Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rotax 123 trafó+alaplap eladó 70 389 6486
Jójó...amugy is még kísérletezni akartam csak van egy kis gond a motorral.
Akár milyen új szimeringet rakok bele mindig füstöl mint az állat.
Nem értem én ezt....
Na de attól függetlenül lehet használni csak nem éri el azt a rendes fordulatot.
MInd1 majd lesz valami vele
Szia nekem van 10eft az ára postázom is!
Jaja, ismerem öket faszán lerántják az embert....
szevasz nekem nincs felesleges trafóm de tudok neked adni egy oldalt ahol szerintem tudsz majd rendelni jó áron! Én is onnan vettem egy pár cuccot az RX-emhez és nagyon bevált! Itt a link http://cma-motor.hu/
szevasztok valaki tudna segíteni abban hogy a kuplung oldali főtengely szimeringnek hogy kell lennie mert nekem a számozott oldal volt befelé de a lendkeréknél kifelé volt a számozott oldala! Mert én úgy tudtam hogy általában mindkét oldali szimeringnek kifele néz a számozott oldala! De lehet hogy rosszul lett összerakva?! Előre is köszönöm a segítségeteket!
A piros tekerőt hajtsd feljebb a képen láthatónál hogy a power tudjon nyitni teljesen
sziasztók!
keresek rotax 123-as blokkhoz való trafót!
akinek van, jelezze!
előre köszönöm!
Nagyon faszán megy :)
Nincs vele gond.
Köszi a sok segítséged a power témával kapcsolatosan.

Motorozásra alkalmas időt!
csak egy 2 szer megpróbálták de nem jőtt össze nekik
Mért keresik?
most rendeltem meg a gyertyát.csak az a gond hogy a rohadt sünök már keresik a motort de se baj
Egyszer szedtem szét zsírozás, olajzás miatt a gázkart, és nekem úgy rémlik hogy az Rx-é is ilyen felépítésű gyárilag.
1 kérdés.nem tudtok valami olyan gázkart amit nem kell 2 szer körbetekerni ahhoz hogy vigyorogjak?
Mint ahogy Rotax122-is írta télire lehet hogy érdemes kicserélni kilencesre. Én speciel nem szoktam úgy is jár alapjáraton még beöltözök rendesen addig meg már jó meleg Utána meg nem hűl úgy vissza. Próbáld ki ha úgy gondolod a kilencest, de szerintem a többség B10EG vagy EGV-t használ.
Neked kell dönteni
köszi szépen megfogadom a tanácsot de akkor átbasztak az aprilia üzletben mert nekem ngk b9es gyertyát ajánlottak a mocihoz,sztem az eladók sincsenek tisztába ezzel.amugy engem is érdekel az a bovdenhej a póveren de anélkül is nyél
Ki is próbáltad? Megy ahogy kell?
Okés, köszi
Jó lett :)
Volt rajta lyuk csak volt bele téve valami kis réz baszás ami lefedte.
De kiütöttem és király :)
én is b10egv használok, nekem bevált:)
Én is B10EG-t használtam, de most a nagy hidegekben nem szerette az indításnál, szóval a hideg időszakra dobtam bele egy 9-est, gyertyaképen nem látom hogy gond lenne. Melegebb időkre persze majd visszakerül a 10-es.
Az első furat azért van, mert a vákum nyitja ki a powert, vagyis a hengeren is kell lenni egy ilyen lyuknak(ha nincs fúrj).Második képen pedig a lyuk azért van, hogy lásd mikor nyit a power.
Én az NGK B10 EGV gyertyát ajánlom ez platina gyertya. Nekem volt sima B10 EG-is és ezzel kicsit jobb, azóta ezzel járok. (Nem alapjáraton )
Ha használod rendesen a motort B10-nél kisebbet ne is vegyél bele kisebb a hőfoka. Túlmelegszik és nem jó a hatásfok és hamarabb is tönkre megy...
Egy kis érdekesség (Hátha hasznos lehet valakinek)...