Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már csak 3 van meg . + 1 hengerfej . meg egy víztérfedél . Ezt igy 15e be oda adom .
Valakinek 300 ért? Nekem nem kell már rendszámos :S

http://www.kepesmotor.hu/april...
Számszerűleg mit jelent az olcsó? Mert nálam az olcsóság attól is függ, hogy milyen régen kaptam fizetést. :)
És akkor még ott az a kérdés hogy azzal az alátéttel mit csináljak, a fogaskerekeket nem szedtem le a tengelyről ezért nem hiszem h keveredtek volna vagy nem tudom :S Sose fogok motorozni :S
Milyen képről nézhetem le?Nem tudnád a tied lefotózni vagy valami, nagyon megköszönném!Ki vettem egy alátétet úgy jó a blokknak ebben a felében is, de nem teljesen érnek össze a fogaskerekek
az alátéteket a képről meg tudod nézni, azok a hézagolók, azok fontosak és nem mind1 hogy hogyan rakod vissza.
Jelenleg most úgy van hogy a kuplungtól jövő tengelyen nincs egyik oldat se alátét amelyik meg megy ki a blokkból azon meg mind két oldalt de lehet hogy nem is az alátét a probléma :S
De a blokk másik felébe meg jó...nem tudom mit csináljak:( Annyit láttam, hogy az a tengely amelyiken a nagyobb fogaskerekek vannak az a blokk másik felébe kicsit feljebb van, mert van egy alátét alatta de az szerintem kell is oda mert úgy szedtem szét hogy ott volt a másik tengelyen nincs alátét de sztem oda nem is kell vagy enm tudom...:S (a blokk bal felébe jó a jobb felébe nem...)Ha valaki tud valamit kérem segítsen!Üdv!
ha van használt 160-as hengered új dugóval akkor azt szívesen meghallgatom
Talán ez segít

mi is most rakjuk össze az enyémet, és a váltóval 2 óra minimum elment mert vmelyik fogaskerék fordítva lett visszarakva....:)
Így látatlanba ilyen téren nem nagyon lehet segíteni
A blokköntvény másik felébe is összeraktam a váltót ott működik rendesen, tudok váltogatni, nem akad ez miért van?a kisebbik tengelyen nincs alátét de úgy tudom hogy nem is kell.Kérlekk segítsetek! Köszönöm Üdv!
Lenne egy pár kérdésem remélem tud valaki válaszolni rá szétszedtem a blokkot kiszedtem a váltót mindent de most, hogy össze akarom rakni valami nem stimmel mert akad a váltó még egy teljes fordulatot se tudom forgatni lehet hogy a léptetővillákat cseréltem fel vagy van valami sorrend ahogy össze kell rakni...jó ideje baszakodok vele de nem tudok rájönni kérlek segítsetek!Előre is köszönöm
Új Rotax 122 acélperselyes henger eladó!

70 389 6486
RS/AF1/RX 125 Amal sem alaplap + trafó eladó

70 389 6486
oké nem kell gyertyát vennem azért köszi megoldottam a problémát:D
Köszi a gyors választ.Gond az nincs vele,de nem találok használt,de jo állapotu gumit,ujra meg most sajna nincs lovém.
Fel lehet. mi a gond a 120-assal? Én pont olyat akarok venni.
Hello.Gumiügyben kellene egy kis segitség.Pillanatnyilag 120/80-19-es gumi van a motoron,fel lehet tenni rá 110/90-19-est.Kezdö vagyok,nézzétek el.Köszi
NGK B10EG, esetleg B10ES (ez olcsóbb)
milyen gyertyát rakjak bele?
Gyertya csere, és nézd meg az akksidat is, lehet hogy lemerült vagy elromlott a fesszabályzód és elment a töltésed, vagy egyszerűen túltöltötte az akksit.
Eladó!
Rotax 123 hengerszett:
-henger
-hengerfej(égéstér)
-hengerfej(víztér)
-p
neumatikus power szett
-membrán+szívócsonk(34mm)
-kipufogó közbetét
-Vertex dugattyú

30ezer ft

vagy darabonként is

orozoli2002@yahoo.com
06304351769
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni...96-os évjáratú aprila rx 125 -re oldalidomot hol tudok beszerezni ,meg más műanyagot is...sehol nem találok, az universalmotoron meg a motocopmleten nincs..köszi előre is...
Eladó!

Rotax 123 alkatrészek!

orozoli2002@yahoo.com

06304351769