Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a james009 legalább ért a motorokhoz.a többi csak......itt az én biciglim ami 250-es, 50 lovasés és 3 kilométer alatt gyorsult 150-re.ez a valóság rx-esek.
Enyém megy 120-at és ez bőven elég nekem, (14/49-es végáttétel), aki száguldozni akar vegyen sportmotort. Nameg ne mondja nekem senki hogy élvezetes egy enduróval 100 felett motorozni hosszútávon.
Meg hát persze a sárból és a kátyukból jöjjön ki....
Nekem a 130-140 elég, ugyse használom naon ki, inkább gyorsuljon meg lazán álljon ki egy kerékre, ez a lényeg számomra
Nem is végsebességre lettek tervezve! DRZ S/SM(40hp) tud 150 et és úgy,hogy hosszabb áttétellel már nem tud kiforogni(tehát azzal se menne többet)! XR 400:140km/h,dr 350:130km/h stb stb...senki ne beszélje már be hogy a huszönötös rx 150...
mint írtam a gasom 50 lovas és zsír új volt.az men 150-et nagy nehezen.ez tény.125-ös rx 150-et soha nem megy.ez is tény.
pedróza nsr250(sp) je sem megy 200 at is alig, 63 lóval...
Ténylegesen 50 lovas motorokkal már a 200 is megfutható.
De hogy ha már enynire a lóerőn rugóztok, akkor spa francorchamps a GP50-ben (azaz ötven köbcentiben, nem ötszázban) 18Le körüli motorokkal hivatalosan futottak 210km/h-t.
Bár olyan motort látni kell élőben :)
Én már idomoztam meg motort.
Azt mindenkinek ki kéne próbálnia. Még a fejidom is böszme sokat számít.
Alap vita :)
Mint a sportmotoron a balesetes videóknál, bár hülyeséget beszélek, mert úgyis az autós a hibás. :)

Nem akarok belefolyni, de először azt kellene eldönteni, hogy mi szerint 160.
Az RS órája szerinti számról, RX órája szerinti számról, a szomszéd gsxr órája, netán autójának órája szerinti számról vagy netán km/h-ban beszéltek? :)
Mert ha nem az utóbbiról, akkor azt vegyétek figyelembe, hogy a gyáti aprilia Sr50 robogók sem 70km/h-s végre képesek, hanem simán 100 fölötti számot mutat az órájuk :)
Rx 125 idomjaid is vannak?
tudják az rs-ek simán a 160at beállítás kérdés az egész... szerintem...ja meg attól is függ hogy 20 kilós vagy 25 kilós ül rajta...
És ezt azért mondom mert nekem rx em van és az is tudta a 140-150 et amikor minden jól be volt állítva...
Nem mentem még rs el de ha rx tud ilyen 140-150 körül mint már írák is jobb a légelvezetése simán kell tudnia a 160 at... Nem okoskodás ez az én véleményem
hello.97 es rx hez kellenének nekem kezelőszervek!ha valaki tud légyszi írjon.
Jólbeszél a gyerek!
szerintem is megy annyit....
Pedig az Rs 125 és az Af1 tényleg mehet annyit.
A 125-ös 4T-ék is tudnak keservesen 110-115-öt, akkor nehogymár a dupla annyi lovas Rs ne menjen 160-at.
A '96-os ill. utáni RX-eken már az új idom van, 122-es blokk, állítható első teló, csinosított hátsó lengővilla stb.

A tied '93 körüli
122 es henger nincs vkinek ?
aprilia alkatrészek és szerviz!

tel.: 06/70-389-6486
Az én Rx-em 160-as dugóval, hengerrel, 16/49-es áttétellel ment 130at, vagyis cask addig tudtam hajtani mert ütés votl a kerékben és 100on felül már igen rázott, ide oda ment. De most fellesz újítva,mert szétment, majd megnézem mennyit megy, de 140et tuti megy, de mondjuk a 16os első lánckereket kicserélem 14-esre, aztán majd mondom a tapasztalatot:)
Nézd meg az RS meg RX légellenálását,rx mennyivel magasabb stb stb...sokan írtak 150-160 rájuk ezek szájhősök, 130-140 max!
160-at nem megy semmilyen rs.ez hülyeség.az biztos.ahoz 50 lóerőnél is több kell.az rs megse közelíti,az tuti.mint írtam a gasom 50LE és a legkisebb áttétel volt rajta amit csak elbírt úgy ment nagy nehezen 150-et.ezt semmilyen 125-ös motor nem tudja.nyugodtan elhiheted.vannak nagyot mondó gyerekek,hogy mennyit megy a motorjuk.nem kell mindent elhinni.nekem már legalább 100 motorom volt.minden fajta.és 160-at csak komoly motorok mennek.125-ös nem.
1 rs 125 sztem megy vagy 160-at és ugyanaz a blokkja mint az rx 125-é és ha az átétel megegyezne akkor az rx is menne vagy 150-et hidd el! elhiszem h 150-et megy a mocid de pl 1 cr500 is csak 170 körül megy az ilyen gépeknél nem a végsebesség a lényeg szerintem...
csak egy 125-ös aprilia nem megy annyit.nincs motorerő.a 250-es 50 lóerős gas gas -om amit zsír újan vettem a boltban supermoto áttétellel.az ment kínkeservesen 150-et.ezt semmilyen 125-ös motor nem tudja.persze gyári változat.mert a moto gp-ben a 125-ös szúnyogok 220-at is simán mennek.
Hát jaja igen, de nem úgy gondoltam h akármilyen ,csak amit elbír....
pl ha rakol rá 1 rs áttételt akkor sztem menne 150-et csak az már szerintem felesleges inkább gyorsuljon!
nem csak áttétel függő.hanem motor erő függő.hiába teszel kis áttételt az apriliára,ha 5-be felrakod azt megdöglik.úgyhogy nem áttétel fügő.