Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké, köszii
Hát énnekem azt ajánlották,hogy minél keményebben használom a motort,annál sürübb olajat használjak.Ezért esett a választásom a 15w-re.
heló
nekem van 1!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
NEm, nemtudom ki ő. Mert ismernem kellene vagy miért kérded?
Jaja, azt tudom, csak ugy értetem hogy hány W-set( 5W vagy 15W), hogy ez nem-e adott a motornál..vagy akkor gondolom csak annyi hogy minél jobbat.
Tegnap adtam egy linket,biztos megtalálod.Na ott találsz számodra megfelelö teleszkopolajat.Több fajta közül választhatod ki a megfelelöt.Nekem Agip 5w olajat ajánlottak,de én inkább 15w veszek.Azt mondják az sportosabb.
Hali, tudnátok nekem ajánlani teleszkóp olajat?
Freili Viktort nem ismersz Úrkuton?
van kuplung karom kompletten.úgy 4000ft,de megbontom ha kell.
Igen
Te ajkán laksz?
mivel lehet megnézni h működik a power?
és van valakinek eladó kuplungkar konzolja?
esetleg még első fékkar?
oks, köszii
Igen, egyébként szerintem az Rx első telója nem változott az évek során,csak annyit, hogy az újabbak már állíthatók.
Jah és kell még a szimering cseréhez, a szimeringen meg a teló olajon kivül vmi?, kell még rendelnem vmit :D :)
köszi, amugy, ez (40x52x10/10,5) jo az én 93 modellemhez is? mert én egy oldalon azt láttam hogy ez 85-89 es modellre van, bár 93 as ra konkrétan nem találtam
igaz, köszi, én nem találtam
3 hónappal vitem a mocit szerelőhőz.dugó,gyürü hajtókar blokkban lévő összes szimering főtengejcsapágyak egy pár markolat volt a munkadijal 100e forint és még kellenének himbacsapágyak kb25000 ,meg még az elsőtelóba szimering azt nem tom hogy mennyi
Pedig itt is van.40x52x10/10,5 Athena(455050) számú.Az ára 2990ft.Az Athena teloszimeringeket az oldalon ha megtalálod a második oldalon találod.
helló.az enyém 130-140 körül megy de nem tom pontosan mert kocsi mellet mértük le de az enyém sem akar kerékre állni sajna nem egy erő bajnok de hozzáteszem egy drz 400 4k-t picsánverek vele erdőben szerintem nagyon jó endurók az rx-ek.amugy a kereket rendesen tekeri.
ezen az oldalon sajnos nem találtam ehhez a motorhoz szimeringet.
oks, szuper, köszii :)
40X52X10/10,5 mint irtam ez nem sima szimering, direkt telóhoz kell kérni ha nem motorosboltban veszed/rendeled
http://robogotuning.hu/.Én itt szoktam vásárolni.Szerintem itt tudnak neked segiteni ebben.