Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg ha vki abban tudna segíteni hogy milyen szimering való bele, valami sorszám vagy mérte, bármi, azt megköszönném.
Nem vagyok nagyon otthon a szerelési árakban, mert még sose vittem motort szerelőhöz, de ha ez ennyibe fáj, akkor mi pénz lehet egy blokkgenerál :S
Értem, én csak azt nem tudom hogy mi alapján tudnám hogy mi való az enyémbe, mer akor inkább neten megveszem olcsobban a szimeringet, de nem nagyon értek hozzá hogy milyen paszol bele
Én a multkor kértem ajánlatot egy szerelötöl,3500 szimering,2300 olaj,5000 a munkadíj.Remélem segitettem.
Végülis nem kevés, nekem is már csereérett, csak nem tudom hogy szerelőhöz vigyem-e emiatt, amúgy szimeringet csapágyboltban olcsóbban kapsz, csak arra kell ügyelni hogy direkt teleszkóőhoz kérd, mert a sima szimering (ami a forgó mozgáshoz való) az nem tömít megfelelően a telónál.
Hali, mennyi lehet kb egy 93-as rx be egy telo szimering csere, nekem szerelő ugy öszvisz kb olyan 11-12 böl csinálná(..egy telo szimering 4500 stb), nem sok ez? köszii
100 fölött kell mennie, mindeenképp, simán, csak gázra nem fogja egykönnyen kapni az elejét, ahhoz azért nem elég erős.
igy van körte én nekem is ugyan ez volt a problémám! Nem mozog a power szelep:D Az elektro mágnes nem húzza ki! Anyi a teendő hogy az elektromágnesnél meglátod nem sok ész kell hozzá! kikötöd valamivel azt amit a mágnesnek be kellene húzni! És aztán állandóan nyitva van a power!:D Énekem bevált! Annyi hogy alacsony fordulaton nem sok erő lesz a motorban de visszont magas fordulaton leadja majd de amugy ez a motor hamar eléri a magas fordulatott:D:D
ha üresbe rakom és uyge leveszem a tankot és nézem a powert és húzom neki akkor mozognia kell a power bowdenjének?
elég könnyű berúgni! 120at megy! és power valószínűleg nemjó
H minimum a 100km/h-át menni kéne neki akkor is ha 12/46 az áttétel.
Van még benne kompresszió egyáltalán?
Hello!
az lenne a kérdésem ,h az rx-nek mennyit kéne gyárilag végsebre mennie meg h gázra emelni az elejét nekem csak 1.be 30cm-t(ha nem kulungolok bele és megrántom) meg szerintem a powerrel vmi gond van mert nem érzem h megrántana! várom a tippeket !
Az az igazság,elötte krosszom volt(kx 125)és hiányzik.
hh eladod?
helló mindenkinek a ktm 450 első sárvédő passzol az rx re szereztem eggyet és kjól néz ki. köcce a gyertyável kapcsolatos tanácsokat bevált
200000ft az ára,ami szerintem nem sok.Azért adom ennyiért mert tudom milyen állapotban van.
heló menyire tarto d,?
Ha érdekelne valakit,eladó.Nagyon sok új alkatrésszel.
az msn cimem:
patvaros87@freemail.hu
heló vegyél fel msn-re!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Rotax123-hoz rengeteg bontott alkatrészem van, ha valakit érdekel valami akkor keressen meg!
Jó állapotú 125ccm-eres RX központi teló eladó áron alul! ára:10000ft
köszönöm! úgy néz ki találok olcsóbban, de azért mégegyszer köszönöm, ha más kell,majd még jól jöhet.
heló
vegyél már fel msn-re létszi!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu