Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

találtam polini 160-hoz olcsón dugót ha valakit esetleg érdekel akk itt a link
http://www.sip-scootershop.com...
ha rotax 123-as akk 95 előtti küldj képet róla az idomok alapján könnyebb megmondani...
Valaki tudna nekem csinálni egy képet a power bowdenről ahol csatlakozik a behuzó mágneshez?
Előre is köszönöm!
hali
aprilia rx 125
segítség nem tudom pontosan mikori ki adás meg hol tudnám meg nézni !
VÁZ : FD-DGM-52824 OM [022086] zárojell helyet csillag van a motoron
MOTOR : ROTAX 123 ; 253716
átéttel 14;48 akkor most ez gyár mert így bivaj akkor nem nyenge a gép 3.még emeli a elelyétt ?
fasza köszi megvan
simán felöntöd a fékolaly tartályokat visszacsavarod, a fékmunkahengeren van a légtelenítő (egycsavar aminek lyukas a közepe bizos megtalálod) Elkezded pumpálni a féket behúzva megtartod, kicsavarod picit a légtelenítőt kicsit kifröcsköl a fékolaj majad visszahúzod és utánna engeded vissza a fékkart és ezt párszor eljátszod amíg kemény nem lessz a fék.
hali az lenne a kérdésem , hogy kell újra feltölteni az rx-em hidraulikus fékjeit + légteleníteni?
okés
Köszi szépen :D
A belsejét megnézted volna láttad volna,hogy össze van repedezve a mágnes.én is abban bíztam,hogy jó.de egyből kiesett belöle a fele mágnes.az első indításnál.
azzal ment a motor semmi baja nem volt normálisan lendkeréklehúzóval levettem és beraktam a karbival eggyütt szal amikor én felraktam 100°% h nem volt semmi baja! max a postán de nem hiszem...
HA érdekel van kompletten adom 10eft-ért.
Üdv
Most beszéltem egyik ismivel neki van, majd keresni fog itt forumon aztán megbeszélitek!
Hali
kézvédők 3ezer ft/pár
Szevasztok. Tudnátok nekem segíteni! A motor szaggat és nem nagyon akar kipörögni pedig üresbe kipörög agyig de mikor megyek vele akkor félgáz után beszaggat. Előre is köszi a segitséget mindenkinek.
jól beszopattál.a lendkereked most hullott darabokra.kihullott a fele mágnes belőle.meg volt repedezve jó pár helyen,de azt hittem jó,mert azt mondtad.feltettük és első indításnál szétpotyogott.most vehetek másikat.bazd meg!
MÁR ELKELT.
Csáó.
Érdekelne hogy neked van-e véletlen pneumatikus powered?
Üdv: Zsolt
oké küldöm.
Ha van valakinek pneumatikus powere akkor lehet hogy érdekelne :)
Köszi a sok segítséget.
átutaltam a pénzt
sziasztok eladó rptax 123-ba 1 henger meg 1 váltó!
meg olajdekin + pár apróság!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Az az igazság hogy ebben én nem tudok segíteni, enyémen elektronikus van.
De ugyanúgy az a 2 csavar fogatja fel.
hali! milyen gyertyát vegyek a motoromba ami megbízható és talán kicsit dob a teljesítményen is
Okés, köszi :)
És ha találok is pneumatikus powert akkor más nem kell hozzá?
J meg hogy rá tudom-e rakni a hengeremre?