Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az újakon biztos hogy van (egyáltalán lehet ilyet kapni Magyarországon?)
De a régiekben nincs.
Megtudnátok mondani h a gyári rx kipufon van e fojtás és ha igen akkor hol?
Engem az érdekelne milyen arányban befolyásolja a piros tekerő a vákumos power nyitását (mikor , hol nyisson) mert nekem elég késön nyit szerintem, de ha nyit akkor ajajjjj neked meg ha jól emléxem mindegyik motorodon vákumos van.... de ha más nem marad felrakom az elektromost van olyanom is.

Hali
Hali! Nincs valakinek minarelli rv6os blokkhoz 4 db kuplungrugója?
Nagyon sürgős lenne!
Letört a kuplung kosaramnál az eggyik csavar helye...
Ez nagy baj?
mennyi lenne 1 új kuplungkosár?
Esetleg van valakinek?
Ha bárkinek a képen látható alkatrészre szüksége lenne irjon, vagy bármi egyébre!
Nagynehezen sikerült visszacsavarni,és igen a berugo müködik,nem forgott vissza.
Ami a berúgó karnál van az rögzíti ha jól emlékszek a rugót. Ha kicsavartad teljesen nem forgott vissza? Vissza húzza még a berúgó kart?
Akkor vágok bele valamilyet én is.
Nekem van egy jo vastag kb 3 mm vastag gumigyürü. (gyári)

Vákumos power van valakinek a motorján?
Nektek van valamilyen tömítés a tanksapka alatt? Az enyémből teli tanknál egy picit szivárog a benzin.
Valahol a blokk elején van, elvileg aqua feliratnak kéne ott lennie, a motor jobb oldalán.
Segitség kellene.A hütövizet akartam lecserélni,és a blokk alján a leeresztöt kerestem.Találtam kettö imbuszos csavart,az egyikböl jött az olaj,a másikbol semmi de olajszagot érezni rajta.Tovább keresve a leeresztö csavart találtam egy villáskulcsos csavart,ezt is kicsavartam,de ebböl is olaj jött.Ez a a hátso teleszkopnál találhato,de valami köze lehet a berugokarhoz(17-es kulcs fogja).Ezekröl kellene több info.Nézzétek el tudatlanságom,nagyon kezdö vagyok.Rotax 123-as blokk.
Blokkfél csere előtt állok! :(
Pár tanácsot tudtok adni h mire figyeljek, mivel kezdjem stb...
előre is köszi!
Tetétleni vagyok :D
Te hol lax? Énis Bihari vok (Hajdúnánás)
Vegyesen nézegetek mert nagyon drágák Ktm 640 Lc4 az nagyon adja :D Meg Cbr-eket nézegetek.
Most nézem szerintem ugyanaz a dob van az én Rx emen is...
Acerbis ?
Sajna ha váltani akarsz és nem megy másképp...
Az RX nekemis csak terepremotor, közútra van egy XT 660X
Gondolom továbbra is SM lessz az áldozat nemde...?

Miket nézegetsz?

Mindenkit megfertőz az SM őrület
Így vettem és de akitől vettem azt mondta ( motorral 1 ütt vettem) Hogy 180 ba fűzette. Tudom hogy még fent a Csiszi féle hírdetés is hehe :D
Hello
ki tud az rx-emre vmi tuning rendszert vagy dobot? vagy esetleg vmi honlap címet
Váltok nagyobbra jövőre, aztán most meghírdettem fájó szívvel :(
Sm szettet te vetted rá? Mennyi volt?
Pofás darab Igazi ritkaság
de én maradok a BU (bokor ugró) verziónál
Mai "döcögés" utáni kép....

Üdv!