állitolag száranként 3,5-3,8dl olaj kell.De várd meg mások véleményét,és azután fogj hozzá.Ne vessetek rám követ ha nem igy van
Hali, telo szimering cserénél, száranként mennyi ml olajat kell önteni?
heló van rotax 123-ra hengered olcson?
menyire tartod üdv:zsolti
Heló!
Sürgősen eladó a mocim családi okok miatt, ha valakit érdekel vagy esetleg tudna rá embert jó lenne! Elérhetőség, képek!
jah értem:) hát rxben a 125ös nem néz ki 50-esnek mint a yamaha dt-nél:D azért nem vesznek 125-öt:)
Ja nem.. foggalmam sincs kiaz, viszont azt tudtam hogy van egy gyereknek eladó rx Urkuton de azt nem hogy állapotra milyen lehet. Itt a városban ha jóltudom csak nekem van egyedül 125ös, 50 esekből futkozik pár aztán ennyi...
mert onnan származik a moci, tőle vettem, semmit nem foglalkozott vele, gondoltam hátha ismered.