Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye ha kifele tekered akkor a rugó előfeszitése "kisebb" lesz igy hamarább kitudd nyitni, ha befele tekered akkor pedig később nyit ki!
Minden gond nélkül, ha 123-as henger van rajta akkor pedig csak bevan tömve azt kell kiütni belőle!
Hali, nekem lenne egy olyan problémám hogy a motorom szeptemberbe lett megjavitva(dugattyu szett, power szelep, tömités készlet, vizpumpa szimering stb), mondták hogy járassam be szal h hidegen nem huzzam, ez megis történt, a motor sokkal jobban is ment miután kész lett. Na most mivel szar idő volt nem tul sokat használtam, de azt vettem észre hogy ujra hallok vmi csörgő hangot, mint akkor amikor még nem volt megjavítva, vajon mi lehet most a probléma vagy mi csörög újra ?
ezt a hajtókart is ők ajánlották, mert ez nagyon jóó, hiába mondtam a proxt, ő akkor is ennél maradt:) erős és ez elbírja a 160-as hengert, dugattyút...
http://www.pzsmotor.hu/
innen, bementem személyesen, Szombathelyen. Jó kis bolt, Szombathelyen ők foglalkoznak ilyennel, nagyon normálisak és segítenek mindenben.
Sziasztok
olyan gondom lenne hogy van egy rotax123-as hengerem amiben elektronikus power van,de ez bizonytalanul mükszik ki szeretném cserélni mechanikus powerre rave2-re, de a hengeren nincs furat a mechanikus power müködtetésének. Kérdés az hogy furhatok-e a hengerbe egy ilyen furatot?
Hajtókart honnan vettél?
Valóban szépek, ilyet akartam énis terepre de maradtam a Six Days nél mert egy teljes motornyi alkatrészem van hozzá kivéve burkolatok, pl a "Teféle" RX blokkjához meg azok a cuccok nem kompatibilisek.
Nekem is ezek tetszenek a legjobban, csak most egy ideig ezt megtartom mert nem érné meg eladnom.....
jah és úgy annyi az ár amiket írtam h van kedvezmény.....
Nincs valakinek használt 160-as hengere új dugattyúval eladó?már csak ezek kellenek a mocimra és fain lesz:) csapágyak és szimeringek megvannak, az volt eddig 27 ezer, mazzuchelli hajtókar,tömítésszett 26ezer, elöre másik felni mert ezzel estek és be volt horpadva az tizes volt, légszűrőcsonk meg sztem az első telókba is kicserélem a szimeringet, sokba lesz, remélem meghálálja
Lehet hogy elfogult vagyok, de szerintem ezek a legszebbek :)
Főleg Sm szettel
http://ft-s2.sportmotor.hu/080...
Hát hogy kinézetre melyik Control Data, Six Days stb.. de már látom hogy ezeknél újabb, csak én először a képeknél néztem nem a galériában !
Hogy érted hogy melyik fajta?
Az adatlapomon vannak képek a fotógalériában.
Érdekes... mondjuk a szám növekedésével szerintem arányosan nő a gépsárkány étvágya is... bár még sosem mértem a fogyasztást.
Amugy neked most melyik fajta Rx van?
Nemvagyok képben.. bocs
oks
köszi szépem
Az enyémben 125-ös van ha jól emlékszem. Haverom Af1-ében, ugyanaz a fajta karbi, és 145-ös van. Egyik motorral sincs semmi gond, mennek ahogy kell.
Arra tudok gondolni hogy az egyik esetben az átmérő van megadva, a másiknál meg valamilyen átfolyási szám.
Szia!

Ezt énis szeretném tudni.

Nekem most 130as van benne igyis elég vadállatul megy, van egy másik 34es karbim abban azthiszem 145 ös van ha jól emléxem...
Kösz a segitséget,megtaláltam,jobban nem lehetne eldugni,az biztos.
Érdekes, hogy akinek van/volt Rx-e az szinte mind ugyanazt irta :)
Nem tudom miért kell okoskodniuk, legtöbbjük szerintem még nem is nagyon látott élőben ilyen motort.
Cső
Az rx 125-ös gépemen egy dellorto 34-es karbi van.
Szerintetek mekkora fúvóka kell bele?
Te ott a mennyi idős az RX...témánál annyi okos ember van.... láttad?
gyapot:)
DE VAN! A ráégett kox a dob oldalán belülről :) Tudtommal sincs bennük semmiféle folytás ami a lovak útját állná....
de a dobba sincsen semmilyen folytás?