Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pneumatikus szerintem jó választás, ha találsz eladót. Ha jól emlékszem nemrég hirdetett itt valaki.
Ha jól tudom az az előnye az elektronikusnak, hogy egy kicsit gyorsabban nyit.
Csáó.
most néztem meg a válaszokat.
Az lenne a kérdésem hogy végül is akkor mivel járok jobban szerintetek?
És hogy melyik megoldás az olcsóbb?
És melyik a megbízhatóbb?
Naná hogy csak 3-4 gázra... ezekszerint a kipufogógáz nyomása lökdösi a power nyelvedet felfele akkor mehet esteleg "jobban" mert valamelyest akkor nyitva van a szelep... szerintem halgass Rotax 122 kolegára én biztos nem küzdenék vele meg az elektronikával ha egyszer igy szétgányolták... vegyél rá egy pneumatikus powert.

Hali
nagy.anti@windowslive.com
küld el légyszi az e.mail címed.
jójó nemtudtam akk küld el emailbe a számlaszámod és holnap átutalom...
figyelj nem kell bank kártya!csak bemész és bemondod a nevem és odaadod a nőnek a számlaszámom és a pénzt.ő meg ráteszi és kész .5 perc az egész.de mostmár kezdem unni ezt a vitát.tudodmit visszaküldöm utánvétel a csomagodat.2500ft az én pénzem+1690ft lesz a postaköltség..na üdv.és javaslom ne cserélgess többet.én sem teszem.
nincs bankkártyám meg ilyesmim csak csekken tudom, vagy ha utánvételesen küldenéd? szerintem úgylenne a legbiztosabb és a leggyorsabb 2500 menne az utánvétre+1500 a nyelvre és akk 4e-ret írnál rá...
elvagy tévedve én ma fizettem 2500-at és ha feladom még fizetek 990ft-ot.de jó rendben.2500+1500.vagyis 4000-ret várok.de nincs OTP a közeletekben?mert csak besétálsz és be teszed a számlámra a pénzt azonnal itt van.ha csekken küldöd marha soká ér ide.és gondolom megérted hogy addig mostmár nem adok fel semmit amíg nincs itt a pénzem.nem akarok több meglepetést.ha otp-én akarod küld el a teló számod és elküldöm sms-ben a számlaszámom.
és akk holnap elküldeném csekken a pénzt és jólenne ha teis feltudnád rakni mert lendkerék nélkül nem valami élvezetes motorozni!
Mos akkor ez olyan h te kifizetted az én postaköltségem és akk sztem úgy igazságo ha énmeg a tiedet ...akk én küldök 2500-at a postára +1500-at a powernyelvre és akk együtt küldöd. Szerintem így korrekt!
msn-hez nem értek.
power nyelvem van.és 1500ft.mostmár írj valami konkrétat,hogy mi legyen.
ha van msn-ed akk vegyél fel nagy.anti@windowslive.com
Hát a posta volt annyi énse tom h hogy de megvan az a kis cetli....
vagy van még esetleg rx olajtartályod vagy powernyelved, km spirál?
akk még lehet vennék valamit és akk egyszerre raknád fel.....
ha van akk mennyibe kerülnek?
hogy ,,úgy"nem tudom anyukád hogy adta fel ezt a csomagot de ilyen drága csomag nincs.az után vétel is csak 1690ft.és elsőbbségi nincs.mivel az utánvétes csomag eleve 1 napos.vagyis másnap ott van.na mindegy nem akarlak oktatni.csak azt kéne meg tudni,hogy kapom vissza a pénzem.
Hát csak úgy lehetne mostmár h teis úgyadod fel mint én vagy előreutalnám a postaköltséget amért felraknád a csomagom....
nem volt gyanus neki,hogy pénzt nem kellett rá írni.most akkor mi lesz,mert nekem azért a pénzem kéne.
régebben énia árultam alkatrészt és párszor ő rakta fel a csaomagot
utánvételesen és mostis azthitte h úgy kell, meg elsőbbségin küldte :
kérdezd meg azért,hogy mit csinált hogy ennyi pénzt kértek.hát így én se tudom mi legyen,mert így nekem elég drága.egy sima csomag feladása csak 990ft.én így gondoltam nem úgy,hogy még 2500-at fizetek.
Nem tom anyám adta fel....:S
Hát nem tom hogy legyen?
megjött a csomagod ,de a feleségem volt itthon és 2490ft-ot kért a postás tőle a csomagodé.Hogy adtad fel?ez így nem jó.
Két lehetőséged van:
1. Pneumatikus powert veszel rá, kompletten,
2. Vagy veszel rá egy behúzó mágnest (bár attól hogy van rajta power elektroinka, nembiztos hogy jó is)
Helló!
Segítség kellene :)
Az Rx-emen lévő power-ről kellene pár szó hogy egy miféle lehet mert ahogyan ez működik nem tökéletes.
Power elektronika van a motoron de nincs bekötve, de viszont motor és az a mágneses izé nincs rajta...
Szóval ezt fejtse meg valaki.
Én már ugy vettem hogy csak a gázra volt kötve és kb 3/4 gáz után nyit a power de igy csak nem tökéletes.
hali kéne egy kis segítsék!
az aksi felőli oldalon ahogy leveszem az aksit takaró idomot ott találtam egy kis kapcsolót! közvetlen az aksi felett van
a kapcsolótól a vezeték vmi kis fekete dobozba megy vmi elektronika
várom a válaszokat!
motor menettulajdonságát nem befolyásolja! indul mind két állásba!